#775Een 18 karaats geel gouden dasspeld.
#326Een paar clubzetels, bekleed met rood fluweel.
#880Val St. LambertEen paar kleurloze glastegels. Gemerkt. Jaren ‘50.
Une paire de vases à couvercle en faïence de Delft polychrome, décor d’oiseaux dans des arbustes en floraison, et oiseaux sur les couvercles.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 80 / 100 -
#128Een vrouwenbuste van grijsgeaderd wit marmer. Niet gesigneerd.
#126Een Louis Philippe meubeltje met een deur en een lade.
Un petit meuble Louis Philippe à une porte et un tiroir.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 40 / 60 -
#741Een lot zeeschelpen, een zeeëgel en een woestijnroos.
#550Les Must de CartierDrie in elkaar geweven 18 karaats wit en geel gouden ringen. Gemerkt.
#153Een meesterstuk in de vorm van een wenteltrap.
#846Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#193Een driedelig klokstel van koper en onyx.
Une garniture de cheminée en cuivre et onyx.No longer availableEstimate: € 200 / 240