Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van 0,92 ct. VSI2.
Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van 0,92 ct. VSI2.

Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van 0,92 ct. VSI2.

An 18 karat white gold ring set with a 0.92 ct VSI2 solitaire.
Dim. 3,40 g
SKU: 1804230200.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #200
Estimate: € 2900 / 3000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #49
    Hector Depraet

    “Molen te Oostende”, een schilderij olieverf op paneel, onderaan gesigneerd “H. Depraet”

    “Molen te Oostende”, a painting oil on panel, signed at the bottom “H. Depraet”
    No longer available
    Dim. 23 x 18cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #466

    Een begin XIXe eeuws Zweeds houten kistje, versterkt met smeedijzeren banden. Binnenin gedateerd 1803.

    Coffret en bois suédois du début du XIXème siècle, renforcé de bandes en fer forgé. Daté 1803 à l'intérieur.
    No longer available
    Dim. 55 x 32 x 23 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #143

    “La Liseuse”. Een brons vergulde Lectura pendule op marmeren voet.

    “La Liseuse”. A bronze plated Lectura mantel clock on a marble base.
    No longer available
    Dim. 38 x 39 cm
    Estimate: € 2250 / 2500
  • #266

    Een houten gesculpteerd Dagobert stoel met bijhorend goudkleurig kussen.

    A wooden sculpted Dagobert chair with matching gold-coloured cushion.
    No longer available
    Dim. 104 x 60 x 54 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #375

    Een vintage design lamp in de vorm van een oranje zeepaardje.

    A vintage design lamp in the shape of an orange seahorse.
    No longer available
    Dim. 60 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #676

    Een houten armstoel met gestoffeerde zitting in bloemenmotief.

    A wooden armchair with upholstered seat in floral motif.
    No longer available
    Dim. 87 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #175
    Mia Moreaux
    Period: °1950

    “Zwevend op de echo’s van een still verlangen.” Gemengde techniek op doek (en kader). Met Nepalese tekst. Gesigneerd.

    “Floating on the echoes of a silent longing.” Mixed media on canvas (and frame). With Nepali text. Signed.
    No longer available
    Dim. 134 x 73 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #459
    Maurits Van Saene

    “Rotsformatie”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    "Formation rocheuse". Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 25 x 30
    Estimate: € 400 / 600
  • #584
    N. Vermeer

    “Naakte vrouw op stoel”. Een schilderij, gouache op papier, onderaan gesigneerd “N. Vermeer”.

    “Naked woman on a chair”. A painting, gouache on paper, signed at the bottom “N. Vermeer”.
    No longer available
    Dim. 39 x 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #42
    Henry Carpentero
    Period: 1820-1874

    “De Visser”. Een schilderij op papier, onderaan gesigneerd “Henry Carpentero”, 1841.

    "The fisherman". A painting on paper, signed at the bottom “Henry Carpentero”, 1841.
    No longer available
    Dim. 20 x 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #510

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,78 ct.

    An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.78 ct.
    No longer available
    Dim. 9,55 g
    Estimate: € 1600 / 1700
  • #690

    Een marktkramer met konijnen en een vrouw met een gans. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.

    A merchant with rabbits and a woman with a goose. A pair of figurines of multicolored Sakson porcelain. Mark underneath.
    No longer available
    Dim. H.21 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More