#226Bonheur du jour in Transition stijl, mooie marqueterie met kruismotief. Vergulde bronzen monturen en messingen galerij rond een klein marmeren tablet. Kleine letsels aan het fineer. Einde XIXde eeuw.
Bonheur du jour in Transition style, beautiful marquetry with cross motif. Gilt bronze mounts and brass gallery around a small marble tablet. Minor damage to the veneer. End of XIXth century.No longer availableDim. H. 98 x 85 x 50 cmEstimate: € 250 / 350 -
#687Ercuis, ParisEen Art Deco verzilverde theeset, gemerkt “Ercuis”, bestaande uit koffie en theekan, suikerpot en melkkannetje.
#566Recammier bank van mahoniehout. Omstreeks 1860.
#533Een paar Chinees porseleinen dekselvazen, blauw-wit met flora in het decor.
#486Een houten secretaire met wit gebeitste look. 2 laden met 6 laden binnenin.
#233Antoon AmorgastiPeriod: 1880-1942“Liggende windhond.” Bronzen beeld op groenmarmeren sokkel.
#464Enrico TodaroPeriod: °1912“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
#269Een art deco spiegel met verguld kader en opgelegd frame binnenin. Empire stijl. Kleine barst in frame bovenaan.
An art deco mirror with gilded frame and imposed frame inside. Empire style. Small crack in top frame.No longer availableDim. 72 x 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#646Engelse windsorstoel van gedraaid eikenhout. Engels, XIXde eeuw.
English Windsor chair made of twisted oak. English, XIXth century.No longer availableDim. H. 93 cmEstimate: € 80 / 120 -
#529A. Dies“Portret van een burgerman”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1906. (AID3385).
"Portrait of a Citizen". Oil on canvas. Signed and dated 1906. (AID3385).No longer availableDim. 57 x 47 cmEstimate: € 400 / 500