#870
Een wandrekje van gebeeldhouwd hout.
Une étagère en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#356
#258
Een shaker en zes glaasjes van kleurloos en rood Boheems kristal.
#262Edgar Wiethaese
“Ruiter”. Aquarel. Gesigneerd.
”Cavalier”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 13 x 18,5 cmEstimate: € 80/120 -
#752Germaine Brus
“St.-Bavostraat, Wilrijk”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1967.
”Rue St-Bavon, Wilrijk”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1967.No longer availableDim. 42 x 48 cmEstimate: € 20/25 -
#222Joseph Heymans
“Morgend”. Olieverf op doek Gesigneerd en gedateerd 1897.
”Matin”. Huile sur toile. Signée et datée 1897.No longer availableDim. 31x 50 cmEstimate: € 400/500 -
#35
Une paire de boutons de chemise en or blanc 18 ct sertis de petits brillants.No longer availableDim. 2,46 gEstimate: € 250/350 -
#367
De ‘Kuifjemobiel’, een houten model. Afrikaans werk.
#82
“Madonna”. Een antieke tapisserie in lijst achter glas. Onleesbaar gesigneerd.
#129J. Timmermans
“Binnenhof”. Een aquarel op papier. Gesigneerd. Eveneens een voorstelling op de verso.
”La cour”. Aquarelle sur papier. Signé. Une autre représentation au verso.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 25/35 -
#849
Een set van zes likeurglaasjes met karaf op een dienblad. Interbellum.
#623
“Fukurokuju met zijn scroll van wijsheid”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Fukurokuju et parchemin de sagesse”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 80/120