#511Een geel geschilderd beeld van een vrouw. West-Afrika.
A yellow-painted statue of a woman. West Africa.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#83Lladro‘Michiko’, een Lladro beeld, modelnummer 1447 in originele verpakking.
'Michiko', a Lladro figurine, model number 1447 in its original packaging.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#76Een secretaire in acajou met een klapblad en en 5 laden binnenin.
#145Twee verschillende 19de eeuwse zilveren hangers, de achterkant 18 karaats geelgoud, bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Two different 19th century silver pendants with the back 18ct gold, set with old-cut diamonds, with a combined weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 6,14 gEstimate: € 550 / 650 -
#377Een bronzen beeldje van een baobab. Senegal.
#341Een tafellamp, ca. jaren 80 van de vorige eeuw met een beeldje van een paard vervaardigd uit been, messing en een rechthoekige ecru lampenkap.
A table lamp, ca. 1980s, featuring a horse figurine made of bone and brass, with a rectangular off-white lampshade.No longer availableDim. 60 x 42 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#220Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 1.20 ct.No longer availableDim. 7,5 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#459Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijten.
#399Émile Louis Foubert“Naaktportret” & “Sint Jansteen”. Een tekening op papier. Bovenaan gesigneerd EM Foubert ‘80. Bijgevoegd een proefdruk op papier, met opschrift “geschonken aan Emiel Foubert, ter gelegendheid van zijn 70ste verjaardag”, met signatuur.
#231Atlas OrganetteEen Duits tongorgeltje met geperforeerd metalen plaat, in gezwarte houten kast. Gemerkt Atlas Organette, circa 1900.
A German mouth organ with a perforated metal plate, in a blackened wooden case. Marked Atlas Organette, circa 1900.No longer availableDim. 19,5 x 43 x 32cmEstimate: € 100 / 120 -
#23Lladro‘Basket Of Love’, een Lladro beeld, modelnummer 07622 in originele verpakking.
'Basket Of Love', a Lladro figurine, model number 07622 in original packaging.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 60 / 80