#350Een geelgouden ring bezet met een halfedelsteen.
#456Een vintage Mid-Century klaptafeltje met draaibaar tafelblad, 1 lade met legrekje onderaan. Brussel Expo’58 design.
A vintage Mid-Century folding table with rotating tabletop, 1 drawer with bottom shelf. Brussels Expo'58 design.No longer availableDim. 64 x 80 x 53(x2)cmEstimate: € 200 / 300 -
#31Val Saint-LambertEen lot blauw kristal, bestaande uit twee 2 bonbonbières en wijnglas gemerkt Val Saint Lambert.
#450Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
#492Georges Ebrin AdingraPeriod: 1933-2005“Maskers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
A lot of 9 art books with various themes; Since '45, Degas, Manet, Nude, architecture.No longer availableEstimate: € 35 / 70 -
#354Een aardewerken cobra-stijl masker met bijgevoegd schaaltje.
#160Een 18 kt geelgouden ketting met hanger in wit en geelgoud bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.
An 18 kt yellow gold necklace with pendant in white and yellow gold, set with diamonds weighing approximately 0.55 ct.No longer availableDim. 17,45 gEstimate: € 900 / 1000 -
#449Een lot van 2 zijde Perzisch handgeknoopte tapijten.
#538Een vruchtbaarheidsboom. Kongo.
A fertility tree. Congo.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#189Een geslepen spiegel in grijsgroen gepatineerde kader.
A cut mirror in a gray-green patinated frame.No longer availableDim. h 88 x b 68 cmEstimate: € 40 / 60