#294Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#642Een Chinese vitrinekast van zwartgelakt hout met twee deuren en twee laden.
#373Een bord van Weens porselein. Gemerkt.
#785Een gefineerd bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met één lade, versierd met bronsbeslag en marquetterie.
Une petite table en bois de placage style Louis XV à un tiroir, décoration de marqueterie et montures en bronze.No longer availableDim. 71 x 46 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#485GuessEen roestvrij stalen horloge in originele doos.
#674“Composotie”. Een achterglasschildering. Gesigneerd.
”Composition”. Une peinture sous verre. Signée.No longer availableDim. 33 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#480Een halssnoer met schijfjes zoetwaterparels.
#347Een lot van vijftien verschillende sigaren- en sigarettendoosjes.
#306Een houten bureau met drie laden, de poten versierd met vergulde kapitelen.
#583Een neksteun van blauw en wit Chinees porselein, gedragen door een liggende vrouwenfiguur.
Un support pour la nuque en porcelaine blanche et bleue de Chine, porté par une figure féminine.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 130 / 160 -
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants blancs et noirs ayant un poids total de ± 1,28 ct.No longer availableDim. 8,20 gEstimate: € 1000 / 1200