#681Een indianenstaf met koehoorn en veren.
#487Een lot van vier verguld houten Thaise Boeddha’s.
#208“Danseres”. Een beeld van gepatineerd brons op sokkel van rood en zwart marmer. Naar een werk van Chiparus.
#453Een lot Imariporselein, bestaande uit een paar schalen en twee kopjes met bordjes. Bordjes onderaan gemerkt.
Lot de porcelaine Imari, composé d'une paire de bols et de deux tasses avec assiettes. Assiettes marqués en bas.No longer availableDim. Ø: 11 - 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#450Een lang halssnoer met grijze parels.
#753Een staander van plexi en metaal.
#218“Danseres”. Een gepatineerd bronzen beeld op voetstuk van rood en zwart marmer, naar een werk van Chiparus.
#9Leon SarteelPeriod: 1882 - 1942“Meisjesportret”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd.
“Portrait de fille”. Etude en crayon sur papier. Signée.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 75 / 100 -
#308GloriaEen mokkaserviesje van bordeauxrood en verguld Duits porselein. Voor zes personen. (Eén oortje gerestaureerd). Onderaan gemerkt.
#590Een wassen Madonna met kind onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant de cire sous une cloche.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#766Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
#431Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas. Rood gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal taillé. De couleur rouge dans la masse. Marqué en bas.No longer availableDim. H.15 cmEstimate: € 120 / 200