Other lots in this auction
-
#725Twee paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
Deux paires de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,48 gEstimate: € 250 / 350 -
#417Een vaas en een coupe van groen en kleurloos kristal. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Un vase et une coupe en cristal vert et incolore. Probablement Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 10 & 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#647Een ronde notenhouten tafel. Op te knappen.
Une table ronde en noyer. A rafraîchir.No longer availableDim. Ø: 93 cmEstimate: € 30 / 50 -
#818Een paar balustervazen van cloisonné op messing. Met houten sokkels.
Une paire de vases balustre en laiton cloisonné. Socles en bois.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#279“Carte génerale des Bancs de Flandres”. Een XIXe eeuwse nautische kaart;
”Carte générale des Bancs de Flandres”. Une carte nautique du XIXème siècle.No longer availableDim. 71 x 109 cmEstimate: € 60 / 100 -
#793Boch, La LouvièreVier aardewerken borden met meerkleurige Hollandse scènes in het decor. Onderaan gemerkt.
Quatre assiettes en faïence, scènes polychromes hollandaises dans le décor. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 28,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#505Mont BlancEen automatische roestvrij stalen herenhorloge. Werkende staat. Zonder bandje. gebruikssporen.
Une montre pour hommes en acier inoxydable, automatique. En état de marche. Sans bracelet. Traces d’usures.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#591“Fluitspelende geisha”. Een Japans bronzen beeld. Op houten sokkel.
”Geisha et flûte”. Une statue en bronze japonaise. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 180 / 200 -
#717Een Engelse pubklok in houten kast. Met slinger, maar zonder sleutel.
Une horloge de pub anglais dans une armoire en bois. Avec balancier, mais sans clé.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 120 / 200 -
#313RudolstadtEen kandelaar van meerkleurig porselein in de vorm van een koppel met schaap en bloemenmand. Onderaan gemerkt.
Un candélabre en porcelaine polychrome en forme de couple avec un mouton et un panier à fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#418Twee kunstboeken:- José Rogelio Buendia et al. “Die Sammlungen des Prado. Malerei vom 12. - 18. Jahrhundert”. Ed. Könemann 1995. In-folio met stofwikkel. Zeer goede staat.- Giovanna Uzzani. “New York Art Museums”. Ed. Scala, Florence 2010. In-folio met stofwikkel. Zeer goede staat.
Deux livres d’Art:- José Rogelio Buendia et al. “Die Sammlungen des Prado. Malerei vom 12. - 18. Jahrhundert”. Ed. Könemann 1995. In-folio et jaquette, en très bon état..- Giovanna Uzzani. “New York Art Museums”. Ed. Scala, Florence 2010. In-folio et jaquette, en très bon état.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#832Een porseleinen theesetje voor vier personen met verzilverde randen. Op dienblad.
Un service à thé pour quatre convives, rebords en argent. Sur un plateau.No longer availableEstimate: € 25 / 35

