#167H. Moyson et Cie.Een schouwklok in de vorm van een engel met artistieke ambitie gemaakt in biscuit op een sokkel van messing en marmer. H. Moyson et Cie. Anvers.
A mantel clock in the shape of an angel with artistic ambition, made in biscuit on a brass and marble pedestal. H. Moyson et Cie. Antwerp.No longer availableDim. 47 x 33 x 26 cmEstimate: € 250 / 350 -
#168Sèvres“Vase Bouc A Raisins”, een paar handbeschilderde kobaltblauwe dekselvazen met ramskoppen met onderaan het merkteken van Sèvres, aan de ene zijde beschilderd met een bloemenweelde en een vlinder, de andere zijde draagt een tafereel met telkens 3 personen in een Franse tuin van weleer. 19e eeuws.
#490Een 18 kt geelgouden hanger bezet met 14 briljantjes en een peervormige topaas van +- 0,50 ct.
An 18kt yellow gold pendant set with 14 brilliant-cut diamonds and a pear-shaped topaz of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 1,65 gEstimate: € 230 / 300 -
#281ValEen kleurloos kristallen vintage set van schaal en kom met vergulde rand en getekend Val Saint Lambert met bijhorende vergulde lepel, erbij toegevoegd een niet gesigneerde ijsemmer met ijsblokjestang.
A colorless crystal vintage set of bowl and dish with gilded rim, signed Val Saint Lambert, and accompanied by a gilded spoon. Also included is an unsigned ice bucket with ice tongs.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#582Gust Smet“Damesportret”, gemengde techniek op papier, gesigneerd Gust Smet.
#169“Boeren landschap.” Olieverf op paneel. Hollandse school, 19de eeuw. Recente volledige restauratie.
#129Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#549Een gebeeldhouwde middenstuk van een kast. 18de eeuws snijwerk met florale details en putto. Schade aan het voetje.
A sculpted centerpiece of a cabinet. 18th century carving with floral details and putto. Damage to the base.No longer availableDim. 115x11 cmEstimate: € 100 / 120 -
#121Een oude Duitse sabel gemerkt Alcoso Solingen met ijzeren schede.
An old German saber marked Alcoso Solingen with an iron scabbard.No longer availableDim. l 108 cmEstimate: € 200 / 300