#264Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983Een paar hoevezichtjes. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#406Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#529A. Dies“Portret van een burgerman”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1906. (AID3385).
#492H. Uyttersprot“Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd.
#394“Carnaval.” Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
"Carnival." Watercolor on paper. Illegibly signed.No longer availableDim. 28 x 23 cmEstimate: € 45 / 55 -
#530Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten van +- 0,47 ct.
#614Een jardinière op staander met drakendecor in Vlaams aardewerken stijl. Minieme schade aan de draken.
#431Een vintage oranjerood aardewerken schaal.
#120Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 karat yellow gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.12 ct. and rubies with a combined weight of +- 0.40 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 600 / 650