#784Een polychrome vaas, gestempeld Emaux de Longwy.
#712Elysé SchuermansPeriod: °1938“Parkzicht in de herfst met een paviljoen in de achtergrond”. Olieverf op board. Gesigneerd rechtsonder.
#549Isidore Meyers“Veehoedster in een landschap met een kerktoren op de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd linksonder. Kleine herstelling achteraan.
"Cowherd in a landscape with a church tower in the background." Oil paint on panel. Signed on the lower left. Small repair on the back."No longer availableDim. 38 x 54 cmEstimate: € 300 / 500 -
#87Pieter KocxPeriod: 1701-1722Een paar Delfts aardewerken dekselvaasjes op houten sokkel. Gemerkt APK (Pieter Kocx). 18e eeuw.
A pair of Delft earthenware covered vases on a wooden base. Marked APK (Pieter Kocx). 18th century.No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 130 / 175 -
#644Nicole Halsberghe“Man in het groen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
#470Een 18 karaats geelgouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
An 18 karat yellow gold pendant set with antique-cut diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct.No longer availableDim. 1,32 gEstimate: € 600 / 700 -
#518Een paar vazen van champslevé brons versierd met veelkleurige plantenmotieven op de buik en dito fabeldieren op de hals. Oren in de vorm van drakenkoppen met ringen. Onderaan gemerkt.
A pair of vases made of champlevé bronze decorated with multicolored plant motifs on the body and similarly mythical creatures on the neck. The handles are in the shape of dragon heads with rings. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 350 / 450 -
#623Een gedeeltelijk wit met licht blauwe rand porseleinen eetservies. Waaronder: 24 platte en 12 diepe borden, 5 onderschotels van verschillende grote, 1 sauskom, 1 dekselpot, 8 koffiekopjes en 11 onderschoteltjes, melk en suikerpot en 24 dessertborden. Er zijn hier en daar kleine schilfertjes en 1 reserve deksel.
A partially white with light blue rim porcelain dinner set. Including: 24 flat plates and 12 deep plates, 5 different-sized saucers, 1 gravy boat, 1 lidded pot, 8 coffee cups and 11 saucers, milk and sugar pot, and 24 dessert plates. There are some small chips here and there and 1 spare lid.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#352Een bloemenstilleven, olie op doek, gesigneerd G. Leveaux in vergulde kader.
A still life of flowers, oil on canvas, signed G. Leveaux in a gilded frame.No longer availableDim. h 41 x b 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#35ScapaEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 69 x 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#314Marcel VerstrepenStraatzicht bij Winter, met oude dame, olieverf op doek, gedateerd 1940.
Street view in Winter, with elderly lady, oil on canvas, dated 1940.No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 50 / 100 -
#749Gazet van AntwerpenEen lot van 4 magazine bundels met thema Wereldtentoonstelling Antwerpen 1930. Uitgave GVA.
A lot of 4 magazine bundles with the theme World Exhibition Antwerp 1930. Published by GVA.No longer availableDim. 39 x 30Estimate: € 35 / 50