#448Een Art Deco 3-delig klokstel schouwgarnituur van licht groen porselein. Met afgebeeld Roodkapje en de Wolf. Klokje gemerkt “Made in France”.
An Art Deco 3-piece clock set mantelpiece made of light green porcelain. With depicted Little Red Riding Hood and the Wolf. Clock marked "Made in France".No longer availableDim. 23 en 13,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#124Jan BollaertPeriod: 1958“Gullivers reizen”. Een boek met een schilderswerkje in acrylverf op de achterflap. Gesigneerd en gedateerd op de verso 1995.
#315SèvresEen geslepen kristallen vaas. Onderaan gemerkt.
A cut crystal vase. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 50 / 70 -
#200Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van 0,92 ct. VSI2.
An 18 karat white gold ring set with a 0.92 ct VSI2 solitaire.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 2900 / 3000 -
#223LimogesEen set van polychroom porselein, handgeschilderd: een coupe en bonbonnière met deksel. De coupe is een replica van een voorbeeld uit de collectie van Versailles.
#418“Bansimba Joseph”. (Congo, XXe eeuw). Een uit wengé hout gesculpteerd buste.
Bansimba Joseph. (Congo, XXth century). A bust sculpted from wenge wood.No longer availableDim. 31cmEstimate: € 75 / 125 -
#589Renaat Ivens“Abstracte compositie.” Gemengde techniek met houtskool. Gesigneerd en gedateerd ‘68.
“Abstract composition.” Mixed media with charcoal. Signed and dated '68.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 100 / 140 -
#394“Carnaval.” Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
"Carnival." Watercolor on paper. Illegibly signed.No longer availableDim. 28 x 23 cmEstimate: € 45 / 55 -
#300Een paar 18 karaats geelgouden oorbellen bezet met licht blauwe saffieren gezet in zilver met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. Gemerkt.
A pair of 18 karat yellow gold earrings set with light blue sapphires set in silver with a combined weight of +- 1 ct. Marked.No longer availableDim. 9,75 gEstimate: € 850 / 950 -
#446TURA, Milano ItaliaEen set van drie bijzettafeltjes met een blad van rood geitenleder met epoxy bovenlaag.
A set of three side tables with a top of red goat leather with an epoxy top layer.No longer availableDim. h 44, 38, 33 cmEstimate: € 120 / 160