#206Een lange bank van gebeitst hout in Lodewijk XVI -stijl op acht poten. Oorspronkelijk Zweden, einde XIXde eeuw. (AID4109).
A long stained wood bench in Louis XVI style on eight legs. Originally Sweden, end of the XIXth century. (AID4109).No longer availableDim. 94 x 218 x 73 cmEstimate: € 400 / 600 -
#28Een houten theedoos met ronde hoeken op messingen pootjes en met dito oren. Binnenin drie compartimenten, links en rechts met deksel. Benen trekkers en sleutelgat.
A wooden tea box with round corners on brass legs and with ditto ears. Inside three compartments, left and right with lid. Bone pullers and keyhole.No longer availableDim. H: 16 cmEstimate: € 50 / 70 -
#362Een mahoniehouten bibliotheektrapje. XIXe eeuw.
#315SèvresEen geslepen kristallen vaas. Onderaan gemerkt.
A cut crystal vase. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 50 / 70 -
#701Een gevarieerd lot postzegels en antieke ansichtkaarten.
A varied collection of stamps and ancient postcards.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#607Een bruine kruik van steengoed. Gemerkt J.F.
A stoneware brown jug. Marked JFNo longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#518“Exelmans” en “Lafayette”. Twee veelkleurige beeldjes van Saksisch porselein met voorstelling van beide generaals. Onderaan gemerkt.
“Exelmans” and “Lafayette”. Two multicolored figurines of Saxon porcelain depicting both generals. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 50 / 100 -
#464Enrico TodaroPeriod: °1912“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
#235Een hoekbibliotheek van gebeitst hout met twee deuren. Bovenste deur met gaas bekleed.
A corner library in stained wood with two doors. Top door covered with mesh.No longer availableDim. 220 x 80 x 62 cmEstimate: € 300 / 400 -
#383Een bronzen Sukhothai stijl Boeddhabeeldje in dhyanimudra op een hoog voetstuk.
A bronze Sukhothai style Buddha figurine in dhyanimudra on a high pillar.No longer availableDim. 22cmEstimate: € 60 / 80 -
#21Paul Knüpfer. “Schottische Sage”. Een grammofoonplaat ter ere van de 25-jarige jubileum Van Keizer Wilhelm II (1888-1913) in oorspronkelijke doos.
#599Jef Van Tuerenhout“Priesteres.” E.A. Zeefdruk, buiten de plaat gesigneerd.
"Priestess." EA Silkscreen, signed outside the plate.No longer availableDim. 53 x 66 cmEstimate: € 80 / 120