Other lots in this auction
-
#93
“Gouden jacht 1679”. Een handgemaakte scheepsmaquette.
”Chasse en or, 1679”. Une maquette fait main.No longer availableDim. l: 60 en h: 55 cmEstimate: € 80 / 100 -
#184Charles De GrouxPeriod: 1825 - 1870
“De Bewening van Christus”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”La Déploration du Christ”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 62 x 46 cmEstimate: € 600 / 650 -
#123
Een handgemaakte scheepsmaquette van een XIXe eeuwse klipper.
Une maquette marine faite main d’un clipper du XIXème siècle.No longer availableDim. l: 83 h: 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#604
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Pons.
”Vue de village”. Huile sur toile. Porte une signature: ‘Pons’.No longer availableDim. 53 x 64 cmEstimate: € 600 / 800 -
#409
Twee voorstellingen van de Madonna met Kind. Olieverf op paneel. Zonder signaturen. XIXe eeuw.
Deux représentation de la Vierge à l’Enfant. Huile sur carton. Sans signatures.No longer availableDim. 25 x 19 & 27 x 16 cmEstimate: € 120 / 200 -
#817
Een cavaleriezwaard met metalen schede.
Une épée de cavalerie, fourreau en métal.No longer availableDim. l: 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#672
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 222 x 195 cmEstimate: € 120 / 200 -
#809
Twee architecturale werken, bestaande uit een potloodtekening van een kapiteel en een XVIIe eeuwse gravure. De eerste gesigneerd en gedateerd 1927.
Deux oeuvres architecturales, dont un dessin au crayon représentant un chapiteau et une gravure du XVIIème siècle. Le premier est signé et daté 1927.No longer availableDim. 47 x 32 34 x 19 cmEstimate: € 65 / 75 -
#638
Een vijfdelige inro van goudgelakt hout met een Takamaki-decor van een bergachtig landschap.
Un Inro en cinq pièces et décor Takamakie d’un paysage montagnard.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 220 / 250 -
#558
Een vaas van Chinees aardewerk met een blauw op wit bloemen- en plantendecor. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence chinoise, décor bleu sur blanc de fleurs et de plantes. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#83
Aardewerken pot met jachtscène uit de oudheid.
Un pot en faïence, scène de chasse de l’Antiquité.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#439
Een paardenkoets met personages en een lampvoet met twee jongens bij een vijver van meerkleurig porselein.
Un carrosse à chevaux et personnages et un pied de lampe avec deux garçons près d’un étang en porcelaine polychrome.No longer availableDim. 21 en 18 cmEstimate: € 60 / 80