#595
#321
Een lot van vier Vlaams aardewerken spreukenborden.
#673
Een modernistische doorzichtige vaas van Val Saint Lambert uit de jaren 60 van de vorige eeuw .
#598Boch Frères Keramis
#144Edgard Farasyn
“Moeder met kind”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#255
#481
Een Chinese ceremoniele ‘Jian’ sabel. Omstreeks 1900.
Een koperen pendule met een paar kandelaars met 5-lichtpunten.
A brass sculpted mantel clock with a pair of 5-light candlesticks.No longer availableDim. 48cmEstimate: € 120/200 -
#388
Een Chinees cloisonné vaasje op houten sokkel.
A Chinese cloisonné vase on a wooden base.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 35/45 -
#667
Een lot van 9 gevarieerde borden.
A lot of 9 varied porcelain plates.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#552
Een metalen luchter met 6 lichtpunten, satijnglazen kapjes.
#66
Een lederen éénzit, model Chesterfield.
A single leather Chesterfield.No longer availableEstimate: € 80/120