Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,32 ct.

Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,32 ct.

An 18 karat white gold necklace with a pendant set with diamonds with a combined weight of +- 1.32 ct.
Dim. 6,15 g
SKU: 1804230210.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #210
Estimate: € 1900 / 2000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #85

    Bovendeel van een Mochica sierspeld in de vorm van een vos. Brons. Peru, VIIIste eeuw. Op een plexi sokkeltje.

    Upper part of a Mochica decorative pin in the shape of a fox. Bronze. Peru, VIIIth century. On a plexi base.
    No longer available
    Dim. H: 5 cm (Brons)
    Estimate: € 120 / 200
  • #101
    Paul Sersté

    Een terracotta buste van een jongenshoofd op houten sokkel. Onderaan gesigneerd “P. Sestré”.

    A terracotta bust of a boy's head on a wooden base. Signed on the bottom "P. Sestre”.
    No longer available
    Dim. 35 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #669
    Capodimonte.

    “Koets”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans kunststof naar ontwerp van Belcari. Meerdere beschadigingen en teugels manco.

    "Le chariot". Un grand groupe de plastique italien, multicolore conçu par Belcari. Plusieurs dommages et rênes manquantes.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #485

    Een kroonluchter in Lodewijk XVI-stijl. met kristallen parelsnoeren en pendeloques. Zes lichtpunten. (AID3147)

    A Louis XVI style chandelier. with crystal pearl necklaces and pendeloques. Six points of light. (AID3147)
    No longer available
    Dim. H. 75 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #124
    Jan Bollaert
    Period: 1958

    “Gullivers reizen”. Een boek met een schilderswerkje in acrylverf op de achterflap. Gesigneerd en gedateerd op de verso 1995.

    "Les voyages de Gulliver". Un livre avec une peinture acrylique sur la couverture arrière. Signée et datée 1995 au verso.
    No longer available
    Dim. 43 x 32 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #569

    Een paar landschappen met personages. Houtskool op papier. Engelse School XIXde eeuw. Onleesbaar gesigneerd, kleine letsels. (AID2907).

    A few landscapes with characters. Charcoal on paper. English School XIXth century. Illegibly signed, small injuries. (AID2907).
    No longer available
    Dim. 29 x 23,5
    Estimate: € 200 / 300
  • #333

    Een ovale koperen dienschaal met geëtst decor van fruit en een centrale vaandel.

    An oval copper serving dish with etched decoration of fruit and a central banner.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #572

    Een schouwspiegel in verguld houten lijst met bovenaan een bas-reliëf van engeltjes met bloemen.

    A mantelpiece mirror in a gilt wooden frame with a bas-relief of cherubs with flowers at the top.
    No longer available
    Dim. 146 x 81 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #383

    Een bronzen Sukhothai stijl Boeddhabeeldje in dhyanimudra op een hoog voetstuk.

    A bronze Sukhothai style Buddha figurine in dhyanimudra on a high pillar.
    No longer available
    Dim. 22cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #349

    Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.

    Chaise d'église en bois patiné gris avec un dossier haut et une assise en osier.
    No longer available
    Dim. H:116cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #27

    Een metalen fotokader met hellebaarden en helm met pluimen, met oude foto van een bezorgd kind.

    A metal photo frame with halberds and plumed helmet, with an old photo of a worried child.
    No longer available
    Dim. 31 x 20 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #642

    Drie diverse bolle vazen van Chinees aardewerk.

    Three various convex vases of Chinese pottery.
    No longer available
    Dim. H. ca 12,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More