#415
Een 18 karaats geel gouden ring.
#258
#579
Een vilten kepie van de Artillerie van de Belgische burgerwacht, model 1868.
#664
Een officierstschako van de Belgische genie. Omstreeks 1870.
#339Remi Van SluysPeriod: 1907-1993
“Stilleven met champignons”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘70.
“Nature morte aux champignons”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘70.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#334Al. De Dobbelaer
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 24/06/81. Klein gaatje links bovenaan.
“Paysage boisé”. Huile sur toile. Signée et datée 24/6/81. Petit trou vers le haut.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#541
Petit cheval en ivoire sculpté contenant un ruban à mesurer.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#428
#374
Een vlaggenstok met speervormige punt. We voegen er een tweede punt aan toe.
#266
Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
#504
“Compositie”. Olieverf op doek, overlopend in de kader. Zonder signatuur.
“Composition”. Huile sur toile continuant sur le cadre. Sans signature.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80 / 100 -
#453Estate of Keith Harring, MMI
Een kunststoffen designlamp, in werkende staat.