#264Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Winterzicht met hoeve op de heide’, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.
"Winter scene with farmhouse on the heath", oil on canvas, signed H.J. Pauwels.No longer availableDim. h 26 x b 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#588Een set van twee wandkandelaars in smeedijzer in de vorm van een met bloemen versierde lier.
A set of two wall sconces in wrought iron in the shape of a lyre adorned with flowers.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#11Een lot van 15 kunstboeken met thema fotografie. Diverse titels en uitgaven.
#521Een helmmasker met leder, vacht en parels versierd. Bakuba, Kongo.
#254‘Woonwagenbewoners’, een houtskooltekening op papier, linksonder gesigneerd en gedateerd 1963.
#435Collectie Single Malt
aantal: 6 bt - James Macarthur’s Fine Malt Selection, Glenlossie Cask Strength, Aged 12 years- James Macarthur’s Fine Malt Selection, Dufftown Cask Strength, Aged 13 years- James Macarthur’s Fine Malt Selection, Caol Ila Cask Strength, Aged 12 years- Glenfiddich Special Reserve, aged 12 years- Fettercairn, aged 12 years- Provenance Summer Distillation, Highland Park, Over 10 Years old
Collection Single Malt quantity: 6 bt- James Macarthur's Fine Malt Selection, Glenlossie Cask Strength, Aged 12 years- James Macarthur's Fine Malt Selection, Dufftown Cask Strength, Aged 13 years- James Macarthur's Fine Malt Selection, Caol Ila Cask Strength, Aged 12 years- Glenfiddich Special Reserve, aged 12 years- Fettercairn, aged 12 years- Provenance Summer Distillation, Highland Park, Over 10 Years oldNo longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#332‘Monroe resting’, gemengde techniek op doek.
#450Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableEstimate: € 300 / 400