#234G. Hallumier
“Schip op het droge.” Aquarel op papier. ‘D’après A. Goodwin.’
#599Jef Van Tuerenhout
“Priesteres.” E.A. Zeefdruk, buiten de plaat gesigneerd.
#440
Een 18 karaats witgouden ring bezet met zes kleine briljantjes.
An 18 carat white gold ring set with six small diamonds.No longer availableDim. 3,28 gEstimate: € 150/200 -
#60
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 0.28 ct.No longer availableDim. 3,95 gEstimate: € 600/700 -
#614
#53Val Saint Lambert
#458
Een bronzen beeld van moeder met kind.
#680
Een koperen gesculptuurde lampadaire met lampekap, 3-potig.
#637
Een Kina schelp uit Nieuw-Guinea, Sepik bekken. Ritueel danssieraad. 19de eeuws. Met certificaat. Bijgevoegd twee tasjes.
A long stained wood bench in Louis XVI style on eight legs. Originally Sweden, end of the XIXth century. (AID4109).No longer availableDim. 94 x 218 x 73 cmEstimate: € 400/600 -
#44
“Rivierlandschap met boot op dok”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan onleesbaar gesigneerd.
#610
Een art deco zilveren zakhorloge 800‰.
Une montre de poche art déco en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 60/100