#528Olifant in crackleware gemonteerd als leeslamp.
#689“Vliegmachine”. Een reproductie naar een werk van Panamarenko.
#839Een wassen Madonna met kind onder stolp.
#293Een Parijse salonpop met porseleinen voetjes, armen en hoofd. Met originele kledij. Gaaf. Omstreeks 1880.
Une poupée de salon parisienne, pieds, mains et tête en porcelaine. Habits d’origine. Intact . +- 1880.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120 / 180 -
#196Een hanglamp in Louis XV - stijl met glazen pendeloques.
”Chasse et pêche”. Un lot de magazines reliés, années 1905-1910 en 5 reliures.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#844Twee stoelen van chroom en beukenhout met gecanneerde zit en rug. Italiaans werk.
Deux chaises en chrome et noyer, assises et dos cannés.No longer availableDim. h: 84 cm b: 60 cmEstimate: € 25 / 35 -
#756Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#752“Model A”. Een poster naar een werk van Panamarenko.
#602Een sobere roodgepatineerde houten kist.
#636ShirazEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 288 x 197 cmEstimate: € 80 / 120