#413Een gedreven Chinese messingen koro gedecoreerd met mythische taferelen en draken als handvaten. Onderaan gemerkt met zegel.
#453Een brons gesculpteerd beeld van een Thaise tempelwachter.
A bronze sculpted statue of a Thai temple guard.No longer availableDim. 77 cmEstimate: € 120 / 200 -
#66Een paar gebeitste houten zuilen met ionische kapitelen.
#24J. Dewilde“Meisje met bloem”. Een houtsnede op papier, onderaan gesigneerd “J Dewilde 1981” - “102/175”.
#258“Schommelende vrouw.” Beeld van zamak naar Moreau.
#522Een butler spiegel in verguld, houten kader.
#229Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Hoevezicht in de lente.” Olieverf op doek, gesigneerd.
“Farm view in spring.” Oil on canvas, signed.No longer availableDim. 64 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#409“Waterlelies”. Een schilderij, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
#102Luce VersluysPeriod: °1912“Landschap met waterpartij”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage avec plan d’eau". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 150 / 200 -
#236Een Queen Anne fauteuil gekocht bij Axel Vervoordt met aangepaste hoes.
Queen Anne armchair by provenance Axel Vervoordt with custom cover.No longer availableDim. H: 92 cmEstimate: € 300 / 400 -
#359Een collectie van 11 diverse vogels van polychroom Duits porselein, gemerkt Rosenthal, Hutchenreuter (o.m. Granget), Herend e.a.
A collection of 11 various birds of polychrome German porcelain, marked Rosenthal, Hutchenreuter (om Granget), Herend and others.No longer availableDim. H: 6-23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#6Een houten gesculpteerd stoel met gele stoffering. XIXde eeuw.
A wooden sculpted chair with yellow upholstery. XIXth century.No longer availableEstimate: € 35 / 40