#879Louis Belen“Mme Louis Belen” . Een aquarel op papier.
#681Twee knielende personages van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.
#494“Landschap met sloot”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Berghe.
#667Een Japanse doos van papier-maché , versierd met een bloemendecor.
#287WiskemanEen sauskom en spiegelpresentoir.
#513“De Vos Reinaert”. Een gebeeldhouwd houten beeld.
#361Een polychroom houten helmmasker getooid met een vogel (H. 23 cm), één niet gekleurd helmmasker (H. 17 cm) en twee houten hoofdjes (12 & 10 cm). Afrikaans werk.
Un masque-casque en bois polychrome, décoration d’oiseau (H 23 cm), un masque-casque naturel (H17 cm), et deux têtes en bois (12 & 10 cm). Travail africain.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#585Een Venetiaanse luchter met acht armen en kristallen pendeloques.
#62Albert GeudensPeriod: 1869-1949“Barok interieur”. Kleurenets. Gesigneerd en genummerd 133/300 buiten de plaat (41 x 48 cm) en “Vrouw bij een bordenkast”. Kleurenets. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat (43 x 51 cm).
”Baroque intérieur”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 133/300 hors planche (41 x 48 cm) et “Femme et armoire à assiettes”. Une eau-forte. Signée hors planche (43 x 51 cm).No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
”Fermette et chemin de campagne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 300 / 400