#327Een set van 2 handbeschilderde Chinese bowls, beide op houten sokkeltje.
A set of 2 hand-painted Chinese bowls, both on wooden bases.No longer availableDim. h 5 x Ø 12.5 cmEstimate: € 25 / 50 -
#191Een Delfts blauw-witte knobbelvaas. Eind 18e eeuw.
#148“Char de l’Amour”. Een beeld van kunstbrons. Naar Auguste Moreau.
"Char de l'Amour". A sculpture in bronze. Inspired by Auguste Moreau.No longer availableDim. 65 x 26 cmEstimate: € 220 / 300 -
#163SarreguéminesEen jardinière van Frans aardewerk, meerkleurig versierd met saterhoofden en met een bloem- en plantendecor in reliëf. Gemerkt Sarreguémines, schilfertje aan de rand. Met bijgevoegd piëdestal in meerkleurig aardewerk met planten decor en vogel in het reliëf.
A jardinière made of French earthenware, multicolored decorated with satyr heads and a floral and plant decor in relief. Marked Sarreguémines, small chip on the edge. Comes with assorted pedestal made of multicolored earthenware with plant decor and bird in relief.No longer availableDim. 104 x 47cmEstimate: € 150 / 200 -
#23Lladro‘Basket Of Love’, een Lladro beeld, modelnummer 07622 in originele verpakking.
#379Luc Heirbaut“Droombeeld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#395Collectie Single Malt
aantal: 6 bt - 1 fles Highland Park Single Cask Mackillop’s Choise. Distilled 1988, Bottled 1999 - 1 fles Highland Park 12 years old - 1 fles Highland Park 16 years old - 1 fles Wilson & Morgan Barrel Selection Highland Park distilled 1990 - 1 fles Bowmore Enigma 12 years old (1 liter) - 1 fles Bowmore Cask Strength (1 liter)
Collection Single Malt quantity: 6 bt- 1 bottle Highland Park Single Cask Mackillop’s Choice. Distilled 1988, Bottled 1999- 1 bottle Highland Park 12 years old- 1 bottle Highland Park 16 years old- 1 bottle Wilson & Morgan Barrel Selection Highland Park distilled 1990- 1 bottle Bowmore Enigma 12 years old (1 liter)- 1 bottle Bowmore Cask Strength (1 liter)No longer availableEstimate: € 350 / 500 -
#275FischnerEen wit porseleinen koffie-en theeservies met een slingermotief. Onderaan gemerkt. 6 Kopjes en 6 schoteltjes, 18 diverse borden, peper-en zoutvat, koffie-, thee- en suikerpot, 2 melkkannetjes, 3 schaaltjes en een kommetje.
A white porcelain coffee and tea service with a spiral motif. Marked on the bottom. 6 cups and 6 saucers, 18 assorted plates, salt and pepper shakers, coffee, tea, and sugar pots, 2 creamers, 3 bowls, and a small dish.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#154“Watervalletje in een uitgebreid landschap, een herder met zijn kudde in de verte”. Olieverf op doek (kleine letsels).
#262Alfred Van NestePeriod: 1874-1969“Gezicht op de Onze-Lieve-Vrouwekerk te Brugge”. Een aquatint op papier. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 216/850.
"View of the Church of Our Lady in Bruges". An aquatint on paper. Signed and numbered 216/850 outside of the plate.No longer availableDim. 32,5 x 28cmEstimate: € 50 / 75 -
#508JunghansEen houten schouwklok, gemerkt Junghans.
A wooden mantle clock, marked Junghans.No longer availableDim. 33 x 70 x 16cmEstimate: € 60 / 80