#135Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, groen en kleurloos kristal, Joseph Simon, 1925, gesigneerd en genummerd 194.
A Val Saint Lambert vase, green and colorless crystal, Joseph Simon, 1925, signed and numbered 194.No longer availableDim. h 33 x Ø 19.5 cm 7,5 kgEstimate: € 500 / 700 -
#387Een grote Chinese vaas met waterspuwende draken in het decor, onderaan gemerkt.
A large Chinese vase with water-spouting dragons in the decoration, marked on the bottom.No longer availableDim. h 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#510Een 18 kt witgouden ring bezet met solitair briljant van +- 0,15 ct.
#138Delvaux“Deux de Delvaux”. Een zwart lederen heuptasje.
#460Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
A pair of 18 kt white and yellow gold earrings set with diamonds with a combined weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 3,32 gEstimate: € 150 / 200 -
#162Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940“Zicht op Schelle.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1894.
#340Een lot van 5 oude zakhorloges.
#456KuhiEen handgeknoopt Iraans tapijt, gemerkt Kuhi. Gestileerde nomadentekening in aparte kleuren. Met certificaat.
#23Een set van 2 betonnen engeltjes elks op hun betonnen sokkel.
#378Een porseleinen applique met een engeltje en bloemen, de armen zijn afneembaar.
A porcelain applique with an angel and flowers, the arms are removable.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#235Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, petrol-blauw en kleurloos kristal, gesigneerd.
#397Frie OnnaingEen art deco beeld van een meeuw in keramiek, onderaan getekend Frie Onnaing, made in France.
An art-deco ceramic sculpture of a seagull, signed "Frie Onnaing" and made in France.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 80 / 120