#317GoudaDrie bordjes, 7 schaaltjes en vier diverse vaasjes et hoog glanzend glazuur. Onderaan gemerkt. Enkele schilfers.
Three plates, 7 bowls and four various vases with high-gloss glaze. Marked at the bottom. Some flakes.No longer availableDim. H: 8-15 cmØ: 8-13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#615Een 19de eeuwse theestoof van mahonie- en ebbenhout.
A 19th century mahogany and ebony tea stove.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#92Ronal(?)Een paar vijverzichten met wandelaar en zwanen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#478“Top Gun”. Filmaffiche voor de film met Tom Cruise uit 1986. Franse versie. Gevouwen.
#17Een wortelhouten naaidoosje met een kleine lade zijdelings. Bovenaan een speldenkussen. XIXde eeuw.
#378Een set van twee spekstenen vaasjes met twee en drie niveaus.
#148BaryeEen bronzen beeld van een panter op marmeren voet, gemerkt Barye, postuum.
#200Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van 0,92 ct. VSI2.
An 18 karat white gold ring set with a 0.92 ct VSI2 solitaire.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 2900 / 3000 -
#314Een lot van 5 porseleinen handbeschilderde wapenschildborden.
#106Een houten gepatineerde toonbank met verschillende hoogten en tabletten. (AID5852)
#58Een Wiskeman sauskom (gemerkt onderaan) en een zilveren taartschep (gemerkt 835‰)
A Wiskeman sauce boat (marked at the bottom) and a silver cake server (marked 835‰)No longer availableDim. l 26 - 24 cmEstimate: € 50 / 70 -
#118A MoreauEen gepolijst bronzen sculptuur op marmeren sokkel met afgebeeld twee kinderen. Onderaan gemerkt “A. Moreau”.
polished bronze sculpture on a marble plinth depicting two children. Marked on the bottom "A. Moreau”.No longer availableDim. 44 cmEstimate: € 200 / 300