#247Val Saint LambertEen geslepen kristallen Val Saint Lambert vaas met rood in de massa. Kleine schilferschade aan zijde.
#540Een 18 kt één wit en één geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18kt one white and one yellow gold necklace with pendant, set with diamonds and rubies with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 10,15 gEstimate: € 750 / 850 -
#359Een set van vier affiches van Rosina Wachtmeister.
#560HermésEen veelkleurige armband van email. Met origineel tasje.
#117Een paar geaderd marmeren cassolettes met losse deksels versierd met verguld bronsbeslag en leeuwenkoppen.
#447Een gebeeldhouwde houten lepel. Waarschijnlijk Kongo.
#407Een masker van gesculpteerd hout met sporen van beschildering. Bobo, Burkina-Faso.
#147van SchierholzEen Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt.
#229Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Hoeve op de heide’, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.
'Farm on the Heath', oil on canvas, signed H.J. Pauwels.No longer availableDim. h 65 x b 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#417Een masker van gesculpteerd hout met resten van patina. Bembe, DRC.
#278LladroEen lot van 2 Lladro Eskimo beeldjes, ‘Eskimo Riders’, modelnummer 5353 en ‘Eskimo Boy With Pet’, modelnummer 5238, beide zonder verpakking.
A lot of 2 Lladro Eskimo figurines, 'Eskimo Riders', model number 5353 and 'Eskimo Boy With Pet', model number 5238, both without packaging.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 20 / 30