#86Een Georgian hoekbibliotheek van mahoniehout. Bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk (twee ruitjes gebarsten), onderaan twee paneeldeuren. Messingen aanslaglijsten en uitgewerkte kroonlijst. XIXde eeuw.
#513Een polychroom aardewerken vaas, modern decor met cyclopische abstracte figuren.
A polychrome earthenware vase, modern decor with cyclopean abstract figures.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 45 / 55 -
#622Een Japans bronzen vaasje met email champlevé-decor.
#225“Rubelli”. Een houten tafel met gesculpteerd onderstel en in marmerlook beschilderd tafelblad. (AID3275)
#273Een wandelstok van een veehandelaar uit Chassepierre van hout en hoorn.
A walking stick of a cattle dealer from Chassepierre, made of wood and horn.No longer availableDim. L: 85 cmEstimate: € 60 / 80 -
#420Een 18 karaats witgouden ring bezet met één briljantje en een aquamarijn van +- 0,25 ct.
#292Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
#394“Carnaval.” Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
"Carnival." Watercolor on paper. Illegibly signed.No longer availableDim. 28 x 23 cmEstimate: € 45 / 55 -
#521Een sac-à-perles luchter van kristal en koper met uitwendige lampen. Lodewijk XVI-stijl.
“Roses”. A painting, oil on canvas. Signed "Gerard Roosen".No longer availableDim. 79 x 60 cmEstimate: € 325 / 375