Other lots in this auction
-
#670Een halssnoer met schijfjes van zoetwaterparels met een zilveren slot.
Un collier à plaques de perles d’eau douce et fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#788Drie stuks aardewerk, waarbij een XVIIIe eeuwse kruik, een puddingvorm en een kookpotje.
Trois pièces de faïence, dont une cruche du XVIIIème siècle, un moule à pudding et une casserole.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#195Omega Swiss MadeEen 18 karaats wit gouden dameshorloge en polsband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct.
Une montre pour dames en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct.No longer availableDim. 34,19 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#260Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,22 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,22 ct.No longer availableDim. 14,84 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#344H. Stuyck“Haveningang”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Entrée portuaire”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#537“Mannenfiguur” & “Vrouw met kind en kruik”. Twee lang gerekte bronzen beeldjes. Afrikaans werk
”Figure d’homme” et “Femme et enfant et une cruche”. Deux statues étirées en bronze. Travail africain.No longer availableDim. h: 41 & 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#206Een berkenhouten slaapkamer, bestaande uit een grote garderobe, een bed met twee, aan de sponde bevestigde nachtkastjes, een kaptafel en een commode met drie laden.
Une chambre à coucher en bouleau, comprenant une grande garde-robe, un lit à deux tables de nuits rattachées, une coiffeuse et une commode à trois tiroirs.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#459Eddy Thomas“Schorpioen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Scorpion”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#769Een paar Chinese dekselvazen in blauw/wit porselein met voorstellingen van draken en fantasiedieren.
Une paire de vases à couvercle chinois en porcelaine bleue et blanche, représentations de dragons et d’animaux fantastiques.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 45 / 55 -
#603Een Engelse staande klok in mahoniehouten kast. De handbeschilderde wijzerplaat met roterende afbeeldingen.
Une pendule anglaise en acajou. Cadran peint à la main, images tournantes.No longer availableDim. h: 228 cmEstimate: € 200 / 240 -
#183Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#34Hütten“Herenportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1970.
”Portrait d’homme”. Huile sur panneau. Signé et daté 1970.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 25 / 35

