#172Jean Baptiste De Roy“Koeien bij de drenkplaats”. Lavis en aquarel op papier. Gesigneerd linksonder.
"Cows at the watering place". Lavis and watercolor on paper. Signed lower left.No longer availableDim. 32 x 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#237Marc SleenEen lot van drie albums, bestaande uit een eerste druk van ‘Het Rattenkasteel.’ & ‘De Erfenis van Nero’. We voegen er ‘De Lustige Kapoentjes Nr 1’ aan toe. Redelijke staat.
A lot of three albums, consisting of a first edition of 'Het Rattenkasteel.' & 'The Legacy of Nero'. We add 'De Lustige Kapoentjes Nr 1' to it. Reasonable state.No longer availableEstimate: € 220 / 280 -
#286Een recente drieladenkast naar Lodewijk XV voorbeeld.
A recent three drawer cabinet after Louis XV example.No longer availableDim. 80 x 39 x 94 cmEstimate: € 200 / 240 -
#152Louis ThevenetPeriod: 1874 - 1930“Interieur met doorkijk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924 rechtsonder, achteraan een rond monogram TL. Kleine restauratie.
#362Een mahoniehouten bibliotheektrapje. XIXe eeuw.
#507Harry SleijserPeriod: 1926-1992“Torso”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder. Achteraan gesigneerd en getiteld “Gisela”.
"Torso". Oil on canvas. Signed lower left. Signed on the back and titled "Gisela".No longer availableDim. 42 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#343Een Frans “Loto” spel in origineel houten kist met handleiding.
#451Een Chinees porseleinen vaas met groen decor van concentrische cirkels en galopperende paarden naar Perzisch voorbeeld. Gemerkt met een artemisia blad onderaan.
A Chinese porcelain vase with a green decor of concentric circles and galloping horses after a Persian example. Marked with an artemisia leaf at the bottom.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
A lot of 2, consisting of a music stand in black lacquered wood with matching side furniture.No longer availableDim. 125 x 46 cmEstimate: € 120 / 200