#383Een Chinese bronzen wierookbrander in de vorm van een olifant met pagode.
#246Een massief eikenhouten trog op bijbehorend onderstel met vooraan gesculpteerde florale motieven.
A solid oak trough with matching base, featuring sculpted floral motifs in the front.No longer availableDim. 95 x 123 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#217Een grote opgezette hertenkop met gewei.
#481Een houten beeld van een vrouw. Kongo.
#332‘Monroe resting’, gemengde techniek op doek.
#34Een lot van 4 handbeschilderde damesminiatuurtjes in vierkante en rechthoekige kadertjes.
A lot of 4 hand-painted miniature portraits of women in square and rectangular frames.No longer availableDim. h 12.5 x b 10,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#437Een polychroom houten masker. Gabon.
A polychrome wooden mask. Gabon.No longer availableDim. 34 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#597Een grote kleurloze glazen vaas.
#198Delfts blauwEen fijn blauw-wit Delfts bord met pauwstaart decor. 18e eeuw. Verso gemerkt met “De Porceleyne Klaeuw”, genummerd 200.
#44Een lot van 3 handbeschilderde miniatuur damesportretjes.
#485Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een aquamarijn.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with an aquamarine.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 150 / 200