#28Porcelaine de ParisEen dekseldoos van meerkleurig porselein in de vorm van een pierrot met lieveheersbeestje. Naar ontwerp van Geneviève Granger. Onderaan gemerkt.
Une boîte à couvercle en porcelaine polychrome sous forme d’un pierrot et une coccinelle. D’après une oeuvre par Geneviève Granger. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#297HöhnerEen oude accordeon met oorspronkelijke koffer.
#664Een ingekaderd Peruviaans artisanaal wandkleed uit het Andesgebergte. Aangekocht Galerij Cellart te Antwerpen, 1982.
Un tapis mural du Pérou, les Andes, travail artisanal, avec encadrement. Achat à la Galerij Cellart à Anvers, 1982.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#270Een parelcollier van zoetwaterparels met zilveren slot.
#371Een lot oude boeken, vooral m.b.t. Antwerpen.
#604“Personages in een decor”. Een paar ingekleurde Chinese houtsneden.
#710Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een citrine van ± 6 ct.
#259F. Furet“Parijs straattafereel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Onlangs gerestaureerd. Laat XIXde eeuw.
”Scène de rue, Paris”. Huile sur panneau. Signé. Restauration récente. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 60 / 100