Other lots in this auction
-
#458Wiskemann
Een vierdelig koffie-en theestel van verzilverd metaal met houten handvatten. Op dienblad. We voegen er een tweede dienblad.
Un service à café et thé en quatre pièces et manches en bois. Sur plateau. Nous ajoutons un deuxième plateau.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#101
Een paar houten beelden. Yoruba (Nigeria).
Une paire de statues en bois. Yoruba, Niger.No longer availableDim. H. 102 cmEstimate: € 200 / 300 -
#895
Een lot van 13 boeken met betrekking tot netsuké’s e.a. Japanse kunstvormen, alsook 13 catalogi van belangrijke veilingen van Japanse kunst.
Un lot de 13 livres en relation avec les netsuke et autres formes d’art japonais, ainsi que 13 catalogues d’art japonais.No longer availableEstimate: € 85 / 100 -
#365
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een centrale saffier van ± 2,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’un saphir central de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 5,66 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#486
Een gefineerd notenhouten étagère met getorste stijlen en met een lade in het midden.
Une étagère en bois de placage et montants torsadés, un tiroir au milieu.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#444
Gevarieerd lot met asbakken, doosjes enz. van porselein, kristal e.a. O.m. gemerkt van Val Saint-Lambert, Sèvres e.a.
Un lot comprenant des cendriers, petites boîtes. Porcelaine et cristal, quelques uns de la marque Val St Lambert.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#135
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct. en een Australische parel van 12 mm. Met certificaat.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,18 ct et d’une perse australienne de 12 mm. Avec certificat.No longer availableDim. 4,24 gEstimate: € 500 / 600 -
#261
Groot houten vrouwelijk voorouderbeeld. Chokwe (Nigeria).
Une grande tête féminine d’ancêtre. Chokwe, Niger.No longer availableDim. H. 111 cmEstimate: € 100 / 150 -
#358
Een luchtertje van meerkleurig aardewerk in de vorm van een putto met twee kapjes in de handen, versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en faïence polychrome en forme de putto et deux abat-jour dans les mains, pendeloques en cristal.No longer availableDim. l: 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#494
“Landschap met sloot”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Berghe.
”Paysage et fossé”. Huile sur toile. Porte une signature: Berghe.No longer availableDim. 41 x 51,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#387
Een Afrikaanse antropomorfe scepter met een spiegel getooid.
Un sceptre africain anthropomorphe, décoration d’un miroir.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 50 / 80 -
#179Jacques Van GingelenPeriod: 1801 - 1864
“Jongen bij de paardenstal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Garçon auprès des étables”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 41 cmEstimate: € 250 / 300