#472Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Groene man”. Een schilderij, olieverf op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.
"Green man". A painting, oil on paper. Signed and dated '96 at the bottom.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#548Een zwart gebeitst grenen meesterstuk in de vorm van een miniatuur Bretoense broodkast met schuifdeurtjes. Zeer mooi gedetailleerd.
A black-stained pine masterpiece in the shape of a miniature Breton bread cabinet with sliding doors. Very nicely detailed.No longer availableDim. 55 x 48 x 17 cmEstimate: € 120 / 200 -
#504Harry Buyck“Familietafereel”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘79.
#669Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#453Jean-Paul Cleren“Gezicht in hand”. Een verguld bronzen beeld in abstracte stijl. Bovenaan gesigneerd en genummerd 187/000.
#394“Godendeemstering IV”. Een kleurenets op papier. Getiteld en buiten de plaat onleesbaar gesigneerd, genummerd 4/5.
#156Een grote Georgian breakfront boekenkast van mahoniehout. Middenstuk versierd met een symmetrische bekroning. Zes beglaasde deuren met latwerk, middenstuk en twee zijstukken lichtjes vooruit springend. Messingen verluchting in de sokkel. Enkele kleine ruitjes te vervangen.
A large Georgian breakfront bookcase made of mahogany wood. The central section is adorned with a symmetrical crown. Six glazed doors with lattice work, the central section and two side sections slightly protruding. Brass ventilation in the base. Some small panes need replacing.No longer availableDim. 245 x 330 x 41 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#65Antonín Šuman TON (Thonet Tsjechië)Een lot van 4 vintage design stoelen met gestoffeerde zitting. Door Antonín Šuman voor TON (Thonet Tsjechië).
A lot of 4 vintage design chairs with upholstered seat. Designed by Antonín Šuman for TON (Thonet Czech Republic).No longer availableDim. 82 x 50 x 47cmEstimate: € 300 / 400 -
#158Lladro‘Springtime in Japan’, limited edition Lladro beeld, modelnr 1445 in originele verpakking.
#381Een paar Chinees porseleinen vazen met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A pair of Chinese porcelain vases with floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 36 x Ø17cmEstimate: € 60 / 80 -
#251Les etains des potstainiers hutoisEen lampenvoet met een kap van glas in lood in de stijl van Tiffany. Gemerkt met label “Les etains des potstainiers hutois”.
A lamp base with a stained glass shade in the style of Tiffany. Marked with the label "Les etains des potstainiers hutois".No longer availableDim. 61 x 41cmEstimate: € 80 / 120