#305Een mondgeblazen glaspasta vaas met leeuwenkop.
A mouth-blown glass paste vase with lion's head.No longer availableDim. h 21,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#19Jaak Gorus‘Oosterweel’, een ets door Jaak Gorus, gesigneerd buiten de plaat.
#288Limoges FranceEen Frans porseleinen inktstel, met Chinoiserie tafereel. Onderaan gemerkt Limoges Dynasty.
A French porcelain ink set, with a Chinoiserie scene. Marked Limoges Dynasty at the bottom.No longer availableDim. 16x26x7 cmEstimate: € 60 / 80 -
#454Hokusai Mangwa“Hokusai Mangwa”. Een lot van 3 Japanse houtsnedes op papier. Uit serie Hokusai Mangwa volume 11, gedateerd 1834.
#432Jac Gijzen‘Kathmandu’, gemengde techniek op papier, gedateerd ‘85 en gesigneerd Joc Gijzen.
#69Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Nettenboeters te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#236Een eikenhouten commode met 3 laden.
#551Een brons gesculpteerde luchter met 6 lichtpunten en melkglazen kapjes. Organisch gevormde armen.
A bronze sculpted chandelier with 6 light points and milk glass shades. Organically shaped arms.No longer availableDim. H: 90 cmEstimate: € 200 / 250 -
#81Een bronzen Art Nouveau spiegel met liggende vrouwenfiguur onderaan.
A bronze sculpted Art Nouveau mirror with reclining female figure at the bottom.No longer availableDim. 34 x 19cmEstimate: € 150 / 250