#95Een klein ruiterbeeldje van brons (H. 3 cm). Chinese grafvondst. Evenals een bronzen opiumgewicht in de vorm van een Fo-leeuw. Zuid-Oost-Azië (H. 7 cm).
A small bronze equestrian figurine (H. 3 cm). Chinese burial find. As well as a bronze opium weight in the shape of a Pho lion. South East Asia (H. 7 cm).No longer availableDim. H: 4 & 6 cmEstimate: € 60 / 80 -
#498Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.
Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#644WorcesterEen notenhouten banjobarometer, gemerkt A Cattaneo, Worcester warranted. Tijdperk Edward VII.
#646Engelse windsorstoel van gedraaid eikenhout. Engels, XIXde eeuw.
English Windsor chair made of twisted oak. English, XIXth century.No longer availableDim. H. 93 cmEstimate: € 80 / 120 -
#506Een lange glazen eettafel met chroom onderstel en bijzettafeltje.
#89Pietro Virgilio LiettiPeriod: 1928“Italiaans straatzicht bij regen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#678Een albasten Art Deco lamp met glazen druiventrossen versierd en bronzen voet.
#502Theodorus Johannes BertelsPeriod: 1882 - 1967“Moeder en kind.” Olieverf op board. Toegeschreven via herkomst.
#565Kristalen luchter met messing, circa 1980,aankoopbewijs met reservestuk
#146Een toonbankvitrine met bovenaan een glaspartij met messingen montuur op een notenhouten onderkast met twaalf laden. Medio XXste eeuw. (AID5152)
A counter display case with a glass section on top with a brass frame on a walnut base cabinet with twelve drawers. Mid XXth century. (AID5152)No longer availableDim. 92 x 152 x 61 cmEstimate: € 400 / 600 -
#403Een Chinees porseleinen vaas met famille rose decor.
A Chinese porcelain vase with famille rose decor.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 120 / 200