#196Een massief eikenhouten linnenkast, twee-deurs. Herstelling aan stukje boven scharnier.
#126Een gesculpteerde Bretoense massief eikenhouten legkast met 1 deur en 1 lade.
#545Een lot van 3 handgeknoopte Perzische tapijtjes en bijgevoegd wandtapijtje.
#59‘Naakte dame in rust’, olieverf op karton, niet gesigneerd.
'Nude lady at rest', oil on cardboard, not signed.No longer availableDim. h 35 x b 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#394G Meirsesonne“Huiskamerinterieur”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gemonogrammeerd. Verso opschrift.
"Living room view". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed at the bottom. Inscription on the reverse.No longer availableDim. 48 x 58cmEstimate: € 80 / 120 -
#97Een set verguld bronzen chenets in Lodewijk XVI stijl.
A set of gilt bronze chenets in the Louis XVI style.No longer availableDim. 40cmEstimate: € 150 / 250 -
#391Een bronzen beeld van een samoerai.
A bronze statue of a samurai warrior.No longer availableDim. h 44 cmEstimate: € 150 / 250 -
#575Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#484“Onze-Lieve-Vrouw van Altijddurende Bijstand”. Een print papier.
#18Een dubbelkorig 12-snarige, houten Luit. Klankkast met schade. 1 stemmechaniek afgebroken.
A double-coursed 12-string, wooden Lute. Resonating body with damage. 1 tuning peg broken off.No longer availableDim. 90cmEstimate: € 60 / 80 -
#337Een verguld bronzen beeld van een Thaise muzikante met snaarinstrument.
A gilded bronze statue of a Thai musician with a string instrument.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 30 / 50