#234G. Hallumier“Schip op het droge.” Aquarel op papier. ‘D’après A. Goodwin.’
#667Een gesculpteerd houten Hindelooper miniatuur kinderstoeltje.
A wood sculpted Hindeloopen miniature children’s chair.No longer availableDim. 68 x 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#546Armstoel in Lodewijk XVI-stijl, wit gestoffeerd, houten frame.
#652Een paar vaasjes van veelkleurig porselein met een decor van personages in een landschap.
A pair of multicolored porcelain vases decorated with characters in a landscape.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 100 / 140 -
#176Een groot formaat landelijke kast met lichtgrijs patine. 2-delig. Beide onder en bovenstuk 4-deurs. Barst in zijpaneel onderkast(AID736)
A large format rural cabinet with light gray patina. 2-piece with Glen tableware. Both lower and upper part 4-door. (AID736)No longer availableDim. 250 x 305 x 62 cmEstimate: € 1000 / 1400 -
#221Een driedelig koperen klokstel, bestaande uit klok en twee kandelaars met 2 lichtpunten. Vermoedelijk ontwerp Wiener Werkstätte, 1903-1932.
#583DavidoffEen humidor in notelaar met koperen handgrepen in scheepsstijl, inclusief sleutel. Gemerkt “Davidoff”.
A walnut humidor with ship style copper handles, including key. Marked "Davidoff".No longer availableDim. 17 x 35 cmEstimate: € 175 / 225 -
#81“Christus.” Gedateerd ‘81, Onleesbaar gesigneerd. Bronzen beeld op marmeren voet.
#362Een mahoniehouten bibliotheektrapje. XIXe eeuw.
#195Een lot van 2 houten antieke éénpersoonsbedden met originele patina en met beschildering. (AID2327)
A lot of 2 wooden antique single beds with original patina. (AID2327)No longer availableDim. 121 x 205 x 109 cmEstimate: € 250 / 350 -
#215Een massief houten bureau-schrijftafel. (AID5464)
A solid wood desk-writing table. (AID5464)No longer availableDim. 79 x 220 x 99 cmEstimate: € 300 / 400