#267Een wit porseleinen lamp met zwanenhandgreep. 78cm met kap.
#152Frans De BruynPeriod: 1867-1943“Landschap met hoeves en drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#461Een houten masker. Gabon.
A wooden mask. Gabon.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#304Een lot van 2 etsen en een gravure op papier met diverse taferelen.
#243LladroEen lot van 3 Lladro hertjes, ‘A Faun And A Friend’, modelnummer 5674, ‘A Quiet Moment’, modelnummer 5673 en ‘Hi There’, modelnummer 5672 in originele verpakking.
A lot of 3 Lladro deer, 'A Faun And A Friend', model number 5674, 'A Quiet Moment', model number 5673, and 'Hi There', model number 5672, in original packaging.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#150ChopardEen 18 kt geelgouden dameshorloge bezet met Happy Diamonds met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en lederen polsband. Genummerd en met certificaat.
An 18 kt yellow gold ladies' watch set with Happy Diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct. and a leather strap. Numbered and with certificate.No longer availableDim. bruto: 43,60 gEstimate: € 3600 / 4000 -
#316Een set van 6 eikenhouten stoelen die dienen te geherstoffeerd worden.
A set of 6 oak chairs that need to be reupholstered.No longer availableDim. 107 x 46 x 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#102Een groot patineerd sierschild met een reliëfdecor van een classicistisch slagveld. Vlag met opschrift “Dei Gratia’.
A large patinated decorative shield with a relief decoration of a classical battlefield. Flag with the inscription "Dei Gratia".No longer availableDim. Ø83cmEstimate: € 200 / 300 -
#155Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,20 ct. en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
#562Jan Vaerten“Naaktportret”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, genummerd 8/25 en gedateerd ‘73.
"Nude" - Lithograph on paper, signed outside the plate at the bottom, numbered 8/25, and dated '73.No longer availableDim. 27 x 19cmEstimate: € 60 / 100 -
#520Een 18 kt witgouden ketting met hanger met bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.
An 18kt white gold necklace with pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.08 ct.No longer availableDim. 6,72 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#318Een set van 2 bronzen kandelaars, rijkelijk versierd met oa. guirlandes.
A set of 2 bronze candlesticks, lavishly decorated with, among others, garlands.No longer availableDim. h 26Estimate: € 40 / 60