#409Émile Louis Foubert“Naaktportret”. Een lot van 2 tekeningen op papier. Onderaan gesigneerd EM Foubert ‘80.
#337Een verguld bronzen beeld van een Thaise muzikante met snaarinstrument.
#247Val Saint LambertEen geslepen kristallen Val Saint Lambert vaas met rood in de massa. Kleine schilferschade aan zijde.
#417Een masker van gesculpteerd hout met resten van patina. Bembe, DRC.
#359Een set van vier affiches van Rosina Wachtmeister.
#71Paul VaidieEen Comtoise klok met vergulde details en opschrift op email “Paul Vaidie á Passais”.
A Comtoise clock with gilded details and inscription on enamel "Paul Vaidie á Passais".No longer availableDim. 173cmEstimate: € 120 / 200 -
#585Een Perzisch handgeknoopte loper.
#345Een lot van 30 kristallen glazen van Val Saint Lambert, 23 wijnglazen en 7 champagnefluiten.
A lot of 30 crystal glasses by Val Saint Lambert, including 23 wine glasses and 7 champagne flutes.No longer availableDim. h 12.5 x Ø 8.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#582“Gentse suite”. Een gravure op papier, buiten de kader gesigneerd en genummerd 10/25.
"Gent suite" – An engraving on paper, signed and numbered 10/25 outside the frame.No longer availableDim. 23 x 33cmEstimate: € 40 / 60