#271Gouda HollandEen polychrome plateel vaas - ‘Carlos Royal.’
A polychrome earthenware vase - 'Carlos Royal.'No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 35 / 45 -
#430Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met een centrale diamant van +- 0,26 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,58 ct.
An 18 karat white gold necklace with pendant set with a central diamond of +- 0.26 ct and brilliants with a combined weight of 0.58 ct.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#486Een houten secretaire met wit gebeitste look. 2 laden met 6 laden binnenin.
#305Een Art Deco lampje op marmeren blad met bronzen zwaan.
#82Geert Huyben“Zicht op de Durme met zeilboot.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Minieme schade aan het doek.
“View of the Durme with sailing boat.” Oil on canvas. Signed. Minimal damage to the canvas.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#1Een waterkan in de vorm van een grijze haan met rode kam. Kleine beschadiging aan de snavel.
A water jug in the shape of a gray rooster with a red comb. Minor damage to the beak.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 45 / 55 -
#543Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.
#602Een paar Indische tankhas op zijde.
A pair of Indian tankhas on silk.No longer availableDim. 28 x 20 & 30 x 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#611Een lot van drie Chinees porseleinen vazen, waarvan een paar met famille jaune decor en bloemen en vogels, en de andere met famille rose decor met pauwen. Onderaan gemerkt met stempel en ‘made in China’.
A lot of three Chinese porcelain vases, of which a few with famille jaune decor and flowers and birds, and the other with famille rose decor with peacocks. Marked at the bottom with stamp and 'made in China'.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#221Een driedelig koperen klokstel, bestaande uit klok en twee kandelaars met 2 lichtpunten. Vermoedelijk ontwerp Wiener Werkstätte, 1903-1932.
#327Een Italiaans, Venetiaanse kristallen vaas, in organische vis/natuurvorm.
An Italian, Venetian crystal vase, in organic fish/nature form.No longer availableDim. 28cmEstimate: € 50 / 80