#561Een verguld bronzen luchter met 8 lichtpunten en diverse ornamenten.
#681Een vintage houten paard en kar speeltuig.
#525Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds, with a total weight of approximately 0.65 ct.No longer availableDim. 3,13 gEstimate: € 900 / 1000 -
#270Een 18 kt geelgouden ring bezet met een saffier van +- 1 ct.
#592Delfosse“Rivierzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#272Constant Leemans“Achterpoortje.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Backdoor." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 160 / 240 -
#584“Albert I met Casque Adrian”. Een in metalen frame gekadreerde foto met gietijzeren kroon en eikentak ornamenten versierd.
"Albert I with Adrian Helmet". A photo framed in a metal frame adorned with cast iron crown and oak branch ornaments.No longer availableDim. 69 x 60cmEstimate: € 80 / 120 -
#319Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006Een lot van 2 etsen door Romain Malfliet, Carolustoren en Onze Lieve Vrouw St Andries beide te Antwerpen. Gesigneerd buiten de plaat.
#521Kaiser, GermanyEen Duits porseleinen servies. Onderaan gemerkt, serie Domino Aalborg.
A German porcelain Kaiser service. Marked at the bottom, Domino Aalborg series.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#672Een grote geslepen Mechelse spiegel in houten gesculpteerd kader.
A large cut-glass Mechelen mirror in a wooden carved frame.No longer availableDim. 165 x 95cmEstimate: € 100 / 150