#132“Abraham offert Isaak”. Een eikenhouten hoogreliëf. Een meubelpaneel uit de XVIIde eeuw.
#346Een mahoniehouten klaptafel op wieltjes.
A mahogany folding table on wheels.No longer availableDim. h 69 cmEstimate: € 40 / 70 -
#388Een cloisonné tafelklokje met damesportret aan de zijkant. ‘Made in the People’s Republic of China.’ In originele etui.
A cloisonné table clock with a lady's portrait on the side. "Made in the People's Republic of China." In original case.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#41Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.
A seated nude of red-brown patinated metal. On a marble base. Marked.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#663Een Chinees porseleinen schenkkan, “Kendi”, versierd met draken decor.
#51Hergé“De Scepter van Ottokar”. Hardcover A53, hoogte perkament 69 mm. Ed. Casterman 1953. Goede staat, lichte slijtage.
Ottokar's Scepter. Hardcover A53, parchment height 69 mm. Ed. Casterman 1953. Good condition, light wear.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#30Een 18 karaats geelgouden ring bezet met kleine briljantjes en saffieren in markies geslepen van +- 0,15 ct. en een parel.
#334Een paar wandlampen van gelakt metaal.
#13Gouda Z. HollandEen grote kruik van veelkleurig plateel. Congola Royal. 4323. Gemerkt met label van Plazuid Gouda.
A large jug of multicolored pottery. Congola Royal. 4323. Marked with a label of Plazuid Gouda.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
"River landscape with boat on dock". A painting, oil on canvas, signed illegibly at the bottom.No longer availableDim. 49 x 38cmEstimate: € 80 / 120