#241Hermes, Paris
Een foulard van zijde.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 160/200 -
#6
Een bronzen luchtertje met zes lichtarmen.
#297
Een paardenkoets en een koppel van meerkleurig Duits porselein. Beide gemerkt onderaan.
#575
Een wassen Madonna met kind onder stolp.
#566
Een machinaal geknoopt Belgisch wollen tapijt.
#58
“Sint-Joris en de draak”. Twee messingen triptieken.
#171
“De hoornblazer.” Beeld van zamak met houten sokkel.
#176
Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
#270
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats et argent sertis de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 1,50 ct.No longer availableDim. 7,94 gEstimate: € 450/550 -
#754
Een paar antieke mondgeblazen kleurloos glazen karaffen.
#332
Een scheepskompas met kaarsverlichting in messingen kast.
#405Givenchy
Een achthoekige hervulbare balpen. In etui.
Stylo-bille octogonal dans son étui.No longer availableEstimate: € 75/100