#408Vijf diverse glazen lampenkappen/lantaarns omstreeks 1920.
#573Een vaasje van Chinees porselein met sang-de-boeufglazuur en met ramskopjes.
#181Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#737Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig floraal decor. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine de Chine, décor polychrome de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 55 / 65 -
#760VincentiEen dubbele ketting met hanger bezet met half edelsteen.
#402Michelle Wiser“Provençaals landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage Provençal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#774Een vergulde wandspiegel in barokke stijl. Beschadiging bovenaan.
#485GuessEen roestvrij stalen horloge in originele doos.
#741Een lampenvoet van deels zwartgepatineerd koper in Empirestijl.
#585“Vrouw met harp”. Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een camee.
“Harpiste”. Pendentif en or jaune 18 ct serti d’un camée.No longer availableDim. 7,60 gEstimate: € 250 / 350 -
#529Van den Broeck“Delirium”. Olieverf op doek. Op verso gesigneerd.
”Delirium”. Huile sur toile. Signature au verso.No longer availableDim. 65 x 60 cmEstimate: € 160 / 180 -
Une chaise en bois sculpté fait à partir de deux planches en bois massif. Le dos en forme de femme qui pétrit du manioc. Travail africain.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 120