#687Een tafelpendule in bronslook met daarop een beeld van moeder en kind.
#261MakkumEen porseleinen sierbord. Gemerkt “Makkum”.
#53Een uitschuifbare Engelse wandelstok/meetstok voor het meten van de schouderhoogte van paarden in Inches en/of cm naar believen.
#96Een gesculpteerd houten tafeltje met diverse florale elementen in reliëf. Glazen blad nadien bijgevoegd.
A wooden carved table with various floral elements in relief. Glass top added later.No longer availableDim. 71 x 93 x 61Estimate: € 40 / 50 -
#530Een paar ovale amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 4,12 ct.
A pair of oval amethysts with a total weight of approximately 4.12 ct.No longer availableEstimate: € 130 / 180 -
#597“Lopende panter”. Een modern beeld met zwarte glasfragmenten op gips (?)
#691Een lot Chinees porselein, bestaande uit 3 dekselpotjes en bijgevoegd vaasje op sokkel. Met floraal tafereel.
A lot of Chinese porcelain, consisting of 3 lidded jars and an accompanying vase on a pedestal. Featuring a floral scene.No longer availableDim. H: 10-13 cmEstimate: € 35 / 70 -
#212“Winters Hoevelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd.
"Winter Landscape in the Hoeveland". A painting, oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 68 x 78cmEstimate: € 80 / 120 -
#231Een gepatineerd Victoriaans houten hobbelpaard. Met leder en ijzer afwerking. 19e eeuws.
A patinated Victorian wooden rocking horse. With leather and iron finishing. 19th century.No longer availableDim. 91 x 84cmEstimate: € 120 / 180 -
#360StormEen roesrvrij stalen herenhorloge.
A stainless steel men's watch.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#733Een Chinese balustervaas van veelkleurig porselein met een decor van personages in uitsparingen. Onderaan gemerkt.
A Chinese baluster vase made of multi-colored porcelain with a decor depicting characters in relief. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 50 / 70