#180Een 18 kt witgouden ketting met hanger met bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,77 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.77 ct.No longer availableDim. 3,34 gEstimate: € 900 / 1000 -
#595Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
#154“Watervalletje in een uitgebreid landschap, een herder met zijn kudde in de verte”. Olieverf op doek (kleine letsels).
#53Lladro‘For You’, een Lladro beeld, modelnummer 5453 in originele verpakking.
#416Een set van 2 oude Chinees houten bureautjes, elk met 2 laden.
#87‘Het jonge vissertje’, een bronzen beeld op marmeren sokkel, draagt handtekening.
"The young fisherman", a bronze statue on a marble base, bears a signature.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#546Een 19e eeuwse massief eikenhouten koffer met gesculpteerde details.
#120Een 18 kt geelgouden ring bezet met een parel.
#508JunghansEen houten schouwklok, gemerkt Junghans.
#597Een grote kleurloze glazen vaas.
#168Een zilveren handtasje in filigraanwerk. Gemerkt 800‰.
A silver handbag with filigree work. Marked 800‰.No longer availableDim. 168,20 gEstimate: € 150 / 200