#175Mia MoreauxPeriod: °1950“Zwevend op de echo’s van een still verlangen.” Gemengde techniek op doek (en kader). Met Nepalese tekst. Gesigneerd.
“Floating on the echoes of a silent longing.” Mixed media on canvas (and frame). With Nepali text. Signed.No longer availableDim. 134 x 73 cmEstimate: € 350 / 450 -
#443Jan SandersPeriod: °1936“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#612Een rechthoekig hanglantaarn uit metaal en glas, met kristallen versierd en rozen ornamenten in het frame. 3 lichtpunten.
A rectangular hanging lantern made of metal and glass, decorated with crystals and rose ornaments in the frame. 3 points of light.No longer availableDim. 68 x 30 x 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#203Een bronzen beeldje van een sluipende Panter op sokkel.
#569Een paar landschappen met personages. Houtskool op papier. Engelse School XIXde eeuw. Onleesbaar gesigneerd, kleine letsels. (AID2907).
A few landscapes with characters. Charcoal on paper. English School XIXth century. Illegibly signed, small injuries. (AID2907).No longer availableDim. 29 x 23,5Estimate: € 200 / 300 -
#123Een Royal Dux beeldje van een herderin, circa 1900.
#417Een art-nouveau vaas in groen kristal, met vergulde gedecoreerde rand.
An Art Nouveau vase in green crystal, with gilded decorated rim.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#83Een fruithouten premium koekoek jachtklok. Diverse jachtelementen in houtsnijwerk oa hertenkop, jachthoorn, gehangen fazant en haas. 2 koekoek deurtjes met figuurtjes, label zijkant met melodie vermelding “O du lieber Augustin” en “Auch du wirst mich einmal betrügen”. Vermoedelijk, Zwarte Woud, uit de uurwerkschool van Furtwangen.
A fruitwood premium cuckoo hunting clock. Various hunting elements in wood carving, including a deer's head, hunting horn, hung pheasant and hare. 2 cuckoo doors with figures, label on the side with melody mention "O du lieber Augustin" and "Auch du wirst mich einmal betrügen". Presumably, Black Forest, from the clockwork school of Furtwangen.No longer availableDim. 75 x 45cmEstimate: € 100 / 150 -
#512Joan Miro“Compositie’. Litho. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
"Composition'. Lithograph. Signed and EA outside the plate.No longer availableDim. 28 x 57 cmEstimate: € 300 / 400 -
Six albums de timbres, dont 3 "Leuchtturm" avec timbres belges. Des premières années à 1979 et 3 "Lindner" avec des timbres belges, de 1940 à 1964 MNH, quelques beaux jeux et feuilles. Bien rempli, en bon état.No longer availableEstimate: € 220 / 260