Other lots in this auction
-
#316
Een fauteuil-à-la-Reine van gebeeldhouwd notenhout, bekleed met blauw fluweel. Mogelijk Luik, XIXde eeuw.
Un fauteuil-à-la-Reine en noyer sculpté, revêtement en velours bleu. Probablement Liège, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 240/360 -
#470
Een eikenhouten rustbank in Lodewijk XV-stijl met bekleding van groen fluweel.
Un divan style Louis XV, revêtement en velours vert.No longer availableDim. 185 x 80 cmEstimate: € 200/300 -
#477
Een buikvaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor. XIXe eeuw. Restauratie aan de rand. Met sokkel.
Vase pansu en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc. XIXe siècle. Restauration au rebord. Avec socle.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200/300 -
#524
“Bloemenvaas”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: “Bando”.
”Vase à fleurs”. Huile sur carton. Porte la signature: “Bando”.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 120/160 -
#102
“Romantisch rivierlandschap”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Paysage rupestre romantique”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 100/120 -
#228
Een paar bronzen kandelaars in empirestijl. Eén arm los.
Une paire de chandeliers en bronze, style Empire. Un bras est détaché.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 160/180 -
#530
Een Régence klapsecretaire van eikenhout met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Enkele losse trekkers en rechter achterpootje iets korter.
Un secrétaire régence en chêne avec deux petits et deux grands tiroirs en dessous de la tablette rabattable. Les pieds arrières sont un peu plus court que les pieds de devant, et quelques anses des tiroirs sont desserrées.No longer availableDim. b: 101 cmEstimate: € 120/200 -
#335
Een 18 karaats wit gouden geweven armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Un bracelet en or blanc tissé serti de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 15 gEstimate: € 650/750 -
#613
Een oude houten reiskoffer met messingen monturen en op wieltjes.
Un coffre de voyage ancien en bois et montures en laiton et roulettes.No longer availableDim. 47 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#805
Een theeserviesje van Satsumaporselein, bestaande uit een theepot, suikerpot, melkpot en twaalf kopjes met ondertasjes.
Un service à thé en porcelaine Satsuma, comprenant une théière, un pot a lait, un sucrier et douze tasses avec sous-tasses.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#752Anton MauvePeriod: 1838 - 1888
“Koe”. Een studietekening. Houtskool op papier. Gemonogrammeerd.
”Vache”. Une étude. Fusain sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 15 x 24 cmEstimate: € 100/120 -
#662D’HontPeriod: 1861 - 1941
“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur le village”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 120/180