#326Een lot van 4 houten stoelen met gedraaide poten, gestoffeerde rug en zitting in een verticaal lineair design.
#141Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een pendule met twee 5-lichtpunt kandelaars. Bijgevoegd twee draaisleutels.
#366Een 3-delig houten nesting tafelset met verguld bovenblad. Onderaan gemerkt “Baker - The Barbara Barry collection”. (AID5408 ref3462G)
A 3-piece wooden nesting table set with gilded top. Marked at the bottom "Baker - The Barbara Barry collection". (AID5408 ref3462G)No longer availableDim. 73 x 37 x 37 cmEstimate: € 300 / 400 -
#639Vijf affiches van de Compagnie Générale Maritime ontworpen door Pierre Fix-Masseau. Titels: “Orient”, “Sud, Amérique du Sud”, “Sud, Afrique - Océan indien”, “Sud, Caraïbes”, “Tour du Monde”. Op geglaceerd papier.
Five posters of the Compagnie Générale Maritime designed by Pierre Fix-Masseau. Titles: “Orient”, “Sud, Amérique du Sud”, “Sud, Afrique - Océan dan”, “Sud, Caraïbes”, “Tour du Monde”. On glazed paper.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#2Een houten campagne tafel, uitvouwbaar met dienblad.
#284Een uit marmer gesculpteerd boekje met bronzen beeldje van een beer.
#365Hermle QuartzEen schouwklok uit koper en glas met opwindsleutel, gemerkt Hermle.
#603Een Afrikaans houtsculptuur met divers decor in reliëf.
An African wood sculpture with various decor in relief.No longer availableDim. 51 cmEstimate: € 40 / 50 -
#300Een paar 18 karaats geelgouden oorbellen bezet met licht blauwe saffieren gezet in zilver met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. Gemerkt.
A pair of 18 karat yellow gold earrings set with light blue sapphires set in silver with a combined weight of +- 1 ct. Marked.No longer availableDim. 9,75 gEstimate: € 850 / 950 -
“Stylized face”. An etching on paper, signed.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 60 / 80