#76Een secretaire in acajou met een klapblad en en 5 laden binnenin.
#536ScapaEen muisgrijze, gestoffeerde chaise longue. Gemerkt “Scapa”.
#301Een paar Chinees porselein gesculpteerde Fohondjes.
#431Een polychroom masker. Afrikaans werk.
#573QuimperEen set van 2 borden met muziekspelers/dansers, Henriot Quimper.
#20Een 18 kt geelgouden kruisvormige hanger bezet met een cabochon.
An 18kt yellow gold cross-shaped pendant set with a cabochon.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 230 / 280 -
#470Een 18 kt witgouden bloemenvormige ring bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,25 ct.
An 18 kt white gold flower-shaped ring set with brilliant-cut diamonds and diamond baguettes with a total weight of approximately 1.25 ct.No longer availableDim. 6,82 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#198Delfts blauwEen fijn blauw-wit Delfts bord met pauwstaart decor. 18e eeuw. Verso gemerkt met “De Porceleyne Klaeuw”, genummerd 200.
#230Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,92 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.92 ct.No longer availableDim. 6,75 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#479“Parijs”. Een borduurwerk op doek, op paneel.
#245Val Saint LambertEen geslepen kristallen Val Saint Lambert vaas. Onderaan gemerkt.
A cut crystal Val Saint Lambert vase. Marked at the bottom.No longer availableDim. 25 x Ø15,5cmEstimate: € 100 / 150