#549Een gebeeldhouwde middenstuk van een kast. 18de eeuws snijwerk met florale details en putto. Schade aan het voetje.
A sculpted centerpiece of a cabinet. 18th century carving with floral details and putto. Damage to the base.No longer availableDim. 115x11 cmEstimate: € 100 / 120 -
#650Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met telkens een centrale briljant van +- 0,72 ct. H VS1.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.72 ct each. H color, VS1 clarity.No longer availableDim. 2 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#694Booms GlasEen lot van 16 Booms glazen art deco champagnecoupes.
#630Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
#467LucanEen lot modern keramiek, bestaande uit 4 vaasjes, dewelke onderaan gesigneerd. Bijgevoegd een beeldje van een figuur op kruk.
#371Een set Japanse beeldjes uit steen gehouwen, bij de driehoekige hoed is het topje gelijmd.
A set of Japanese stone-carved figurines, with the tip of the triangular hat glued back on.No longer availableDim. h 16.5Estimate: € 40 / 60 -
#418Hergé2 oude albums van Kuifje, Mannen op de maan en Raket naar de maan.
#595Een 18 kt geelgouden schakelarmband met drie tussenstukken van jade.
An 18 kt yellow gold link bracelet with three jade pendants.No longer availableDim. 22,90 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#415TaschenEen lot van 12 kunstboeken uitgegeven door Taschen, bestaande uit; Monet - Karin Sagner-Düchtig, Hedendaagse Kunst - Klaus Honnef, Andy Warhol - Klaus Honnef, Egon Schiele - Reinhard Steiner, Edvard Munch - Ulrich Bischoff, J.M.W. Turner - Michael Bockemühl, Edward Hopper - Rolf Günter Renner, HELNWEIN, Vargas, Roy Lichtenstein - Janis Hendrickson, Tamara de Lempicka - Gilles Néret, Henri de Toulouse-Lautrec - Matthias.
A lot of 12 art books published by Taschen, consisting of: Monet - Karin Sagner-Düchtig, Contemporary Art - Klaus Honnef, Andy Warhol - Klaus Honnef, Egon Schiele - Reinhard Steiner, Edvard Munch - Ulrich Bischoff, J.M.W. Turner - Michael Bockemühl, Edward Hopper - Rolf Günter Renner, HELNWEIN, Vargas, Roy Lichtenstein - Janis Hendrickson, Tamara de Lempicka - Gilles Néret, Henri de Toulouse-Lautrec - Matthias.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#363Een gevarieerd religieus lot bestaande uit 2 glazen stolpen met Maria en Jezus, een gipen Madonna op houten sokkel en een biscuit grafplaatje van Jezus met kleine schade achteraan.
A diverse religious lot consisting of 2 glass domes with Mary and Jesus, a plaster Madonna on a wooden pedestal, and a biscuit grave plaque of Jesus with minor damage at the back.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 40 / 60