#429Lena Switsers“Alpenlandschap.” Olieverf op papier. Gesigneerd. Gedateerd 2011.
#541Schaal van Chinees porselein met een blauw en wit decor van draken.
#322J. Cornélis“VIer elegante portretten van jonge dames”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Medio XXste eeuw.Twee niet ingelijst.
#437Grote terracotta vaas. Bankoni, Mali
#458Terracotta beeld. Bankoni, Mali.
#23Een lot van 2 vaasjes in porselein, ca 1900, beide met een dame in goudkleurig gewaad. Onderaan gemerkt en genummerd.
#359“Vissersboten”. Een schilderij, olieverf op paneel.
#362‘Kongolees dorpszicht.’ Olieverf op board. Onleesbaar gesigneerd.
#139Marko Stupar‘Het dorpsplein’, olieverf op doek, getekend Marko Stupar.
"The Village Square", oil on canvas, signed Marko Stupar.No longer availableDim. 65 x 92 cmEstimate: € 300 / 400 -
#665Een schaaltje van Chinees porselein met een famille rose decor binnen een powder blue rand. Hoge zool.
#603Wong LeeEen kandelaar met twee lichtpunten, uit brons opgebouwd in de vorm plantenranken met porseleinen bloemen rond een centrale papegaai en op bronzen voet in barokke stijl. Onderaan gemerkt.
A candlestick with two light arms decorated with bronze branches with porcelain flowers around a parrot. Bronze vase in baroque style. Mark underneath.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50 / 80