Other lots in this auction
-
#422Amsler & Ruthhardt“Stilleven gestileerd”. 2 epreuves op papier, gemerkt met stempel Amsler & Ruthardt.
“Stylized still life”. 2 epreuves on paper, marked with stamp Amsler & Ruthardt.No longer availableDim. 14 x 24 - 15 x 18 cmEstimate: € 200 / 300 -
#155Een Byzantijns kruis van koper, een Russische reisicoon van messing, met voorstelling van Johannes de Dopers en een schapulier van brons met de Heilige Drievuldigheid.
A Byzantine cross in copper, a Russian travel icon in brass, depicting John the Baptist and a bronze scapular with the Holy Trinity.No longer availableDim. L: 8-14 cmEstimate: € 60 / 100 -
#570Raymond Weil GeneveEen roestvrij stalen damespolshorloge bezet met diamanten in geel goud gezet. Met certificaat en in originele doos.
Une montre bracelet pour femme en acier sertie de diamants sur or jaune. Avec certificat et dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 1000 / 1200 -
#578Val Saint-LambertEen coupe op voet van geslepen en deels rood gekleurd kristal. Met label en onderaan gemerkt.
A coupe on foot of cut and partly red colored crystal. With label and marked on the bottom.No longer availableDim. H. 15 cm, Ø 21,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#653Frédéric-Antonin BreyssePeriod: 1907-2001“S.O.S. 23 ~ 75”. Stripalbum. Minieme vochtschade aan de kaft.
“SOS 23 ~ 75”. Comic book. Minimal moisture damage to the cover.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#528Een paar verzilverd metalen kandelaars in Adamstijl.
Une paire de bougeoirs en métal argenté de style Adam.No longer availableDim. h: 32,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#515Een grote verzilverd metalen luchter met achttien armen versierd met rammen koppen en kristallen pendeloques. Gemerkt.
A large silver-plated metal chandelier with eighteen arms decorated with rams' heads and crystal pendeloques. Marked.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 400 / 500 -
#164Gérard RoosenPeriod: Leueven 1869 - 1935“Rozen”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd “Gerard Roosen”.
“Roses”. A painting, oil on canvas. Signed "Gerard Roosen".No longer availableDim. 79 x 60 cmEstimate: € 325 / 375 -
#217Val Saint-LambertEen geslepen kristallen vaas, dubbel gemerkt. Midden 20e eeuw.
A crystal vase, double marked. Mid 20th century.No longer availableDim. H: 27 cmEstimate: € 50 / 70 -
#304Een antieke aardewerken tegel met een geglazuurd decor van een leeuw. Bijgevoegd een uitgave van “De Vlaamsche leeuw” uit 1914.
An antique earthenware tile with a glazed decoration of a lion. Attached is an edition of “De Vlaamsche Leeuw” from 1914.No longer availableDim. Tegel: 15x15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#299Een kunstbronzen bijzettafeltje met hout en lederen bovenblad.
An artificial bronze side table with wood and leather top.No longer availableDim. 55 x Ø 45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#64M. Gerard“Kadezicht.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Krasschade midden het doek.
“Quay view.” Oil paint on panel. Signed. Scratch damage in the middle of the canvas.No longer availableDim. 19 x 23 cmEstimate: € 80 / 120

