Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,32 ct.

Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,32 ct.

An 18 karat white gold necklace with a pendant set with diamonds with a combined weight of +- 1.32 ct.
Dim. 6,15 g
SKU: 1804230210.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #210
Estimate: € 1900 / 2000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #365
    Hermle Quartz

    Een schouwklok uit koper en glas met opwindsleutel, gemerkt Hermle.

    A copper and glass mantelpiece clock with winding key, marked Hermle.
    No longer available
    Dim. 19 x 28 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #65

    Een kleine bronzen deurklopper in de vorm van een zittende man met opschrift “Devil”. XIXde eeuw.

    A small bronze door knocker in the shape of a seated man with the inscription "Devil". XIXth century.
    No longer available
    Dim. H. 7 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #391

    Een paar rechthoekige Chinees porseleinen vazen met famille jaune decor. Met geometrisch detail.

    A pair of rectangular Chinese porcelain vases with famille jaune decor. With geometric detail.
    No longer available
    Dim. h 21 & b 7,5 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #256

    Een houten open boekenrek met 4 schappen in Empire stijl, model Grevos. (AID1017)

    A wooden open bookshelf with 4 shelves, Empire style, model Grevos. (AID1017)
    No longer available
    Dim. 197 x 110 x 42 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #469

    “Chinese ruiter te paard, Kuan Yung Chang, generaal uit de 5e Dynastie”. Wit op zwarte steendruk. Gemerkt. De oorspronkelijke plaat dateerde uit de XIIe eeuw.

    "Cavalier chinois, Kuan Yung Chang, général de la 5e dynastie". Lithographie blanc sur noir. Marqué. La plaque originale date du XIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 35 x 22,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #157

    Een vrouwentorso van brons met een donker patina. Naar een werk van Boris Louet Lorski.

    A woman's torso of bronze with a dark patina. After a work by Boris Louet Lorski.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #38

    Een Christusbeeld van gebeeldhouwd palmhout. XIXde eeuw.

    A statue of Christ of carved boxwood. XIXth century.
    No longer available
    Dim. H. 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #4
    Windsor

    Een lot van 4 houten wheelback Windsor stoelen. Gemerkt JB met ster (“JB van Sciver”)

    A lot of 4 wooden wheelback Windsor chairs. Marked JB with star (“JB van Sciver”)
    No longer available
    Dim. 90 x 37 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #524

    Een groot formaat spiegel met verguld houten kader, ornament bovenaan en geslepen glas.

    A large format mirror with gilded wooden frame, ornament at the top and cut glass.
    No longer available
    Dim. 165 x 90 cm
    Estimate: € 275 / 325
  • #393

    Een lot van twee stenen Boeddha hoofden.

    A lot of two stone Buddha heads.
    No longer available
    Dim. 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #51
    Hergé

    “De Scepter van Ottokar”. Hardcover A53, hoogte perkament 69 mm. Ed. Casterman 1953. Goede staat, lichte slijtage.

    Ottokar's Scepter. Hardcover A53, parchment height 69 mm. Ed. Casterman 1953. Good condition, light wear.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #292

    Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.

    A wooden armchair with madras version, upholstered and restored.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 45 / 55
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More