Other lots in this auction
-
#197
Milieu de table van zilver en kobaltblauw glas. Bestaande uit een coupe, gedragen door vier korinthische zuilen op een voetstuk. Duitse keuren, 800/1000.
Centerpiece of silver and cobalt blue glass. Consisting of a coupe supported by four Corinthian columns on a pedestal. German hallmarks, 800/1000.No longer availableDim. Ø 29,5 - H. 36 cm 1845 g zilverEstimate: € 1000/1500 -
#228Cailar Bayard
Een paar verzilverde kandelaars, beide met 5 lichtpunten. Gemerkt “Cailar Bayard”.
A pair of silver plated candlesticks, both with 5 light points. Marked "Cailar Bayard".No longer availableDim. 43 x 32 cmEstimate: € 175/225 -
#38
Een Christusbeeld van gebeeldhouwd palmhout. XIXde eeuw.
A statue of Christ of carved boxwood. XIXth century.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 40/60 -
#253La Meridiana
Een glazen vaas met verzilverd voetstuk met organisch reliëf. Onderaan gemerkt “La Meridiana”.
A glass vase with a silver-plated base with organic relief. Marked on the bottom "La Meridiana".No longer availableDim. 32 x Ø13cmEstimate: € 80/100 -
#547
Een blanc de Chine beeldje van een olifant.
A Blanc de Chine, figurine of an elephant.No longer availableDim. 31 x 30 cmEstimate: € 175/225 -
#111Philip Heath
Een Pierrot clown pop. Eerste ontwerp door “Philip Heath” naar eigenbeeld. Gemerkt in hals achteraan “PH 1980”. Rechterhand mist pink. Bijgevoegd documentatie en postkaarten oeuvre.
A Pierrot clown doll. First design by “Philip Heath” in his own image. Marked in the back of the neck "PH 1980". Right hand is missing little finger. Attached documentation and postcards oeuvre.No longer availableDim. 75cmEstimate: € 450/550 -
#609
Een Afrikaans hardhouten beeld. Beschadiging bovenaan. Kongolees werk.
Une statue africaine en bois dur. Dégât vers le haut. Travail congolais.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100/120 -
#352
Een lot van 2, bestaande uit een muziekstaander in zwart gelakt hout met bijpassend bijzetmeubel.
A lot of 2, consisting of a music stand in black lacquered wood with matching side furniture.No longer availableDim. 125 x 46 cmEstimate: € 120/200 -
#432
Een lot van 2 mappen met reeks litho’s m.b.t. De Koninklijke Wase Kunstkring, illustratieve werken Luc Schuiten.
A lot of 2 folders with a series of lithographs related to De Koninklijke Wase Kunstkring, illustrative works by Luc Schuiten.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#666
Een lot van 2 houten Empire armstoelen met recent geherstoffeerde zitting in geruit motief.
A lot of 2 wooden Empire armchairs with recently reupholstered seat in checked motif.No longer availableDim. 93 cmEstimate: € 80/120 -
#508
Een gevarieerd lot postzegels en aanverwante. Vijf in-folio albums met varia en één met oude Belgische reeksen. Drie kleine albums met varia (één oude). Vijf lege albums (o.a. voorgedrukte Davo), een sigarendoosje met losse zegels en drie oude Belgische catalogi.
Un lot varié de timbres et d’accessoires. Cinq albums (varia, unn avec vieilles séries belges), trois petits albums (dont un vieux), cinq albums vides (dont un DAVO), une petite boîte à cigares avec des timbres dépareillés, trois vieux catalogues belges.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#658
Twee porseleinen Chinese vaasjes, famille rose, versierd met divers decor. Onderaan gemerkt.
Two porcelain Chinese vases, famille rose, decorated with various decor. Marked at the bottom.No longer availableDim. 26 x Ø 9 cmEstimate: € 80/120