Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt geelgouden ketting met 18 kt wit en geelgouden hanger en bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

Een 18 kt geelgouden ketting met 18 kt wit en geelgouden hanger en bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

An 18 kt yellow gold necklace with an 18 kt white and yellow gold pendant, set with diamonds with a combined weight of approximately 0.20 ct, and sapphires with a combined weight of approximately 0.50 ct.
Dim. 5,70 g
SKU: 1912230260.
Auction day: 19 December 2023 19:00
Catalogue #260
Estimate: € 800 / 900
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #479
    Lucebert

    “Compositie met maskers”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1990 II.

    "Composition with masks". Mixed technique. Signed and dated 1990 II.
    No longer available
    Dim. 46 x 56 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #25
    Goebel

    Een set van 2 vintage beeldjes in terracotta van Goebel, JHK 4 en JHK 6 waarvan 1 met datum 1970.

    A set of 2 vintage terracotta figurines by Goebel, JHK 4 and JHK 6, one of which is dated 1970.
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #497

    “Danseres”. Een beeld bronzen beeld op sokkel van albast, onyx en marmer. Naar een werk van Chiparus.

    "Dancer". A bronze statue on a pedestal made of alabaster, onyx, and marble. Inspired by a work by Chiparus.
    No longer available
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 160 / 190
  • #583

    Een driedelig schouwstel van zwart marmer met gravures in het decor, bestaande uit een pendule en twee cassolettes. Met slinger en sleutel. Eind 19e eeuw.

    A three-piece fireplace set made of black marble with engravings in the decoration, consisting of a clock and two cassolettes. With pendulum and key. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 35cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #80

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met telkens een parel.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with a single pearl each.
    No longer available
    Dim. 3,70 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #168
    Sèvres

    “Vase Bouc A Raisins”, een paar handbeschilderde kobaltblauwe dekselvazen met ramskoppen met onderaan het merkteken van Sèvres, aan de ene zijde beschilderd met een bloemenweelde en een vlinder, de andere zijde draagt een tafereel met telkens 3 personen in een Franse tuin van weleer. 19e eeuws.

    "Vase Bouc A Raisins" is a set of 2 hand-painted cobalt blue lidded vases with ram's head handles, bearing the Sèvres mark at the bottom. One side is adorned with a profusion of flowers and a butterfly, while the other side features a scene depicting three individuals in a traditional French garden. Dating back to the 19th century.
    No longer available
    Dim. h 34,5 cm
    Estimate: € 2000 / 2500
  • #603

    Een cloisonné vaas met bordeauxrode achtergrond met het decor van bloemenvazen.

    A cloisonné vase with a burgundy background and the decoration of flower vases.
    No longer available
    Dim. h 31 x Ø 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #431

    Een lot van 4 authentieke Afrikaanse speren in hout en staal.

    A lot of 4 authentic African spears in wood and steel.
    No longer available
    Dim. l 206 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #430

    Een parelhalssnoer met een 14 kt geelgouden slot bezet met pareltjes.

    A pearl necklace with a 14kt yellow gold clasp set with pearls.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 200
  • #480

    Een 18 kt geelgouden fotohouder bezet met pietra dura en een pareltje.

    An 18 kt yellow gold photo holder adorned with pietra dura and a small pearl.
    No longer available
    Dim. 8,80 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #415
    Taschen

    Een lot van 12 kunstboeken uitgegeven door Taschen, bestaande uit; Monet - Karin Sagner-Düchtig, Hedendaagse Kunst - Klaus Honnef, Andy Warhol - Klaus Honnef, Egon Schiele - Reinhard Steiner, Edvard Munch - Ulrich Bischoff, J.M.W. Turner - Michael Bockemühl, Edward Hopper - Rolf Günter Renner, HELNWEIN, Vargas, Roy Lichtenstein - Janis Hendrickson, Tamara de Lempicka - Gilles Néret, Henri de Toulouse-Lautrec - Matthias.

    A lot of 12 art books published by Taschen, consisting of: Monet - Karin Sagner-Düchtig, Contemporary Art - Klaus Honnef, Andy Warhol - Klaus Honnef, Egon Schiele - Reinhard Steiner, Edvard Munch - Ulrich Bischoff, J.M.W. Turner - Michael Bockemühl, Edward Hopper - Rolf Günter Renner, HELNWEIN, Vargas, Roy Lichtenstein - Janis Hendrickson, Tamara de Lempicka - Gilles Néret, Henri de Toulouse-Lautrec - Matthias.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #511

    “Kind met kikker”. Een gepatineerd verguld brons gesculpteerd beeldje op marmeren voet. Gesigneerd, naar een werk van L&F Moreau.

    "Child with Frog". A patinated gilded bronze sculpted figurine on a marble base. Signed, after a work by L&F Moreau.
    No longer available
    Dim. 12,5 x 20cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 December 2023

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 15 & Zaterdag 16 december van 10.00 tot 17.00.

19 December 2023 19:00
20 December 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 December 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More