#12Maurice FelbierPeriod: 1903 -1991Een lot van vier houtsneden en een lithografie, waarbij drie wenskaarten. Allen gesigneerd buiten de plaat.
A lot of four woodcuts and one lithograph, including three greeting cards. All signed outside the plate.No longer availableDim. 25x16 cm - 32x24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#317Een zamakken beeld van een man met een wild paard op een houten sokkel.
#504Leonardo TorfsPeriod: °1927“Waterlandschap”. Aquarel. Gesigneerd.
"Landscape with water". Watercolor. Signed.No longer availableDim. 25 x 35,5cmEstimate: € 40 / 60 -
#591Een herdenkingsstuk uit Verdun, 1ste wereldoorlog in de vorm van een grote kogel met een wapenschild.
#87‘Het jonge vissertje’, een bronzen beeld op marmeren sokkel, draagt handtekening.
"The young fisherman", a bronze statue on a marble base, bears a signature.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#540Een 18 kt één wit en één geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18kt one white and one yellow gold necklace with pendant, set with diamonds and rubies with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 10,15 gEstimate: € 750 / 850 -
#454Een groot Perzisch handgeknoopt tapijt.
#289Een paar kleurengravures. Jos Pas & Hervens (resp. genummerd 114/250 & 145/250) beide gesigneerd buiten de plaat.
A pair of color engravings. Jos Pas & Hervens (numbered 114/250 and 145/250 respectively), both signed outside the plate.No longer availableDim. 29 x 24 & 17 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#380Een 18 kt wit en geelgouden hanger bezet met een saffier van +- 0,40 ct.
An 18 kt white and yellow gold pendant set with a sapphire of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 3,94 gEstimate: € 280 / 350