#147“Big Windy Day”. Een brons gesculpteerd beeldje van een harem danseres met openslaande rok. Naar Nam Greb - Franz Xavier Bergman.
#578Val Saint-LambertEen coupe op voet van geslepen en deels rood gekleurd kristal. Met label en onderaan gemerkt.
#517Spiegel van gebeeldhouwd hout in rococostijl. Letsels.
#702Een paar witgepatineerde bijzetstoeltjes in Lodewijk XVI-stijl.
#188Een paar Napoleon III sokkels in Boulle marquetterie gemonteerd op houten plank.
A pair of Napoleon III pedestals in Boulle marquetry mounted on a wooden plaque.No longer availableDim. 72x28x22 cmEstimate: € 60 / 100 -
#522Een butler spiegel in verguld, houten kader.
#233Antoon AmorgastiPeriod: 1880-1942“Liggende windhond.” Bronzen beeld op groenmarmeren sokkel.
#339Val Saint LambertEen drageoir van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
#183Royal CopenhagenTwee cilindrische vazen van veelkleurig porselein, de ene door Berre Jessen, de andere door Marianne Johnson. Onderaan gemerkt.
Two multicolored porcelain cylindrical vases, one by Berre Jessen, the other by Marianne Johnson. Marked at the bottom.No longer availableDim. 19 & 20 cmEstimate: € 100 / 150