#622Een Japans bronzen vaasje met email champlevé-decor.
#76Notenhouten commode. Drie grote en bovenaan twee kleine laden. Gebogen front. Engeland, tijdperk Victoria.
#572Een schouwspiegel in verguld houten lijst met bovenaan een bas-reliëf van engeltjes met bloemen.
A mantelpiece mirror in a gilt wooden frame with a bas-relief of cherubs with flowers at the top.No longer availableDim. 146 x 81 cmEstimate: € 120 / 200 -
#185Een klein buffet met twee dubbelgebogen deuren. Engeland, tijdperk Edward VII. Een deurpaneel met barst.
#458Een bronzen beeld van moeder met kind.
A bronze sculpture of a mother with child.No longer availableDim. 18 cmEstimate: € 125 / 175 -
#109Albert Jurardus Van Prooyen“Weidezicht met koeien”. Een schilderij, olieverf op koper. Onderaan gesigneerd “AJV Prooyen”.
#213Atelier SedapEen paar gesculpteerde gipsen wandlichten in bladvorm, model “Charme” door Atelier Sedap, made in France.
A pair of sculpted plaster wall lights in leaf shape, model "Charme" by Atelier Sedap, made in France.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
#11“La Nativité” Zamakken beeld naar Catineau. Makersmerk bovenaan. Achteraan G.R. & France gemerkt.
“La Nativité” Zamac sculpture after Catineau. Maker's mark on top. Marked GR & France on the back.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#223LimogesEen set van polychroom porselein, handgeschilderd: een coupe en bonbonnière met deksel. De coupe is een replica van een voorbeeld uit de collectie van Versailles.
#519Een paar grijs gebeitste spiegels met rocaillelijst in reliëf.
#237Marc SleenEen lot van drie albums, bestaande uit een eerste druk van ‘Het Rattenkasteel.’ & ‘De Erfenis van Nero’. We voegen er ‘De Lustige Kapoentjes Nr 1’ aan toe. Redelijke staat.
A lot of three albums, consisting of a first edition of 'Het Rattenkasteel.' & 'The Legacy of Nero'. We add 'De Lustige Kapoentjes Nr 1' to it. Reasonable state.No longer availableEstimate: € 220 / 280 -
#502Theodorus Johannes BertelsPeriod: 1882 - 1967“Moeder en kind.” Olieverf op board. Toegeschreven via herkomst.
"Mother and child." Oil on board. Attributed by origin.No longer availableDim. 52 x 70 cmEstimate: € 200 / 300