Other lots in this auction
-
#326
Een lot van 4 houten stoelen met gedraaide poten, gestoffeerde rug en zitting in een verticaal lineair design.
A lot of 4 wooden chairs with turned legs, upholstered back and seat in a vertical linear design.No longer availableDim. 96 x 50 x 44 cmEstimate: € 150 / 300 -
#548Murano
Een glazen Murano vaas met geabstraheerd gezicht in het reliëf, naar Picasso.
A glass Murano vase with an abstract face in relief, after Picasso.No longer availableDim. 36 x 24 cmEstimate: € 175 / 225 -
#630
Een 18 K geelgouden ring bezet met twee kleuren briljanten en met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en onyx.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de deux couleurs de brillants et d'un poids combiné de + - 1 ct. et onyx.No longer availableDim. 9,65 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#536
Een kleine notenhouten commode met drie laden met bronzen trekkers. Engeland, tijdperk George I.
A small walnut chest of drawers with three drawers with bronze handles. England, George I era.No longer availableDim. 56 x 92 x 53,5 cmEstimate: € 500 / 800 -
#428Willy CeysensPeriod: 1929-2007
Een brons gestyleerd beeld. Onderaan gesigneerd “Willy Ceyssens”.
A bronze stylized statue. Signed at the bottom "Willy Ceyssens".No longer availableDim. 26 cmEstimate: € 35 / 70 -
#490
Een 18 karaats wit en geelgouden art deco broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en onyx.
An 18 karat white and yellow gold art deco brooch set with brilliants with a combined weight of +- 0.50 ct and onyx.No longer availableDim. 8,45 gEstimate: € 700 / 800 -
#238
Een paard van zamak op houten sokkel.
Un cheval en régule sur un socle en bois.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 100 / 140 -
#195
Een lot van 2 houten antieke éénpersoonsbedden met originele patina en met beschildering. (AID2327)
A lot of 2 wooden antique single beds with original patina. (AID2327)No longer availableDim. 121 x 205 x 109 cmEstimate: € 250 / 350 -
#21
Paul Knüpfer. “Schottische Sage”. Een grammofoonplaat ter ere van de 25-jarige jubileum Van Keizer Wilhelm II (1888-1913) in oorspronkelijke doos.
Paul Knupfer. "Scottish Saga". A gramophone record in honor of the 25th anniversary of Kaiser Wilhelm II (1888-1913) in original box.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#248Delfts blauw
Een Delfts blauw porseleinen schaal, Pauwenstaart.
A Delft blue porcelain bowl, Peacock tail.No longer availableDim. Ø 39 cmEstimate: € 200 / 240 -
#201Boch Frères Keramis
Een paar aardewerken vazen met rozen versierd in reliëf. Circa 1870.
A pair of earthenware vases with rose decoration in relief. Circa 1870.No longer availableDim. 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#322Roemer
Een lot van 6 Roemer glazen met rood in de massa, circa 1900.
A lot of 6 Roemer glasses with red in the mass, circa 1900.No longer availableDim. 13 cmEstimate: € 50 / 75