#95Val Saint LambertEen Val Saint Lambert bonbonnière, rood en kleurloos kristal, H. Lega, gesigneerd en genummerd 90 69/120.
#473Een opgezette krab met onderaan een zeester op houten standaard.
A taxidermy crab with a starfish at the bottom on a wooden stand.No longer availableDim. 27cmEstimate: € 125 / 175 -
#622“2 kreeften”. Een schilderij, olieverf op doek.
"2 lobsters." A painting, oil on canvas.No longer availableDim. 38 x 48cmEstimate: € 80 / 120 -
#421Een Chinees houten juwelenkastje met messing beslag en jade ingelegd.
A Chinese wooden jewelry box with brass fittings and jade inlay.No longer availableDim. 18 x 11 x 14cmEstimate: € 120 / 180 -
#138Delvaux“Deux de Delvaux”. Een zwart lederen heuptasje.
#299Albert De Moen“Boom bij de hooimijten.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Tree by the haystacks." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 45 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#689Een salontafel met cannage en glazen blad op gesculpteerde klauwpoten.
#262Marie Oosterley“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Still Life with Roses." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 39 x 13,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#683Een bajonet, W+F Bern, Zwitserland, voor de STGW 57. Met lederen riemstuk.
A bayonet, W+F Bern, Switzerland, for the STGW 57. With leather scabbard.No longer availableDim. l 38 cmEstimate: € 40 / 60