#637Een caleidoscoop vervaardigd uit glas in lood op een massief houten voet.
A kaleidoscope made of stained glass on a solid wooden base.No longer availableDim. h 44 x l 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#480Een 18 kt geelgouden fotohouder bezet met pietra dura en een pareltje.
An 18 kt yellow gold photo holder adorned with pietra dura and a small pearl.No longer availableDim. 8,80 gEstimate: € 180 / 250 -
#207Val Saint LambertEen Val Saint Lambert karaf, kobaltblauw en kleurloos kristal, 1908, model Eifel.
A Val Saint Lambert decanter, cobalt blue and colorless crystal, 1908, Eifel model.No longer availableDim. h 35 x Ø 10,5 cm 1 kgEstimate: € 300 / 400 -
#592Delfosse“Rivierzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#350GigueEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 96 x 96 cmEstimate: € 100 / 150 -
#362Pat WoutersEen lot van 8 etsen en een drukplaat van 7 van de 8 etsen door Pat Wouters uit Hoboken, gedateerd 1991, 2 etsen en de drukplaat zijn ingekaderd. Allen buiten de plaat gesigneerd.
A set of 8 etchings and a printing plate of 7 out of the 8 etchings by Pat Wouters from Hoboken, dated 1991. 2 etchings and the printing plate are framed. All are signed outside the plate.No longer availableDim. h33 x b 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#157Daniel George CollinsPeriod: 1899Een zilveren schaal op voet, gemerkt Sheffield, England, 1899 met als zilversmid Daniel George Collins. 390 gram.
#460Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
A pair of 18 kt white and yellow gold earrings set with diamonds with a combined weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 3,32 gEstimate: € 150 / 200 -
#571Een blauw-wit Chinees porseleinen schotel, met florale details in het decor.
#615Een 18 kt witgouden ketting mer hanger bezet met een grijze parel bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,17 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with a gray pearl adorned with diamonds totaling approximately 0.17 ct.No longer availableDim. 4,92 gEstimate: € 500 / 600