#782
Een vierkante marmeren salontafel op vier poten.
#256
Een gefineerde ronde tafel in Lodewijk XV-stijl, versierd met verguld beslag en met marmeren blad.
Table ronde de style Louis XV en bois de placage aux montures dorées et avec tablette en marbre.No longer availableDim. Ø: 86 cmEstimate: € 350/400 -
#376
Een eikenhouten gatelegtafel.
#292
Een grote terracotta vaas in nabootsing van een pièce de fouille.
#590
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,24 ct.No longer availableDim. 2,38 gEstimate: € 350/450 -
#46
Een piëdestal van beige marmer.
Piédestal en marbre beige.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 40/50 -
#435
Une broche en or jaune 18 carats sertie d'un diamant ancien taillé en argent d'un poids combiné de + - 0,60 ct. Et six perles.No longer availableDim. 7,97 gEstimate: € 500/600 -
#195
Een 18 karaats geel gouden geweven ketting.
#340
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de + - 1 ct. Et une améthyste centrale de + - 6 ct.No longer availableDim. 8,66 gEstimate: € 1000/1200 -
#179
Een houten wandspiegel met zwart gepatineerd houten lijst en bekleed met koeienvacht.
Miroir en bois à patine noire et recouvert de peau de vache.No longer availableDim. 120 x 84 cmEstimate: € 100/150 -
#608
Een XIXe eeuws uniform van een Belgische stafbrevethouder.
Uniforme d’un breveté de l’état-major belge. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#420
Een 18 karaats wit gouden schakelketting.
Une chaîne à maillons en or blanc 18 carats.No longer availableDim. 2,51 gEstimate: € 80/100