#317Een hoornvaas van Vieux-Bruxelles met vergulde versieringen van strikken en koorden in hoogreliëf en met handgeschilderd bloemendecor. Eind XIXe eeuw.
#267“Meditation”. Een meerkleurig porseleinen beeldje naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 13 V. Gemerkt.
Meditation . Une figurine en porcelaine multicolore conçue par M. I. Hummel. No 13 V. Marqué.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 420 / 460 -
#56Een groen gelakte armstoel in Lodewijk XVI-stijl.
#105Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een camee.
Une broche en or jaune 18 carats sertie d'un camée.No longer availableDim. bruto: 19,13 gEstimate: € 200 / 250 -
#64“Portret”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd. Achteraan etiket ‘Tentoonstelling K.A.B. (5 - 16/04/’52).
Portrait . Huile sur panneau. Signé illisible. Etiquette au dos Exposition K.A.B. (05-16 / 04 / 52).No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 35 / 50 -
#363Een gevarieerd lot grafiek, bestaande uit een map “Via Crucis ende VII weeën van Maria” door Jos Speybroeck 1928, 7 ex-librissen van Jos Hendrickx, 12 steendrukken van Franck, 4 gravures van Flameng, enz, enz.
Un lot variée, composée d'une carte Via Crucis et VII douleurs de Marie par Jos Speybroeck 1928, 7 ex-libris par Jos Hendrickx, 12 libris de Franck, 4 gravures de Flameng, etc.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#502Kunisada III UtagawaPeriod: 1848-1920“Twee kabuki-acteurs”. Gekleurde houtsnede (ingelijst drieluik). Gesigneerd en gedrukt in 1901.
Deux acteurs kabuki . Gravure sur bois en couleurs (triptyque encadré). Signée et imprimée en 1901.No longer availableDim. 34 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#606Vitra“Baobab”. Een designbureau van groen kunststof naar ontwerp van Philippe Starck.
Baobab . Un bureau design en plastique vert dessiné par Philippe Starck.No longer availableDim. 70 x 180 cmEstimate: € 500 / 1000