#36Een reeks van zes mahoniehouten Directoire stoelen.
#868NimyVijf diepe aardewerken borden met meerkleurige decors. Onderaan gemerkt.
Cinq assiettes creuses en faïence , décors polychromes.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#382Robert FrénayPeriod: 1903-1986“Marine” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Marine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45x70 cmEstimate: € 50 / 100 -
#731J. Primavesi, WarminsterEen Engelse banjobarometer in notenhouten kast.
#448Een hondje van beige geglazuurd aardewerk.
#749Pros Putteman“Jeugdig naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1978.
”Nudité de jeunesse”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1978.No longer availableDim. 78 x 55 cmEstimate: € 200 / 240 -
#760Een halssnoer met vier rijen parels en geel gouden slot (te herstellen).
#563Twee snuffbottles in een etui.
#470Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
#556BidjarEen handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#74R. Van Hoeck“Stilleven met fruit en kruik”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits et cruche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 160