#323Een gevarieerd lot van 9 oude borden met diverse voorstellingen, Maastricht, Jemappes en Nimy.
A varied lot of 9 antique plates with various designs, Maastricht, Jemappes and Nimy.No longer availableDim. Ø 24.5 cmEstimate: € 25 / 50 -
#580Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale smaragd van 1,16 ct en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,18 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central emerald weighing 1.16 ct and diamonds with a total weight of 1.18 ct.No longer availableDim. 7,90 gEstimate: € 1250 / 1400 -
#539Een spiegel met kleinere spiegel bovenaan in polychroom porseleinen kader. Vintage look, meerkleurig versierd met rozen en putti’s.
#419Een spiegel met een verguld houten kader.
A mirror with a gilded wooden frame.No longer availableDim. 71 x 41cmEstimate: € 60 / 90 -
#67WiskemannEen groot lot Wiskemann verzilverd bestek. Set messen uit couvert manco.
#267Een paar aardewerken vazen, met gedrukt blauw decor van bloemen en romantisch landschap. Genummerd en gemerkt onderaan. Eén haarscheur aan de bovenrand.
A pair of earthenware vases, with printed blue decoration of flowers and romantic landscape. Numbered and marked on the bottom. One hairline crack on the upper rim.No longer availableDim. h 34 cm -
#320Een lot van 4 zilveren zakhorloges, waarvan 1 met gebroken glas en 2 met beschadigde wijzerplaat.
#443Een Afrikaans terracotta krukje uit Mali van de Djenne stam.
An African terracotta stool from Mali, belonging to the Djenne tribe.No longer availableDim. h 16 x Ø 19.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#275DeguéEen art-nouveau luchter in metaal en glaspasta, op de coupe en de 3 blakers gesigneerd Degué.
#20Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and emeralds with a total weight of approximately 0.70 ct.No longer availableDim. 4,53 gEstimate: € 500 / 600