#708
#90
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 1 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 9,45 gEstimate: € 1000/1200 -
#532
“Bonjour, Madame Manoir”. Gesigneerd ‘Aers’.
”Bonjour, Madame Manoir”. Signé ”Aers”.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 400/600 -
#45
Een 18 karaats geel gouden ketting bezet met goudpareltjes.
Chaîne en or jaune 18 ct sertie de petites perles d’or.No longer availableDim. 5,55 gEstimate: € 120/140 -
#555
Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 30,40 gEstimate: € 600/700 -
#303
“Staand naakt.” Bronzen beeldje op marmeren sokkel. Omstreeks 1900.
Een 14 karaats wit gouden ring bezet een centrale saffier van 2 ct.
Bague en or blanc 14 ct sertie d’un saphir central de ± 2 ct.No longer availableDim. 7,05 gEstimate: € 300/400 -
#451
Cloisonné schotel met vogels. Japans werk, begin XXste eeuw.
Un plat en cloisonné et oiseaux. Travail japonais, début XXème siècle.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 50/80 -
#64Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978
“Rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage rupestre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 80/100 -
#566Mahal
Un tapis en laine nouée main. Motif central de fleurs sur fond rouge. Large bord, herati sur fond bleu. Usures.No longer availableDim. 299 x 197 cmEstimate: € 80/120 -
#607
Een vierhoekige theepot van blauwgeglazuurd Chinees aardewerk.
#557
Un paravent de table en bois chinois à plaquette sculptée en tortue.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 160/180