#869Drie verschillende zeeschelpen, waarvan één met een caméedecor en gemonteerd als lampje op een bronzen voet.
#492“Kinderen aan het strand”. Olieverf op paneel.
”Enfants à la plage”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 23 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#906Een mahoniehouten psyché met een lade. XIXe eeuw.
#170CartierEen roestvrij stalen dameshorloge. Automatique.
#377Een lot oude postzegels, waaronder een Columbusreeks.
#50Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt van 21,6 ct. Helvetia 20 Frank. 1901.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif serti d’une pièce de 21,6 Helvetia 20 Francs. 1901.No longer availableDim. 13,98 gEstimate: € 300 / 400 -
#158“Pierrot met poedel”. Een beeld van brons naar een werk van Barye.
#263Een paar girandoles met zes lichtpunten en pendeloques.
#515Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
#166Een mahoniehouten tweedeurskast met een lade onder het grijs marmeren blad.
#490Een 18 karaats geel gouden zakhorloge (kras op glas).
Une montre de poche en or jaune 18 ct. Éraflure sur le verre.No longer availableDim. 82,88 gEstimate: € 500 / 600