#582Rolls Royce
Een groot reclamepaneel in dik plexiglas van Rolls Royce.
#225
Een Biedermeyer tafeltje met een lade.
Bronzen Bodhisattva. Indonesië.
#619Henri NuyttensPeriod: 1905 - 1977
‘Zeilbootjes te rust’, olieverf op board, getekend Nuyttens en gedateerd 1939.
#548Period: 1868-1912
#83
Een koperen Art Nouveau tafellamp met geslepen glazen center. Medio 1920.
#341
Een lot van 12 rood koperen “cloches de restaurant”.
#218Val Saint-Lambert
Twee vazen op voet van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt en “M”.
#113
Een zilveren chocoladekannetje met ebbenhouten handvat.
A pair of 18K white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.22 ct.No longer availableDim. 1,60 gEstimate: € 400/500 -
#447
Bronzen ruitersbeeldje. Tsjaad.
“De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.
“Le vainqueur”. A bronze statue on a two colored marble base.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200/400