Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,32 ct.

Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,32 ct.

An 18 karat white gold necklace with a pendant set with diamonds with a combined weight of +- 1.32 ct.
Dim. 6,15 g
SKU: 1804230210.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #210
Estimate: € 1900 / 2000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #93

    Een 19de eeuwse gebonden verzameling gravures, artikels etc...

    A 19th century bound collection of engravings, articles etc...
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #320

    Een set koffielepels in bijhorend kistje, gemerkt Hollands zilver.

    A set of coffee spoons in a box. Dutch silver marks.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #171

    “Hulde aan Zuster Margueritte de Scornay (Nijvel, XVe eeuw)”. Een druk op hout naar de XVe eeuwse gravure.

    Hommage à Sœur Margueritte de Scornay (Nivelles, XVe siècle)”. Une estampe sur bois d'après une gravure du XVe siècle.
    No longer available
    Dim. 46 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #689

    Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.

    A mahogany table with contoured top.
    No longer available
    Dim. 123 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #539
    Eugène Flametz

    “Stilleven met perziken”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1879.

    Still life with peaches. Oil on canvas. Signed and dated 1879.
    No longer available
    Dim. 26 x 40 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #132

    “Abraham offert Isaak”. Een eikenhouten hoogreliëf. Een meubelpaneel uit de XVIIde eeuw.

    Abraham sacrifie Isaac. Un haut-relief en chêne. Un panneau de meuble du XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 35 x 22,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #665
    Murano

    Een Murano vaas met rood in de massa.

    A Murano vase with red in the mass.
    No longer available
    Dim. 34 x Ø 14 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #270

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.

    An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.50 ct.
    No longer available
    Dim. 9,50 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #28

    Een houten theedoos met ronde hoeken op messingen pootjes en met dito oren. Binnenin drie compartimenten, links en rechts met deksel. Benen trekkers en sleutelgat.

    A wooden tea box with round corners on brass legs and with ditto ears. Inside three compartments, left and right with lid. Bone pullers and keyhole.
    No longer available
    Dim. H: 16 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #149
    Barend Cornelis Koekkoek
    Period: 1803-1863

    “Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.

    "Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.
    No longer available
    Dim. 50 x 59 cm
    Estimate: € 6000 / 8000
  • #354

    Hoekmeubeltje versierd met vergulde en zwarte Japanse lak.

    Corner shelf decorated with gilded and black Japanese lacquer.
    No longer available
    Dim. H. 63 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #367
    Matchbox Superfast

    SF-5 Double track Race Set. In oorspronkelijke doos.

    SF-5 Double track Race Set. In original box.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More