#184
“Duinenlandschap”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘A G’.
”Paysage de dunes”. Huile sur toile. porte le monogramme ‘A G’.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#111
Een oude wereldbol van H. Kiepert op bronzen voet.
#783
Een handgeknoopt wollen Kelimtapijtje.
#674
“Compositie”. Aquarel op papier”. Draagt handtekening ‘Francis’.
”Composition”. Aquarelle sur papier. Porte la signature: ‘Francis’.No longer availableDim. 21 x 32,5 cmEstimate: € 120/200 -
#281
“Madonna met kind”. Een beeld van monochroom wit biscuit.
#221
Un buffet à deux corps en chêne sculpté, style Henri II. Le dessous comprends deux portes en deux tiroirs, le dessus à deux portes vitrées.No longer availableDim. h: 213 cmEstimate: € 200/240 -
#812
Een gazelleschedel met muurbevestiging.
#520
Een Engelse klapsecretaire met drie grote en drie kleine laden.
#522Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Compositie”. Zeefdruk. Gesigneerd.
”Composition”. Une sérigraphie. Signée.No longer availableDim. 48 x 73 cmEstimate: € 100/180 -
#163
Een paar pauwstaartborden van blauw en wit Delfts porselein met gele rand. XVIIIe eeuw.
Deux assiettes en porcelaine de Delft bleue et blanche, représentation de queues de paons, rebords jaune. XVIIIième siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 100/120 -
#308
Un vase Art Déco en faïence polychrome au décor de fleurs stylées.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/50 -
#581
Een siervaas van blauwe wit Chinees porselein met een decoratie van Fo-honden.
Un vase decoratief en porcelaine de Chine bleue et blanc, décor de chiens Pho.No longer availableDim. h.40 cmEstimate: € 420/480