#336Een notenhouten bijzetmeubeltje met lade en gallerij. Met bloemdecor.
A walnut side furniture with drawer and gallery. With floral decor.No longer availableDim. h 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#470Een halssnoer van verschillende kleuren parels met bijpassende armband en zilveren slot.
#592Jean-Jacques Gabie“Colors”. Een schilderij, gouache op papier. Onderaan gesigneerd “Gabie”.
#436Een commode uit kastanjehout 4-delig en donkergebeitst.
#511Luisa BattagliaEen design glazen bureautafel met chroom onderstel. Model “Metropolis” door Luisa Battaglia.
#167“Ballerina”. Een bronzen beeld, naar Degas.
#283Vijf diverse wandelstokken met zilveren en verzilverd metalen handvaten. Letsels en slijtage.
Five various walking sticks with silver and silver-plated metal handles. Damage and wear.No longer availableDim. L: 85-95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#365Hermle QuartzEen schouwklok uit koper en glas met opwindsleutel, gemerkt Hermle.
#666Een lot van 2 houten Empire armstoelen met recent geherstoffeerde zitting in geruit motief.
A lot of 2 wooden Empire armchairs with recently reupholstered seat in checked motif.No longer availableDim. 93 cmEstimate: € 80 / 120 -
#522Een butler spiegel in verguld, houten kader.
#86Een Georgian hoekbibliotheek van mahoniehout. Bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk (twee ruitjes gebarsten), onderaan twee paneeldeuren. Messingen aanslaglijsten en uitgewerkte kroonlijst. XIXde eeuw.
A Georgian mahogany corner library. At the top two glazed doors with latticework (two panes cracked), at the bottom two panel doors. Brass stop moldings and elaborate cornice. XIXth century.No longer availableDim. 226 x 89 x 45 cmEstimate: € 250 / 400