#200Een 18 kt witgouden halssnoer en bijpassende armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,40 ct.
An 18 kt white gold necklace and matching bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 2.40 ct.No longer availableDim. 63,34 gEstimate: € 5200 / 5500 -
#176Een eikenhouten tweedeurs garderobe. XIXe eeuw.
#20Een 18 kt geelgouden kruisvormige hanger bezet met een cabochon.
An 18kt yellow gold cross-shaped pendant set with a cabochon.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 230 / 280 -
#288Een oud model pomp in metaal en glas aan een houten plank voor wandbevestiging.
An old model pump in metal and glass on a wooden plank for wall mounting.No longer availableDim. h 76 cmEstimate: € 25 / 50 -
#21Viandox LiebigEen vintage gepatineerd, reclamebord in blik met een Viandox advertentie. Roestsporen aan de hoeken.
A vintage weathered, tin advertising sign with a Viandox advertisement. Rust traces on the corners.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 35 / 70 -
#454Een groot Perzisch handgeknoopt tapijt.
A multicolored Chinese porcelain vase with floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 34 x Ø24cmEstimate: € 80 / 120 -
#107WMFEen verzilverde art-nouveau schenkkan met als handvat een zeemeermin waarvan de staart rond de kan gedrapeerd, onderaan gemerkt WMF wat staat voor Württembergische Metallwarenfabrik.
A silver-plated Art Nouveau jug with a mermaid handle, her tail draped around the jug, marked WMF which stands for Württembergische Metallwarenfabrik.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 150 / 200 -
#65Twee 14 kt geelgouden ringen waarvan één trouwring en één bezet met fantasiestenen.
Two 14kt yellow gold rings, one of which is a wedding ring and the other set with fantasy stones.No longer availableDim. 5,80 gEstimate: € 140 / 260 -
#399Émile Louis Foubert“Naaktportret” & “Sint Jansteen”. Een tekening op papier. Bovenaan gesigneerd EM Foubert ‘80. Bijgevoegd een proefdruk op papier, met opschrift “geschonken aan Emiel Foubert, ter gelegendheid van zijn 70ste verjaardag”, met signatuur.
#481Een houten beeld van een vrouw. Kongo.
A wooden sculpture of a woman. Congo.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 60 / 80