Other lots in this auction
-
#663Een dekselvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van zotjes. Gerestaureerd.
Un vase couvercle en porcelaine de Chine, décor de petits fous bleu sur blanc. Restauration.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#334Wim Hoogstraten“Art in sport - Waterpolo”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 38/250 buiten de plaat. Glas gebarsten.
”Art in sport - Waterpolo”. Une lithographie. Signée et numérotée 38/250 hors planche.No longer availableDim. 40 x 56 cmEstimate: € 40 / 50 -
#279K.M. Claessens“Stilleven met bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en “Antwerpen”.
”Nature morte, vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée et Anvers.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 100 / 150 -
#356Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 215 x 134 cmEstimate: € 50 / 60 -
#391Twee verschillende massieve messingen luchtertjes met telkens vier lichtpunten.
Deux différents petits lustres en laiton massif, chaque fois à quatre lumières.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#792Een goudgepatineerde rechthoekige wandspiegel.
Un miroir rectangulaire à patine dorée.No longer availableDim. 83 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#358Een lot van vier vazen en een coupe van blauw glas.
Un lot de quatre vases et une coupe en verre bleue.No longer availableDim. h: 9 - 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#304“Duitse Keizerrijk” & “Russisch Keizerrijk”. Twee oude ingekleurde kaarten. Rome, 1797.
”Empire allemand” & “Empire russe”. Deux anciennes cartes en couleurs. Rome, 1797.No longer availableDim. 60 x 44 cmEstimate: € 120 / 140 -
#625Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poidst total de ± 0,20 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 300 / 400 -
#433“Man met ezel”. Een groepje van terracotta.
”Homme et âne”. Un groupe en terre cuite.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#577Een staande Thaise Boeddha van brons.
Un Bouddha Thaï en bronze.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#335Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,56 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,56 ct.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 550 / 650

