#509‘Zicht aan de vijver’, olie op paneel, getekend C. Dubois in vergulde kader?
"View at the Pond", oil on panel, signed C. Dubois in a gilded frame.No longer availableDim. h 13 x b 18 cmEstimate: € 150 / 200 -
#718Een gebeeldhouwd Afrikaans stenen beeldje voorstellende een vader met kind op houten sokkeltje.
A sculpted African stone figurine depicting a father with child on a wooden pedestal.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 35 / 50 -
#257Jan Antheunis“Erasmus”. Een gepatineerde gipsen buste, achteraan inscriptie “Antheunis, genie en wereld”.
#278SèvresEen porseleinen dekselvaas. Onderaan gemerkt “A.C.F. Décor bleu Sévres, fait à la main”.
#378Een lot van 4 strips, diverse eerste uitgaven bestaande uit; Hansje en de gouden Ibis, Avonturen in China, 2x De avonturen van Chick Bill -Alarm te Marraccas & KO-KLOX-KLAN.
A lot of 4 comic books, various first editions consisting of: "Hansje en de gouden Ibis" (Hansje and the Golden Ibis), "Avonturen in China" (Adventures in China), 2x "De avonturen van Chick Bill - Alarm te Marraccas" (The Adventures of Chick Bill - Alarm in Marraccas) & "KO-KLOX-KLAN".No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#41Een vintage Canon camera model Canonet QL19 met lederen tas inclusief toebehoren lichtmeter, flash, etc.
A vintage Canon camera model Canonet QL19 with leather bag including accessories such as light meter, flash, etc.No longer availableDim. 22 x 23cmEstimate: € 50 / 75 -
#198WolfersEen ronde schaal van massief zilver, motief met getorste ribben. ONderaan gemerkt met drie sterren en 800/1000.
#736Een staande lampenvoet van gesculpteerd eikenhout.
#407Een lot Imari porselein, bestaande uit 3 borden en 1 kom.
#222Alain BonnaudEen paar schilderijen olieverf op paneel. Franse school 19e eeuws.
A couple of oil paintings on panel. French school, 19th century.No longer availableDim. 17 x 27 cmEstimate: € 120 / 200