#236
Een grote Indische salontafel. Blad op te frissen.
#299Ida Vander Veken
“Marina met meeuwen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Marine et mouettes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#331
“Jonge vrouw”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren voetstukje.
#222
Een houten kapelletje met een wassen Madonna. Omstreeks 1900.
#869
#798
Een messingen schaal met gedreven decor en twee handvaten met saterkoppen.
#22Gustaaf De Bruyne
Een ets van een vrouw met kind. Getekend buiten de plaat.
Une eau-forte représentant une femme et son enfant. Signée hors planche.No longer availableDim. 26 x 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#266
Een eikenhouten commode met vier laden. Omstreeks 1900.
#553
Een paar balustervazen van blauw en wit Chinees porselein uit de XIXe eeuw.
Une paire de vases balustre en porcelaine chinoise bleue et blanche du XIXème siècle.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#9
Twee uitgaven met betrekking tot Alfred Ost.
#732
“Abstracte personages”. Gemengde techniek op doek.
”Personnages abstraits”. Techniques mixtes sur toile.No longer availableDim. 53 x 63 cmEstimate: € 120 / 200