#794
Drie grote strombusschelpen van verschillende soorten.
Trois grands strombidae différents.No longer availableEstimate: € 4060 -
#795
Een lot van 18 Chinese porseleinen beeldjes. Gemerkt onderaan.
#507
Garnituur van drie Chinese porseleinen vazen met een Japans decor.
#388
Een lot van 55 strips en albums, waaronder Jommeke en Nero.
#281
Een jongenshoofd in klassieke stijl uit natuursteen.
#187
#453
Een gewichtenset, volledig van 1 tot 500 gr.
#877h: 10 cm, b 20 cm
Een pique-fleurs van blauw en wit Frans aardewerk. Gemerkt ‘A.K.’ onderaan.
#699Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Hoevelandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Paysage et fermette”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 43 cmEstimate: € 120/200 -
#391
Een paar messingen spiegels met art nouveau voet.
#508
Een klein theepotje met warmhouder van Chinees porselein met een meerkleurig decor van Fo-honden op blauwe fond. Onderaan gemerkt.
#526
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 180 x 115 cmEstimate: € 35/50