#608Een cloisonné vaas met zwarte achtergrond en een decor van bloemen, bladeren en een vlinder.
#273‘Kinderbuste.” Groengepatineerd sculptuurtje uit zamak. Gesigneerd en genummerd.
"Child bust." Small green-patinated sculpture made of zamak. Signed and numbered.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#593Een decoratief struisvogelei op houten standaard.
A decorative ostrich egg on a wooden stand.No longer availableDim. 28,5 x 12,5cmEstimate: € 75 / 125 -
#483Een paar bronzen Jugendstil plaquettes met 2 figuren in het reliëf.
#470Een 18 kt geelgouden hanger in de vorm van een harlekijn.
An 18 kt yellow gold pendant in the shape of a harlequin.No longer availableDim. 8,90 gEstimate: € 150 / 200 -
#681Een vintage houten paard en kar speeltuig.
#591Märklin Ho, E44039 elektrische lokomotief, gefabriceerd in 1953, met originele verpakking.
Märklin Ho, E44039 electric locomotive, manufactured in 1953, with original packaging.No longer availableDim. l 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#145Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Pompadour, Leon Hallet. Staat in de catalogus van 1972. Gesigneerd en sticker aanwezig. Kleine schilferschade aan de onderkant.
#644Een dekselvaas van Japans porselein met meerkleurig decor van pioenen, bloesems en goudfazanten. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1950.
A lidded vase of Japanese porcelain with multicolored decoration of peonies, blossoms, and golden pheasants. Marked on the bottom. Circa 1950.No longer availableDim. h 31 x Ø 22 cmEstimate: € 35 / 45 -
#243“Stielers Hand Atlas”. “Gotha: Justus Perthes”. Een atlas met 100 gravure kaarten en 162 nevenkaart. Duitse uitgave, compleet, 1905.
#668Val Saint LambertEen art deco vaas in glas, gemerkt Val Saint Lambert, Luxval.
An Art Deco glass vase, marked Val Saint Lambert, Luxval.No longer availableDim. h 22 x Ø 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#212Emile Durieux“Zeezicht met zeilboten.” Olieverf op doek. Herdoekt. Gesigneerd.
“Seaview with sailing ships”. Oil on canvas. Relined. SignedNo longer availableDim. 39 x 59 cmEstimate: € 200 / 300