#454Een groot Perzisch handgeknoopt tapijt.
#26Een grote massief houten butler-tray met afneembaar dienblad.
#20Een 18 kt geelgouden kruisvormige hanger bezet met een cabochon.
An 18kt yellow gold cross-shaped pendant set with a cabochon.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 230 / 280 -
#292“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#450Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
#10Drie 18 kt in elkaar geweven wit, roze en geelgouden ringen.
#357Een Chinese handbeschilderde terrine in 3 delen.
#15Een glazen punchbowl met 11 glazen met vergulde accenten.
A glass punch bowl with 11 glasses with gilded accents.No longer availableDim. h 28, Ø 21 cmEstimate: € 50 / 70 -
#542Frans Gijbels“Een paar barokke interieurs”. Pastel. Gesigneerd.
A set of cutlery in four drawers for 12 people, including 12 cutlery mats. Only one sugar spoon is missing.No longer availableEstimate: € 1100 / 1200 -
#477“Science et Travail.” Zamakken sculptuur op houten sokkel.
A set of 4 oak chairs with upholstered seats and Chippendale feet. 2 armchairs, 2 standard.No longer availableDim. H: 100-102 cmEstimate: € 50 / 70