#79
Een ovale spiegel met houten lijst, versierd met vergulde motieven.
#771
Een vol messingen luchter met tien lichtarmen.
#492
“Compositie in reliëf”. Olieverf. Gesigneerd in nat ‘Zangs’ rechts bovenaan.
Composition en relief. Huile. Signée Zangs à droite vers le haut.No longer availableDim. 82 x 60 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#367
Een groot lot oude houten leesten.
Grand lot de vieux formes en bois.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#736
Een verlengbare ovale notenhouten tafel met gerainureerde poten.
#512
#670
Een vintage opklapbaar serveerwagentje. Duitsland, jaren ‘60.
#382
Milieu de table en bronze de style Retour d’Egypte supportant une coupe en cuivre jaune.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#129Maurice HaccuriaPeriod: 1919 - 1991
“Landschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Paysage . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 61 x 53 cmEstimate: € 50 / 70 -
#683Gobena
Een afgeplatte bolle art déco vaas in zwart en verguld. Gemerkt.
#676
Perzisch tapijt van wol met kruismotief. Handgeknoopt.
#704Lalique, France
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de basis.
Vase en cristal taillé incoloré. Marque sous la base. Eclat.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 80