#185Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, zwart en kleurloos kristal, gesigneerd en genummerd + naam J. M. Hoper (?) 71/2/92.
#85Val Saint LambertEen Val Saint Lambert karaf, kobaltblauw en kleurloos kristal, 1908, stop nr. 9.
A Val Saint Lambert decanter, cobalt blue and colorless crystal, 1908, stopper no. 9.No longer availableDim. h 21 x Ø 14 cm 1,4 kgEstimate: € 200 / 300 -
#45Een uit vier kruiken opgebouwde vaas van meerkleurig majolica en versierd met engeltjes. Gemerkt. Twee randschilfers.
#676Een Mechelse massief eikenhouten tafel met gedraaide poten, inclusief 3 verlengstukken van 50 cm elks.
#61Een verguld bronzen inktstel met twee inktpot houders, kandelaar en penhouder, Barok versierd met leeuwenkop en gekroond hoofd ornament in reliëf.
#317Een lot van drie aspergeschalen van polychroom aardewerk. Waaronder één gemerkt Sarreguemines.
A lot of three polychrome earthenware asparagus dishes. Including one marked Sarreguemines.No longer availableDim. 36 x 18, 34 x 26, 26 x 14 cmEstimate: € 40 / 80 -
#450Een 18 kt geelgouden hanger bezet met drie briljantjes en drie grote zoetwaterparels.
An 18 kt yellow gold pendant set with three brilliant-cut diamonds and three large freshwater pearls.No longer availableDim. 4,65 gEstimate: € 280 / 350 -
#35Een groot biscuit wijwatervat, gedecoreerd met twee cherubijnen. Vroeg 20ste eeuw.
A large biscuit holy water font, decorated with two cherubs. Early 20th century.No longer availableDim. 30 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#110Le MondeEen 18 kt geelgouden dameshorloge met 18 kt geelgouden polsband.
An 18 kt yellow gold ladies' watch with an 18 kt yellow gold bracelet.No longer availableDim. 41.25 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#67WiskemannEen groot lot Wiskemann verzilverd bestek. Set messen uit couvert manco.
A large lot of Wiskemann silver-plated cutlery. Set of knives missing from the set.No longer availableEstimate: € 250 / 350