#121DelvauxEen portefeuille clutch. “Madame PTF long vernis.” Nude kalfsleder met certificaat en stofzak.
#470Een halssnoer van verschillende kleuren parels met bijpassende armband en zilveren slot.
#21Paul Knüpfer. “Schottische Sage”. Een grammofoonplaat ter ere van de 25-jarige jubileum Van Keizer Wilhelm II (1888-1913) in oorspronkelijke doos.
#32“Tribute to Diana”. Gesigneerd door Charles Spencer, met dedicatie: “The Spencer Family. - “1999” & “Earl Spencer’s Tribute to Diana, Princess of Wales - Westminster Abbey - 1997. We voegen er een bezoekersoverzicht van Althorp aan toe.
“Tribute to Diana”. Signed by Charles Spencer, with dedication: “The Spencer Family. - 1999” & “Earl Spencer's Tribute to Diana, Princess of Wales - Westminster Abbey - 1997. We add a visitor overview of Althorp.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#420Een 18 karaats witgouden ring bezet met één briljantje en een aquamarijn van +- 0,25 ct.
#508Een gevarieerd lot postzegels en aanverwante. Vijf in-folio albums met varia en één met oude Belgische reeksen. Drie kleine albums met varia (één oude). Vijf lege albums (o.a. voorgedrukte Davo), een sigarendoosje met losse zegels en drie oude Belgische catalogi.
Un lot varié de timbres et d’accessoires. Cinq albums (varia, unn avec vieilles séries belges), trois petits albums (dont un vieux), cinq albums vides (dont un DAVO), une petite boîte à cigares avec des timbres dépareillés, trois vieux catalogues belges.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#240Een 18 karaats wit en geelgouden hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
An 18 karat white and yellow gold pendant set with diamonds with a combined weight of +- 1.50 ct.No longer availableDim. 2,07 gEstimate: € 800 / 900 -
#249C Dratz“Winters landschap bij volle maan”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Winter landscape at full moon". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#453Een brons gesculpteerd beeld van een Thaise tempelwachter.
A bronze sculpted statue of a Thai temple guard.No longer availableDim. 77 cmEstimate: € 120 / 200 -
#393Een lot van twee stenen Boeddha hoofden.
A lot of two stone Buddha heads.No longer availableDim. 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#643DoyenEen lipvormige getrokken kristallen vaas mauve in de massa.
A lip-shaped drawn crystal vase mauve in the mass.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 40