#394“Sweet Love”. Een beeldje, materie onbekend, van een zittende Putti. Verso getiteld en genummerd 1/8.
#129Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#101Een houten diptych zonnewijzer kompas. Duitse makelij, eind 18e - begin 19e eeuw. Wijzerpin manco.
#353Een paar sierpotten van barbotine met reliefdecor van bloemen. Gemerkt C.J.
A pair of decorative pots in barbotine with raised flower relief decoration. Marked C.J.No longer availableDim. 20 x 21,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#423Een Afrikaanse terracotta vaas uit Mali, vermoedelijk van de Djenne stam.
An African terracotta vase from Mali, believed to be from the Djenne tribe.No longer availableDim. h 36 x Ø 16.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#340Een lot van 5 oude zakhorloges.
#371Een set Japanse beeldjes uit steen gehouwen, bij de driehoekige hoed is het topje gelijmd.
A set of Japanese stone-carved figurines, with the tip of the triangular hat glued back on.No longer availableDim. h 16.5Estimate: € 40 / 60 -
#62“Belgische steden”. Een kunstmap met diverse etsen naar thema.
"Belgian cities". An art portfolio with various etchings depicting different themes.No longer availableDim. 38x27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#566Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.
#158SèvresEen set van 2 biscuit vaasjes met een decor van bloemen en verguld bronzen ornamenten en voet. Aan beide vaasjes is er schade aan de bloemen. Onderaan dragen ze het merkteken van Sèvres.
#547Een vintage hanglamp met lange parelmoeren slingers. Het elektrische deel dient geinstalleerd te worden.
A vintage pendant lamp with long mother-of-pearl strands. The electrical part needs to be installed.No longer availableDim. H: 215 cmEstimate: € 200 / 300