Other lots in this auction
-
#786
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
Une carpette Mori en laine nouée main.No longer availableDim. 163 x 94 cmEstimate: € 50/80 -
#727Val St. Lambert
Een lot van 19 glazen van geslepen kristal. Model Poitiers 99. In series van 6 glazen. We voegen er nog één andere aan toe.
Un lot de 19 verres en cristal taillé. modèle Poitiers 99. En séries de six verres. Nous ajoutons un verre différent.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#875Vance
“Het Vonnis”. Luxe editie “XIII” met gesigneerde prent. Hardcover.
”Het Vonnis”. Edition de luxe “XIII”. Image avec signature. Couverture rigide.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#658
Een cartooneske koe van zwartgelakt metaal.
Une vache cartoonesque en métal laqué noir.No longer availableDim. h: 42 cm; l: 52 cmEstimate: € 420/460 -
#605
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,37 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,37 ct.No longer availableDim. 7,48 gEstimate: € 1400/1600 -
#892
Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
Une couronne de Flandre en cuivre à huit bras.No longer availableDim. L. 95 cmEstimate: € 20/40 -
#718Boucart, Paris
Een banjobarometer in mahoniehouten kast. XIXe eeuw.
Un baromètre banjo dans une armoire en acajou. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 91 cmEstimate: € 120/280 -
#749Pros Putteman
“Jeugdig naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1978.
”Nudité de jeunesse”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1978.No longer availableDim. 78 x 55 cmEstimate: € 200/240 -
#709P. Alechinsky
Een affiche (litho) voor een tentoonstelling van Alechinsky te Brussel in 1973 - 1974. Gesigneerd buiten de plaat.
Une affiche (litho) à l’occasion de l’exposition de Alechinsky à Bruxelles en 1973 1974. Signée hors planche.No longer availableDim. 73 x 50 cmEstimate: € 200/240 -
#426
Een sober tafeltje met glazen blad. Onder het blad een oude meelzak van de ‘Stuarts Draft Milling Co.’ uit Virginia, versierd met borduursel.
Une petite table sobre à tablette en verre. Sous la tablette se trouve un ancien sac à farine ‘Stuarts draft Milling Co’ de la Virginie.No longer availableDim. 77x 77 x 52 cmEstimate: € 60/100 -
#810
Singer naaimachine voor kinderen. In oorspronkelijke doos.
Une machine à coudre Singer pour enfants. Emballage d’origine.No longer availableDim. 17 x 19 cmEstimate: € 50/60 -
#99Boul
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘48.
”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée et datée ‘48.No longer availableDim. 60 x 81 cmEstimate: € 350/400