#495Een 18 kt witgouden ring bezet met solitair van +- 0,55 ct. ESI1.
An 18 karat white gold ring set with a solitaire of approximately 0.55 carat. ESI1.No longer availableDim. 5,20 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#73Lladro‘Pretty Ballerina, een Lladro beeld, modelnummer 5499 in originele verpakking.
Pretty Ballerina, a Lladro figurine, model number 5499 in original packaging.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#377Een bronzen beeldje van een baobab. Senegal.
#262Alfred Van NestePeriod: 1874-1969“Gezicht op de Onze-Lieve-Vrouwekerk te Brugge”. Een aquatint op papier. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 216/850.
"View of the Church of Our Lady in Bruges". An aquatint on paper. Signed and numbered 216/850 outside of the plate.No longer availableDim. 32,5 x 28cmEstimate: € 50 / 75 -
#163SarreguéminesEen jardinière van Frans aardewerk, meerkleurig versierd met saterhoofden en met een bloem- en plantendecor in reliëf. Gemerkt Sarreguémines, schilfertje aan de rand. Met bijgevoegd piëdestal in meerkleurig aardewerk met planten decor en vogel in het reliëf.
A jardinière made of French earthenware, multicolored decorated with satyr heads and a floral and plant decor in relief. Marked Sarreguémines, small chip on the edge. Comes with assorted pedestal made of multicolored earthenware with plant decor and bird in relief.No longer availableDim. 104 x 47cmEstimate: € 150 / 200 -
#305Een lot van 17 geslepen glazen uit de jaren 50 met gouden randje, 11 grote en 6 kleine.
#99Marcel Opdebeeck“Kerkstraatje te Lier”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘72. Verso getiteld.
#273Lladro‘Jolie’, een Lladro beeld, modelnummer 5210 in originele verpakking.
'Jolie', a Lladro figurine, model number 5210 in its original packaging.No longer availableDim. h 19.5 cmEstimate: € 50 / 75 -
#290Een halssnoer van donkere Tahitiparels met zilveren slot.
#121Een opgezette murene, taxidermie, begin 20e eeuw.
A stuffed moray eel, taxidermy, early 20th century.No longer availableDim. 34cmEstimate: € 300 / 400