#260
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met 60 kleine diamantjes.
#635
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een centraal motief.
#60
Une bague en or blanc et rose 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct. et une améthyste de ± 3,35 ct.No longer availableDim. 6,55 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#9Wittevrongel
Een lot bestaande uit twee litho’s genummerd 19/48 en 38/48 en gedateerd 1984. Er wordt een ingekleurde ets aan toegevoegd ‘Zeugen der Antike” Genummerd 73/100.
Lot de deux lithographies numérotées 19/48 et 38/48 et datée 1984. Nous ajoutons une eau-forte en couleurs “Zeugen der Antike” numérotée 73/100.No longer availableDim. 22 x 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#402
Een vierkant bijzettafeltje in twee niveaus met een lade en op wieltjes.
#28
#510
Een chaise-longue met blauwe bekleding en verstelbaar hoofdeinde.
#759
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#427
Een lot van vier verschillende houten doosjes.
#455
#14
“Vue de la Cathédrale d’Anvers”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#819
Un petit lustre en métal à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 30 / 50