#314“Abstracte collage in twee delen.” Gemengde techniek op papier.
#360Een 18 kt geelgouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18kt yellow gold brooch set with diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 12,75 gEstimate: € 450 / 550 -
#124Henriette Coffez“Klaprozen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Poppies". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 100 x 120cmEstimate: € 300 / 400 -
#100Een 18 kt geelgouden schakelketting.
#388“Dame met hoed zittend op een bol”. Een beeld van keramiek. Gemonogrammeerd.
"Lady with hat sitting on a sphere". A ceramic sculpture. Monogrammed.No longer availableDim. 44 x 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#346Een vierkante Chinese massief houten salontafel.
#35Een vintage paspop op 3-potig metalen staander.
#243LladroEen lot van 3 Lladro hertjes, ‘A Faun And A Friend’, modelnummer 5674, ‘A Quiet Moment’, modelnummer 5673 en ‘Hi There’, modelnummer 5672 in originele verpakking.
A lot of 3 Lladro deer, 'A Faun And A Friend', model number 5674, 'A Quiet Moment', model number 5673, and 'Hi There', model number 5672, in original packaging.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#534S. Audenaert“Stilleven met druiven en sinaasappel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1981.
"Still Life with Grapes and Orange". Oil on canvas. Signed and dated 1981.No longer availableDim. 28,5 x38cmEstimate: € 100 / 120 -
#579Een vierhoekige spiegel in Art Deco stijl.
A rectangular mirror in Art Deco style.No longer availableDim. 89 x 56cmEstimate: € 40 / 60