#194“Hofdame met brief, voyeur en hond”. Een schilderij, olieverf op doek. 19e eeuws. Vermoedelijk gerestaureerd.
#212Emile Durieux“Zeezicht met zeilboten.” Olieverf op doek. Herdoekt. Gesigneerd.
#484“Aquatisch tafereel”. Een eikenhouten gesculpteerd paneel met vissen en schildpas in het reliëf.
"Aquatic scene." An oak carved panel featuring fish and turtles in relief.No longer availableDim. 80 x 54cmEstimate: € 120 / 180 -
#159Raymond De Baux“Veehoeder en zijn kudde in een uitgestrekt valleilandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1848.
#608Een cloisonné vaas met zwarte achtergrond en een decor van bloemen, bladeren en een vlinder.
#505UP Závody Jindřich HalabalaPeriod: 1930“Spider Table”. Een gebeitst eikenhouten Art Deco koffietafel. Model H-259 ontworpen door Jindřich Halabala voor UP Závody. (Queen’s Gambit schaaktafel, Netflix).
#598Val Saint-LambertEen bolle geslepen kristallen vaas, blauw en kleurloos. Val Saint Lambert.
A round cut crystal vase, blue and colorless. Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 15 x Ø 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#74Joz. De Swerts“Ontwerp voor een wapenschild. (en een rokende kikker)” Aquarel op papier. Toegeschreven wegens familieherkomst.
#452Kawanabe KyosaiPeriod: 1831-1889“Cerisier en fleurs, Prémice de voyage.” Gesigneerd: Gyosai (Kyosai). Midden 19de eeuw. Met Micca Dust.
#26Een Art Deco wit marmeren piëdestal.
An Art Deco white marble pedestal.No longer availableDim. 38 x 35 x 35cmEstimate: € 40 / 60