#230
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,57 ct.No longer availableDim. 2,78 gEstimate: € 1250/1350 -
#668
Twee oude trommelpistolen. Omstreeks 1900.
#641
Un bâton de cérémonie en bois, décoration de têtes sculptées.No longer availableDim. h: 99 cmEstimate: € 100/120 -
#180
Bague en or blanc 18 ct sertie de grenats ayant un poids total de ± 0,75 ct.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 250/350 -
#733
Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.
Un buste féminin et masculin en bois dur sculpté africain.No longer availableDim. h: 26 & 31 cmEstimate: € 100/120 -
#774Jean Jacques Gailliard
“De Ghelderode”. Aquarel. Gesigneerd en met opdracht.
”Ghelderode”. Une aquarelle. Signée avec dédicace.No longer availableDim. 31 x 42 cmEstimate: € 100/150 -
#738
#209Edwin HayesPeriod: 1819 - 1904
“Stormachtig kustzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1871.
”Vue marine en tempête”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1871.No longer availableDim. 30 x 48 cmEstimate: € 500/700 -
#317
Twee Afrikaanse rituele beeldjes voorzien van offergaven. Dan (Ivoorkust).
#801
Een lampvoet van italiaans porselein en messing met een roze kap.
#757
Cloisonné vaasje in deel twee delen. Chinees werk. Met houten sokkeltje.
#606Kirman
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 187 x 174 cmEstimate: € 200/300