#119“Jezus & Maria”. Een print op doek.
#411Een masker van gesculpteerd hout met resten van polychrome. Baoule, Ivoorkust.
#395Collectie Single Malt
aantal: 6 bt - 1 fles Highland Park Single Cask Mackillop’s Choise. Distilled 1988, Bottled 1999 - 1 fles Highland Park 12 years old - 1 fles Highland Park 16 years old - 1 fles Wilson & Morgan Barrel Selection Highland Park distilled 1990 - 1 fles Bowmore Enigma 12 years old (1 liter) - 1 fles Bowmore Cask Strength (1 liter)
Collection Single Malt quantity: 6 bt- 1 bottle Highland Park Single Cask Mackillop’s Choice. Distilled 1988, Bottled 1999- 1 bottle Highland Park 12 years old- 1 bottle Highland Park 16 years old- 1 bottle Wilson & Morgan Barrel Selection Highland Park distilled 1990- 1 bottle Bowmore Enigma 12 years old (1 liter)- 1 bottle Bowmore Cask Strength (1 liter)No longer availableEstimate: € 350 / 500 -
#327Een set van 2 handbeschilderde Chinese bowls, beide op houten sokkeltje.
A set of 2 hand-painted Chinese bowls, both on wooden bases.No longer availableDim. h 5 x Ø 12.5 cmEstimate: € 25 / 50 -
#592Een spiegel in uitbundig versierde vergulde kader.
#590Rodania swissEen 18 kt geelgouden horloge met lederen polsband.
#471Een perzikvormige zalfdoos van Chinees porselein naar famille-noire voorbeeld. Onderaan gemerkt.
#333Een lot van 7 Imari borden.
A lot of 7 Imari plates.No longer availableDim. Ø 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#154“Watervalletje in een uitgebreid landschap, een herder met zijn kudde in de verte”. Olieverf op doek (kleine letsels).
#450Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableEstimate: € 300 / 400