Other lots in this auction
-
#491
Zes postzegelalbums, waarvan 3 “Leuchtturm” met Belgische zegels. Van de eerste jaren tot 1979 en 3 “Lindner” met Belgische zegels,van 1940 tot 1964 postfris, enkele mooie reeksen en vellen. Behoorlijk gevuld, in goede staat.
Six albums de timbres, dont 3 "Leuchtturm" avec timbres belges. Des premières années à 1979 et 3 "Lindner" avec des timbres belges, de 1940 à 1964 MNH, quelques beaux jeux et feuilles. Bien rempli, en bon état.No longer availableEstimate: € 220/260 -
#255
Een rond bronzen plaquette met Napoleon hierop afgebeeld. Opschrift “Le General Bonaparte”.
A round bronze, sculpted plaque with Napoleon depicted on it. Inscription “Le General Bonaparte”.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 100/125 -
#396Heywood-Wakefield Co.
Engelse antieke bureaustoel. Stoel is draaibaar en in hoogte verstelbaar. ca. 1900.Een stevige authentieke gietijzeren veer met een comfortabele zit. H. B. & W. Co xy. Heywood -Wakefield Co. gemerkt.
English antique desk chair. Chair is rotatable and adjustable in height. ca. 1900. A sturdy authentic cast iron spring with a comfortable seat. HB & W. Coxy. Heywood-Wakefield Co. marked.No longer availableDim. H: 81 cmEstimate: € 150/250 -
#309Murano
Een lot van drie clowns met diverse kleuren in de massa.
A lot of three clowns with various colors in the mass.No longer availableDim. 28 cmEstimate: € 100/120 -
#67
Een polychroom gesculpteerde houten Jezus Corpus. XIXe eeuw.
A polychrome wood sculpted Jesus Corpus. XIX century.No longer availableDim. 42 cmEstimate: € 60/80 -
#122Barony
“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Medio XIXe eeuw.
"Portrait d'une femme bourgeoise". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Milieu XIXème siècle.No longer availableDim. 37 x 32 cmEstimate: € 200/300 -
#249C Dratz
“Winters landschap bij volle maan”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Winter landscape at full moon". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#233Antoon AmorgastiPeriod: 1880-1942
“Liggende windhond.” Bronzen beeld op groenmarmeren sokkel.
“Recumbent Greyhound.” Bronze sculpture on a green marble base.No longer availableDim. h 14,5 cmEstimate: € 100/150 -
#358
Een crucifix van wit porselein en houten kruis. 19de eeuws.
A white porcelain crucifix and wooden cross. 19th century.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 30/40 -
#421
Een grote Chinees porseleinen zalfdoos met famille jaune decor.
A large Chinese porcelain ointment box with famille jaune decor.No longer availableDim. Ø 27 & h 16 cmEstimate: € 40/60 -
#470
Een halssnoer van verschillende kleuren parels met bijpassende armband en zilveren slot.
Collier de perles de différentes couleurs et bracelet assorti. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#630
Een 18 K geelgouden ring bezet met twee kleuren briljanten en met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en onyx.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de deux couleurs de brillants et d'un poids combiné de + - 1 ct. et onyx.No longer availableDim. 9,65 gEstimate: € 1400/1600