#233Daum, FranceEen langwerpige coupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
A rectangular bowl made of colorless crystal. Marked.No longer availableDim. L. 62 cmEstimate: € 60 / 80 -
#238Compte D’Artois LimogesEen handbeschilderd Limoges porselein servies. Medio ‘50, gesigneerd D’Artois. 66 stuks, 5-tal kopjes met lichte breuklijn en enkel bordje met schilferschade aan de rand.
#514MilotaLandschap met abstracte vegetatie, gemengde techniek. Gesigneerd.
Landscape with abstract vegetation, mixed media. Signed.No longer availableDim. 50 x 68 cmEstimate: € 120 / 200 -
#467Een art deco danseresje van zamak op een marmeren sokkeltje.
#463Een Chinees polychroom porseleinen gemberpot met houten deksel.
A Chinese polychrome porcelain ginger jar with wooden lid.No longer availableDim. 30cmEstimate: € 80 / 120 -
#248Een lampvoet gemaakt van een oude olielamp in messing en porselein.
#741RobbedoesEen lot van 100 vintage Robbedoes weekblad magazines. nr 1862-1961. Periode ‘73-’75.
A lot of 100 vintage Robbedoes weekly magazine magazines. No. 1862-1961. Period '73-'75.No longer availableEstimate: € 25 / 75 -
"The Good Recipe". A brown patinated bronze sculpture after the work of Emile Carlier.No longer availableDim. 68cmEstimate: € 2000 / 2200