#211Een champagnekoeler in verzilverd metaal met rijkelijk versierde elementen.
#377Een bronzen beeldje van een baobab. Senegal.
#12Maurice FelbierPeriod: 1903 -1991Een lot van vier houtsneden en een lithografie, waarbij drie wenskaarten. Allen gesigneerd buiten de plaat.
A lot of four woodcuts and one lithograph, including three greeting cards. All signed outside the plate.No longer availableDim. 25x16 cm - 32x24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#569Een bronzen kandelaar, genre Ashanti. Senegal.
#145Twee verschillende 19de eeuwse zilveren hangers, de achterkant 18 karaats geelgoud, bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Two different 19th century silver pendants with the back 18ct gold, set with old-cut diamonds, with a combined weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 6,14 gEstimate: € 550 / 650 -
#565EGLO IOEen moderne hanglamp met vintage look, 3 lichtpunten en 5 meerkleurig rood, wit, zwart glazen coupes, waarvan 2 reserve.
A modern pendant lamp with a vintage look, 3 light points, and 5 multicolored red, white, black glass shades, of which 2 are spare.No longer availableDim. 110 x 70cmEstimate: € 80 / 120 -
#220Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 1.20 ct.No longer availableDim. 7,5 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#215Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
#407Een masker van gesculpteerd hout met sporen van beschildering. Bobo, Burkina-Faso.
#285Val Saint LambertEen geslepen kristallen karaf met twee kleine likeurglaasjes, paars en rood in de massa.
A cut crystal decanter with two small liqueur glasses, purple and red in color.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 80 / 100