#577Mappin & WebbEen paar tafellampjes in George I stijl van verzilverd metaal. Oorspronkelijke elektrische bedradign en lampenkappen. Gemerkt.
A pair of table lamps in George I style made of silver-plated metal. Original electrical wiring and lampshades. Marked.No longer availableDim. H. 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#706Een gevlochten rieten opbergkoffer.
#575Een bruidskoffer in notelaar met vakjes voor sieraden en goudstukken genaamd “carsonie” afkomstig van Noord - Italie. 17 de eeuws. Met certificaat.
#758Een Afrikaans beeld gemaakt uit been, een geperforeerd hoofd met aan weerskanten van het lichaam een geperforeerd masker.
An African sculpture made of bone, featuring a perforated head with a perforated mask on each side of the body.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#702“Rivier met dam” en “Hoeve bij een bergmeer”. Olieverf op paneel.
“River with a dam” and “farm near a mountain lake”. Oil on panel.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 150 / 200 -
#502Christine Teller“Menhir”. Olieverf op doek.
"Menhir". Oil on canvas.No longer availableDim. 153 x 103 cmEstimate: € 120 / 200 -
#613Een paar veelkleurige bordjes van Chinees porselein met een famille rose decor, één met haar en schilfer. Evenals een Derby bord met een Imari decor, een Japanse compotier, onderaan gemerkt en een Japans Imari bord.
A couple of multi-colored plates made of Chinese porcelain with a famille rose decoration, one with hairline cracks. Also, a Derby plate with an Imari decoration, a Japanese compote dish, marked on the bottom, and a Japanese Imari plate.No longer availableDim. Ø: 20-25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#440Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,20 ct. en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
#126Een mahoniehouten tweedeurs vitrinekast in Empirestijl. XIXde eeuw.
A mahogany wooden two door display cabinet in Empire style. XIXth century.No longer availableDim. 133x49x220 cmEstimate: € 200 / 300 -
#589Een notenhouten spiegel met twee kolommen. Met console.
Flower still life in basket, oil on panel.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 50 / 100