#66Een paar gebeitste houten zuilen met ionische kapitelen.
#674Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.
#212J.J. Van de Sande-Bakhuyzen“Boerin met koeien aan het bos”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. vermelding achteraan 1925.
#531“Vierspan”. Een Indische bronzen groep.
#151Jef Lambeaux“Vlaamse boerin.” Bronzen beeld, gesigneerd.
#562Een sac-à-perles luchter van verzilverd metaal en kristal.
A sac-à-perles chandelier in silver-plated metal and crystal.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#544Gaston NoelandersPeriod: °Elsene 1910-2003“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#81“Christus.” Gedateerd ‘81, Onleesbaar gesigneerd. Bronzen beeld op marmeren voet.
#125Een bronzen beker met decor van een Bacchanaal. Romeins.
#251Zilveren sigarettendoosje met vervaagde Belgische keuren.
#316Een notenhouten korinthische zuil. Eind 19de eeuw. Met sporen van verguldsel.
A walnut Corinthian column. Late 19th century. With traces of gilding.No longer availableDim. h 184 cmEstimate: € 220 / 280