#267Een paar aardewerken vazen, met gedrukt blauw decor van bloemen en romantisch landschap. Genummerd en gemerkt onderaan. Eén haarscheur aan de bovenrand.
A pair of earthenware vases, with printed blue decoration of flowers and romantic landscape. Numbered and marked on the bottom. One hairline crack on the upper rim.No longer availableDim. h 34 cm -
#582Gust Smet“Damesportret”, gemengde techniek op papier, gesigneerd Gust Smet.
#265Hergé“Kuifje in Afrika”. Hard cover. Ed. Casterman 1955. Herdruk A55. Zeer goede staat, normale slijtage.
#552Jan HermusEen lot van 6 werken van de Mechelse kunstenaar Jan Hermus. Allen gesigneerd.
A lot of 6 works by the Mechelen artist Jan Hermus. All signed.No longer availableDim. h 22 x b 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#385Een lot van 7 kunstboeken, bestaande uit; Alphonse Mucha - Het complete grafische werk - Atrium Hardcover, Monet - N.B. Sinclair - Hardcover, Renoir - Nancy Nunhead - Hardcover, Modigliani - Tekeningen uit de collectie van Paul Alexandre - Noël Alexandre, Modigliani et Montparnasse - Roger van Gindertael, Mondrian - Ulrike Gauss - oplage 4000, De Brabantse Fauvisten - nav expo Gemeentekrediet van België.
A lot of 7 art books, consisting of; Alphonse Mucha - The Complete Graphic Work - Atrium Hardcover, Monet - N.B. Sinclair - Hardcover, Renoir - Nancy Nunhead - Hardcover, Modigliani - Drawings from the Collection of Paul Alexandre - Noël Alexandre, Modigliani and Montparnasse - Roger van Gindertael, Mondrian - Ulrike Gauss - edition of 4000, The Brabant Fauvists - accompanying exhibition by Gemeentekrediet van België.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#158SèvresEen set van 2 biscuit vaasjes met een decor van bloemen en verguld bronzen ornamenten en voet. Aan beide vaasjes is er schade aan de bloemen. Onderaan dragen ze het merkteken van Sèvres.
#400Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableEstimate: € 300 / 400