#403
Toiletstel van glas en verzilverd metaal in lederen etui.
#180
Bague en or blanc 18 ct sertie de grenats ayant un poids total de ± 0,75 ct.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 250/350 -
#855
Une cruche et un vase en opaline polychrome.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 30/50 -
#546
Een Koedoeschedel op houten muurplaat.
#358
Un petit lustre en faïence polychrome en forme de putto et deux abat-jour dans les mains, pendeloques en cristal.No longer availableDim. l: 39 cmEstimate: € 80/120 -
#455
Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#880
#580
Een schouwspiegel met verguld plaasteren lijst.
#162Juul De Cort
“Bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 150/200 -
#473
Een gebeeldhouwde en gepolychromeerde Mexicaanse wandversiering in de vorm van een vogel.
Une décoration mexicaine en bois polychrome en forme d’oiseau.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30/40 -
#316
Een eikenhouten commode met garderobe en nachtkastje.
#209Edwin HayesPeriod: 1819 - 1904
“Stormachtig kustzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1871.
”Vue marine en tempête”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1871.No longer availableDim. 30 x 48 cmEstimate: € 500/700