#319“Kosmisch abstract.” Gemengde techniek.
#187Een schouwgarnituur in 3 delen in kobaltblauw met de voorstelling van een fluitspeler die een dame het hof maakt, dragen onderaan het merkteken van Sèvres.
A three-piece cobalt blue fireplace garniture depicting a flute player courting a lady, with the Sèvres mark at the bottom.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 150 / 250 -
#102Een groot patineerd sierschild met een reliëfdecor van een classicistisch slagveld. Vlag met opschrift “Dei Gratia’.
A large patinated decorative shield with a relief decoration of a classical battlefield. Flag with the inscription "Dei Gratia".No longer availableDim. Ø83cmEstimate: € 200 / 300 -
#430Een 18 kt roze gouden ketting met hanger en met bijpassende ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en amethist en maansteen.
An 18kt rose gold necklace with pendant and matching ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct. and amethyst and moonstone.No longer availableDim. 16,15 gEstimate: € 900 / 1000 -
#92“Dorpszicht.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Village View." Oil on canvas. Illegibly signed.No longer availableDim. 30 x 36 cmEstimate: € 120 / 160 -
#49Een set van 2 miniatuurtjes in ovale lijstjes van been.
#194Anto Carte“Les Aveugles” Litho, genummerd 98/100 gesigneerd buiten en binnen de plaat.
#379Luc Heirbaut“Droombeeld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#481Een houten beeld van een vrouw. Kongo.
#390Een 18 kt geelgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
#559Wanddecoratie in multiplex met verhoogde elementen in hout. Achteraan genummerd.
Wall decoration in plywood with raised wooden elements. Numbered at the back.No longer availableDim. h 47 x b 39 cmEstimate: € 60 / 80