Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,32 ct.

Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,32 ct.

An 18 karat white gold necklace with a pendant set with diamonds with a combined weight of +- 1.32 ct.
Dim. 6,15 g
SKU: 1804230210.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #210
Estimate: € 1900 / 2000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #256

    Een houten open boekenrek met 4 schappen in Empire stijl, model Grevos. (AID1017)

    A wooden open bookshelf with 4 shelves, Empire style, model Grevos. (AID1017)
    No longer available
    Dim. 197 x 110 x 42 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #657

    Een mahoniehouten sigarendoosje.

    A mahogany cigar box.
    No longer available
    Dim. 23 x 18 x 9 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #677

    Een Aziatisch houten juwelenkistje met divers decor, met parelmoer ingelegd en gelakt. Bijgevoegd enkele snuisterijen.

    An Asian wooden jewelery box with various decor, inlaid with mother-of-pearl and lacquered. Adding some trinkets.
    No longer available
    Dim. 18 x 18 x 9 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #577

    Een lot van 6 Chinees porseleinen borden met blauw en rood bloemdecor. Verschillende haarscheuren, scheuren en randschilfers.

    A lot of 6 Chinese porcelain plates with blue and red floral decoration. Various hairline cracks, tears and edge chips.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #302

    Een paar messing, vintage midden XXste eeuwse Pharmacy vloerlampen, verstelbaar in de hoogte, op platte cirkel voet.

    A pair of brass, vintage mid XXth century Pharmacy floor lamps, adjustable in height, on a flat circle base.
    No longer available
    Dim. 125 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #353
    Noritake

    Een rokerssetje van Japans porselein met verguld decor op blauwe achtergrond met bloemen. 5 stuks.

    A smoker's set of Japanese porcelain with a gilded decor in a blue background with flowers. 5 pieces.
    No longer available
    Dim. H: 6-7 cm Ø: 8 cm Bord: 14x28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #28

    Een houten theedoos met ronde hoeken op messingen pootjes en met dito oren. Binnenin drie compartimenten, links en rechts met deksel. Benen trekkers en sleutelgat.

    A wooden tea box with round corners on brass legs and with ditto ears. Inside three compartments, left and right with lid. Bone pullers and keyhole.
    No longer available
    Dim. H: 16 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #384

    “Personage en pied”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Character full length". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 18 x 13 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #498

    Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.

    Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #443
    Jan Sanders
    Period: °1936

    “Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue sur le port". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #700

    Een man met druiven en een vrouw met bloemen. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.

    A man with grapes and a woman with flowers. A pair of figurines of Saxon porcelain. Mark underneath.
    No longer available
    Dim. H. 15 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #592
    Jean-Jacques Gabie

    “Colors”. Een schilderij, gouache op papier. Onderaan gesigneerd “Gabie”.

    “Colors”. A painting, gouache on paper. Signed on the bottom "Gabie".
    No longer available
    Dim. 31 x 24cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More