Other lots in this auction
-
#186Een massief eikenhouten ééndeurskast op poten met bovenaan een schelpvormige kuif. Deels XVIIIde eeuw.
Une armoire à une porte en chêne massif sur pieds, la coiffe en forme de coquillage. En partie XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 200 / 240 -
#352“Les Belges Illustres”. 1844 (3 delen). En “Les Hommes Célèbres” (1 band).
”Les belges Illustres” . 1844 (3 volumes). “Les Hommes Célèbres”. (1 tôme).No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#800KaiserTwee vazen, een dekselvazen en een cachepot. Veelkleurig porselein met famille rose decor, decor Mandschu. Gemerkt.
Deux vases, un vase couvercle et un cache-pot. En porcelaine polychrome, décor famille-rose et décor Mandschu.No longer availableDim. H. 67 cm e.a.Estimate: € 100 / 120 -
#57Barokke aardewerken schotel. Italiaans werk. Kleine herstelling in het plat.
Un plat en faïence Baroque. Travail italien. Petite réparation dans le plat.No longer availableDim. Ø 43,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#390Een 18 karaats roze gouden ring bezet met een centrale diamant van 1,30 ct. en 10 kleine diamantjes.
Une bague en or rose 18 ct sertie d’un diamant central de 1,30 ct et dix petits diamants.No longer availableDim. 14,48 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#613“Chinese vissers”. Vier beelden van gesculpteerd speksteen.
Quatre pêcheurs chinois en pierre de lard.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#577Drie grote kommen van meerkleurig porselein met Imaridecor. Onderaan gemerkt.
Trois grands bols en porcelaine polychrome , décor Imari. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 60 / 70 -
#714A. Pertini“Boulevard in de regen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Boulevard dans la pluie”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#468“Non met manden”. Een beeld van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Turijn.
”Bonne-soeur et paniers”. Une statue en faïence polychrome. Marque sous la base. Turin.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 25 / 40 -
#282“Binnenwater met brug”. Pastel. Draagt een handtekening: Isidore Opsomer.
”Eaux intérieures et pont”. Pastel. Porte une signature: Isidore Opsomer.No longer availableDim. 36 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#87Twee houten voorouderbeeldjes. Songye (DRC).
Deux statues en bois représentant des ancêtres. Songye (RDC).No longer availableDim. H. 40 & 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#130Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,42 ct. En twee parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,42 ct. Et de deux perles.No longer availableDim. 5,26 gEstimate: € 550 / 650


