#479“Parijs”. Een borduurwerk op doek, op paneel.
#283Lladro‘Best Friend’, een Lladro beeld, modelnummer 07620 in originele verpakking.
'Best Friend', a Lladro figurine, model number 07620 in original packaging.No longer availableDim. h 16.5 cmEstimate: € 50 / 75 -
#298Een lot van 11 boeken over schilders, Mercatorfonds, Hamlyn en Thames Hudson.
A lot of 11 books about painters, Mercatorfonds, Hamlyn, and Thames Hudson.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#302Een lot van 3 porseleinen beeldjes van engeltjes, ‘garniture florale’, waarvan 1 beschadigd.
#207Roger GuerinPeriod: 1896-1954Een meerkleurige vaas uit geglazuurd grès flammé steengoed.
#402Jozef MousPeriod: 1896-1968“Havenarbeiders”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#120Een 18 kt geelgouden ring bezet met een parel.
#235Een lot van 3 geglazuurd, aardewerken zaan-of boterpotten.
#306Een opvouwbare vintage brancard met aluminium frame en houten handvaten.
#467Een fetisjbeeld met spijkers. Kongo.
#323Een lotje van 2 Chinese snuff-bottles in been.
A pair of 2 Chinese snuff bottles in bone.No longer availableDim. h 7 cmEstimate: € 25 / 50