#542Een 20 delig glazen servies, bestaande uit tassen en schoteltjes, coupes en kandelaars, etc.
A 20-piece glass dinnerware set, consisting of cups and saucers, bowls, and candle holders, etc.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#381Een Chinees porseleinen kom, famille rose met diverse figuren en floraal in het decor en reliëf. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain bowl, famille rose with various figures and floral decoration in relief. Marked on the bottom.No longer availableDim. 11,5 x 25,cmEstimate: € 40 / 60 -
#209Frans LuycksPeriod: 1923-1997‘Staand naakt, ten voeten uit’, olieverf op doek, gesigneerd in de linkerbovenhoek Fr. Luyckx.
#247Catherine BarjanskyPeriod: art-deco“Zittende jongedame”, een beeld door Catherine Barjansky voor Boch Fréres Keramis. Onderaan een kleine schade aan de binnenzijde. Draagt achteraan de handtekening C. Barjansky en onderaan de stempel BFK Made In Belgium.
"Sitting young lady", a sculpture by Catherine Barjansky for Boch Fréres Keramis. Minor damage on the inside. Bears the signature C. Barjansky at the back, and the BFK Made In Belgium stamp at the bottom.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#169“Boeren landschap.” Olieverf op paneel. Hollandse school, 19de eeuw. Recente volledige restauratie.
#310PontiacEen vergulde dames zakhorloge met bloemversiering aan de achterkant.
#599F. Volke“Stilleven met appelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Still life with apples". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#117EdisonEen lot van 33 phonograph cilinders in originele kokers. Diverse titels, hoofdzakelijk gemerkt Edison.
A lot of 33 phonograph cylinders in original cases. Various titles, mainly marked Edison.No longer availableDim. 11 x Ø7cmEstimate: € 150 / 200