#674Een grote geslepen spiegel in een eikenhouten kader.
#563ConcordeEen grijze koersfiets, Concorde San Remo, met aluminium profielkader, framemaat 56.
A gray road bike, Concorde San Remo, with an aluminum profile frame, frame size 56.No longer availableDim. 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#332Een Duits kristallen Freundschaftsglas met geëmailleerde bloemen en vergulde rand. Roze in de massa gekleurd.
A German crystal friendship glass with enameled flowers and gilded edge. Colored pink throughout.No longer availableDim. 13.5 x Ø 8 cmEstimate: € 30 / 40 -
#227Charles Catteau Boch Frères KeramisEen Boch Keramis vaas, ontwerp door Charles Catteau. Onderaan gemerkt en genummerd D7A6.
A Boch Keramis vase, designed by Charles Catteau. Marked and numbered at the bottom D7A6.No longer availableDim. 34 x Ø20cmEstimate: € 200 / 300 -
#232“Starende man.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1937.
“Staring man”. Oil on canvas. Illegibly signed. Dated 1937.No longer availableDim. 50x67 cmEstimate: € 120 / 200 -
#315Claude Carbonell“Boerenpaar.” Een paar aardewerken popjes uit de Provence.
"Farm couple." A pair of clay figurines from Provence.No longer availableDim. h 25 & 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#308Een lot van 6 oude zout, peper en mosterdvaatjes met beeldjes in verschillende voorstellingen.
A lot of 6 old salt, pepper, and mustard pots with figurines in various designs.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#85Val Saint LambertEen Val Saint Lambert karaf, kobaltblauw en kleurloos kristal, 1908, stop nr. 9.
A Val Saint Lambert decanter, cobalt blue and colorless crystal, 1908, stopper no. 9.No longer availableDim. h 21 x Ø 14 cm 1,4 kgEstimate: € 200 / 300 -
#560Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 1,01 ct GVS en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,30 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond of 1.01 ct GVS and diamonds with a total weight of 0.30 ct.No longer availableDim. 2,95 gEstimate: € 3000 / 3300