Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt geelgouden horloge met lederen polsband.
Een 18 kt geelgouden horloge met lederen polsband.
Rodania swiss

Een 18 kt geelgouden horloge met lederen polsband.

An 18 kt yellow gold watch with a leather wristband.
Dim. bruto: 29,25 g
SKU: 1912230610.
Auction day: 20 December 2023 19:00
Catalogue #610
Estimate: € 600 / 700
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #549

    Een gebeeldhouwde middenstuk van een kast. 18de eeuws snijwerk met florale details en putto. Schade aan het voetje.

    A sculpted centerpiece of a cabinet. 18th century carving with floral details and putto. Damage to the base.
    No longer available
    Dim. 115x11 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #650

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met telkens een centrale briljant van +- 0,72 ct. H VS1.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.72 ct each. H color, VS1 clarity.
    No longer available
    Dim. 2 g
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #694
    Booms Glas

    Een lot van 16 Booms glazen art deco champagnecoupes.

    Set of 16 Boom glass art deco champagne coupes.
    No longer available
    Dim. h 11 x Ø 9.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #303

    Een lot van vintage fototoestellen en toebehoren, Zeiss Ikon Contina, Zeiss Ikon Nettar, Canon A1, Yashica Electro 35 en een Canon 814XL Electronic filmcamera.

    A lot of vintage cameras and accessories, Zeiss Ikon Contina, Zeiss Ikon Nettar, Canon A1, Yashica Electro 35, and a Canon 814XL Electronic film camera.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #630

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.

    An 18kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.52 ct.
    No longer available
    Dim. 11,20 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #467
    Lucan

    Een lot modern keramiek, bestaande uit 4 vaasjes, dewelke onderaan gesigneerd. Bijgevoegd een beeldje van een figuur op kruk.

    A lot of modern ceramics, consisting of 4 vases, each signed at the bottom. Included is a figurine of a figure on a stool.
    No longer available
    Dim. H: 14-22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #371

    Een set Japanse beeldjes uit steen gehouwen, bij de driehoekige hoed is het topje gelijmd.

    A set of Japanese stone-carved figurines, with the tip of the triangular hat glued back on.
    No longer available
    Dim. h 16.5
    Estimate: € 40 / 60
  • #418
    Hergé

    2 oude albums van Kuifje, Mannen op de maan en Raket naar de maan.

    A lot of 2 old Tintin books, Mannen op de maan and Raket naar de maan.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #595

    Een 18 kt geelgouden schakelarmband met drie tussenstukken van jade.

    An 18 kt yellow gold link bracelet with three jade pendants.
    No longer available
    Dim. 22,90 g
    Estimate: € 1300 / 1400
  • #627

    Een art-deco vaas in faiènce gemerkt Ceramique Bruxelles.

    An art-deco vase in faience marked Ceramique Bruxelles.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #415
    Taschen

    Een lot van 12 kunstboeken uitgegeven door Taschen, bestaande uit; Monet - Karin Sagner-Düchtig, Hedendaagse Kunst - Klaus Honnef, Andy Warhol - Klaus Honnef, Egon Schiele - Reinhard Steiner, Edvard Munch - Ulrich Bischoff, J.M.W. Turner - Michael Bockemühl, Edward Hopper - Rolf Günter Renner, HELNWEIN, Vargas, Roy Lichtenstein - Janis Hendrickson, Tamara de Lempicka - Gilles Néret, Henri de Toulouse-Lautrec - Matthias.

    A lot of 12 art books published by Taschen, consisting of: Monet - Karin Sagner-Düchtig, Contemporary Art - Klaus Honnef, Andy Warhol - Klaus Honnef, Egon Schiele - Reinhard Steiner, Edvard Munch - Ulrich Bischoff, J.M.W. Turner - Michael Bockemühl, Edward Hopper - Rolf Günter Renner, HELNWEIN, Vargas, Roy Lichtenstein - Janis Hendrickson, Tamara de Lempicka - Gilles Néret, Henri de Toulouse-Lautrec - Matthias.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #363

    Een gevarieerd religieus lot bestaande uit 2 glazen stolpen met Maria en Jezus, een gipen Madonna op houten sokkel en een biscuit grafplaatje van Jezus met kleine schade achteraan.

    A diverse religious lot consisting of 2 glass domes with Mary and Jesus, a plaster Madonna on a wooden pedestal, and a biscuit grave plaque of Jesus with minor damage at the back.
    No longer available
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 December 2023

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 15 & Zaterdag 16 december van 10.00 tot 17.00.

19 December 2023 19:00
20 December 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 December 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More