#40Een 18 kt geelgouden broche.
#20Een 18 kt geelgouden kruisvormige hanger bezet met een cabochon.
An 18kt yellow gold cross-shaped pendant set with a cabochon.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 230 / 280 -
#223Lladro‘Teruko’, een Lladro beeld, modelnummer 1451 in originele verpakking.
#16Een massief houten butler-tray met afneembaar dienblad.
#17Een lot van 5 kristallen schalen en vaas.
#198Delfts blauwEen fijn blauw-wit Delfts bord met pauwstaart decor. 18e eeuw. Verso gemerkt met “De Porceleyne Klaeuw”, genummerd 200.
#92“Dorpszicht.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Village View." Oil on canvas. Illegibly signed.No longer availableDim. 30 x 36 cmEstimate: € 120 / 160 -
#326Een serveerwagentje met 2 deurtjes en geslepen glas, ca 1900.
#519Hendrickx“Armee Belge”. Een lot van 4 kleurgravures op papier, door H. Hendrickx naar Simoneau.
#501Een houten beeld van een zittende vrouw. Kongo.
A wooden sculpture of a seated woman. Congo.No longer availableDim. H. 59 cmEstimate: € 60 / 80