#61Een verguld bronzen inktstel met twee inktpot houders, kandelaar en penhouder, Barok versierd met leeuwenkop en gekroond hoofd ornament in reliëf.
#362Pat WoutersEen lot van 8 etsen en een drukplaat van 7 van de 8 etsen door Pat Wouters uit Hoboken, gedateerd 1991, 2 etsen en de drukplaat zijn ingekaderd. Allen buiten de plaat gesigneerd.
A set of 8 etchings and a printing plate of 7 out of the 8 etchings by Pat Wouters from Hoboken, dated 1991. 2 etchings and the printing plate are framed. All are signed outside the plate.No longer availableDim. h33 x b 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#694Booms GlasEen lot van 16 Booms glazen art deco champagnecoupes.
#21Een Boheems handgeslepen kristallen vaas met floraal decor en bordeauxrood in de massa.
A Bohemian hand-cut crystal vase with floral decor and bordeaux in the mass.No longer availableDim. 15 x Ø12cmEstimate: € 40 / 60 -
#165Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Antinea. Staat in de catalogus Cristaux De Fantasie van 1926.
A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, model Antinea. Listed in the 1926 catalog Cristaux De Fantasie.No longer availableDim. h 46 x Ø 26 cm 12 kgEstimate: € 2000 / 2500 -
#369Gerard Cox Jr“Heidelandschap met graanschoven”. Pastel op papier. Gesigneerd.
"Heath landscape with sheaves of grain". Pastel on paper. Signed.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#457Een vintage didactische anatomie van het oor. Gemerkt Deutsch Museum Dresden.
A vintage educational anatomy of the ear. Marked Deutsch Museum Dresden.No longer availableDim. 31 x 44cmEstimate: € 200 / 300 -
#182Samuel De WildePeriod: 1748 - 1832“Taverne interieur met dienstmeid en pijprokers”. Een schilderij, olieverf op paneel. Maakte oorspronkelijk deel uit van een paar, waarvan het ander met signatuur.
#672Een grote geslepen Mechelse spiegel in houten gesculpteerd kader.
A large cut-glass Mechelen mirror in a wooden carved frame.No longer availableDim. 165 x 95cmEstimate: € 100 / 150 -
#121Een oude Duitse sabel gemerkt Alcoso Solingen met ijzeren schede.
An old German saber marked Alcoso Solingen with an iron scabbard.No longer availableDim. l 108 cmEstimate: € 200 / 300 -
#602Hubert Bellis“Rozentuil”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
"Rose bouquet". Oil on panel. Bears a signature.No longer availableDim. 22 x 32 cmEstimate: € 80 / 120