#642Luc Goossens“Stilleven van een Geisha beeldje”. Een schilderij, olieverf op paneel. Achterzijde met opschrift vermelding “Luc Goossens”.
"Still life of a Geisha figurine". A painting, oil on panel. The back is inscribed with the name "Luc Goossens".No longer availableDim. 27 x 17cmEstimate: € 80 / 120 -
#720Een 18 karaats witgouden ring bezet met twee diamanten oude slijp en drie saffier baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
An 18 karat white gold ring set with two old-cut diamonds and three baguette sapphires with a combined weight of approximately 0.15 ct.No longer availableDim. 1,73 gEstimate: € 200 / 250 -
#539isidore MeyersPeriod: 1836-1916“Herder met zijn kudde op de heide”. Olieverf op paneel. Gesigneerd linksonder.
"Shepherd with his flock on the heath". Oil paint on panel. Signed bottom left.No longer availableDim. 39 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#477Een gebeeldhouwd houten groepje van een stamhoofd met zijn drie vrouwen. Mombassa, Kenia.
A sculpted wooden group of a tribal chief with his three wives. Mombasa, Kenya.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#633BacaratEen kandelaar van kleurloos kristal met een gedecoreerde kap en pendeloques. Gemerkt.
A candlestick made of colorless crystal with a decorated shade and pendeloques. Marked.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60 / 100 -
#547Een paar oliekruikjes van groen mondgeblazen glas. Met dekseltjes.
A pair of green mouth-blown glass oil cruets. With lids.No longer availableDim. H. 33 en 30 cmEstimate: € 20 / 25 -
#86Een lot van 4 houten stoelen met gedraaide poten, gestoffeerde rug en zitting in een verticaal lineair design.
#120Een 18 karaats witgouden halsketting met hanger in de vorm van een kruis bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,28 ct.
An 18 carat white gold necklace with a cross-shaped pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.28 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 750 / 850 -
#799Een paar sobere koperen kandelaars.
#165Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.
#643Een ronde koperen art deco schaal op drie bolle houten pootjes.
A round copper art deco bowl on three rounded wooden legs.No longer availableDim. Ø 55 cmEstimate: € 50 / 70