#387Wilhelm KralikEen Art-nouveau vaas in glaspasta, Wilhelm Kralik & Sohne voor Loetz.
An Art Nouveau glass paste vase, Wilhelm Kralik & Sohne for Loetz.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 150 / 200 -
#181Een polychrome houtgesculpteerde Corpus Christi, laat 19e- vroeg 20ste eeuws.
A polychrome wood carved Corpus Christi, late 19th-early 20th century.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#221A. Moreau‘Broer en zus’, een bronzen beeld op marmeren sokkel van een jongen die zijn zusje draagt, naar Moreau.
#593Paul SerstéEen terracotta beeld van een meisje, getekend P. Sersté.
#473JHM MartensEen lot van 2 Art-Deco bronzen sporttrofeeën, beide gesigneerd J.H.M. Martens.
#582“Gentse suite”. Een gravure op papier, buiten de kader gesigneerd en genummerd 10/25.
"Gent suite" – An engraving on paper, signed and numbered 10/25 outside the frame.No longer availableDim. 23 x 33cmEstimate: € 40 / 60 -
#401Een koppel Chinese bronzen vazen met vogels en bomen in het decor.
A pair of Chinese bronze vases featuring birds and trees in the decoration.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#324“Stilleven met flessen op roze achtergrond.” Kleine vlekschade.
"Still life with bottles on a pink background." Minor spots/damage.No longer availableDim. 48 x 69 cmEstimate: € 80 / 120 -
#501Een houten beeld van een zittende vrouw. Kongo.
#119“Jezus & Maria”. Een print op doek.
#120Een 18 kt geelgouden ring bezet met een parel.
An 18 kt yellow gold ring set with a pearl.No longer availableDim. 4,67 gEstimate: € 250 / 300