#91“O.L.Vrouw van Scherpenheuvel”, een houten beeldje op sokkel, gesculpteerd uit den Eik van Scherpenheuvel. Bijgevoegd 3 boeken getiteld “Onze-Lieve-Vrouw”, met bijhorende documentatie aangaande provenance.
"Our Lady of Scherpenheuvel", a wooden figurine on a pedestal, sculpted from the Oak of Scherpenheuvel. Included are 3 books titled "Our Lady", with accompanying documentation regarding provenance.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 200 / 300 -
#320Een halssnoer bezet met kleine en grote parels van verschillende kleuren en met zilveren slot.
A necklace adorned with small and large pearls of various colors and a silver clasp.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#86Een massief eikenhouten landelijke open halkast of keuken opbergmeubel in lichte whitewash.
A solid oak rural open hallway cabinet or kitchen storage furniture in a light whitewash.No longer availableDim. 103 x 151 x 55 cmEstimate: € 120 / 180 -
#16Een massief houten butler-tray met afneembaar dienblad.
#261‘De dame met de duiven’, een polychroom art-deco beeld in zamak op een marmeren voet, een stukje van het marmer ontbreekt.
#471Een perzikvormige zalfdoos van Chinees porselein naar famille-noire voorbeeld. Onderaan gemerkt.
#148“Char de l’Amour”. Een beeld van kunstbrons. Naar Auguste Moreau.
"Char de l'Amour". A sculpture in bronze. Inspired by Auguste Moreau.No longer availableDim. 65 x 26 cmEstimate: € 220 / 300 -
An oak armchair with twisted legs and brown tapestry fabric with floral motifs.No longer availableDim. H: 112 cmEstimate: € 25 / 50