#730Een 18 karaats geel gouden ketting met gerecycleerde juwelen als hanger.
#802Een karaf van Val Saint-Lambert met een montuur van zilver, Belgische keuren 835‰. We voegen er 9 kristallen borrelglaasjes aan toe.
Une carafe Val St. Lambert avec monture en argent, poinçons belges, 835 ‰. Nous ajoutons 9 verres à liqueur.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 35 / 50 -
#461Vriens“Biddende monniken.” Een beeld van notenhout.
#107Een gebeeldhouwde Christus. Gesigneerd: H De Roeck.
#527Een Chinees porseleinen schaaltje in sang-de-boeuf glazuur. Onderaan gemerkt.
#419Een oud houten biervaatje van Brouwerij Moortgat te Breendonk.
#666HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#20Een halssnoer van parels met 18 karaats geel gouden slot.
#64Jos VandemoortelePeriod: 1915-1999“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
”Nature morte, roses”. Huile sur toile. Signée et datée ‘72.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#810Singer naaimachine voor kinderen. In oorspronkelijke doos.
”Être post-démoniaque”. Une oeuvre en terre-cuite. Monogramme.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 80 / 120